Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

İyiki varsınız çok şey öğrendim burda desteğiniz için çok teşekkür ederim rahatıyosunuz gerçekten

beklemek çok sıkıcı ben heyecanlanmadım garip bir sakinlik vardı hastane önlügünü giydim 10 dak sonra hemsire geldi yatagın üstünden sedyeye alalım sizi dedi yattım sedyeye asansorde verdilee narkozu ameliyat haneye kadar bölük pörçük hatırlıyirum biseyleri sonra odaya geri geldigimi ve çok üsüdügümü iki pafi yorgan örtüler üstüme vayyy bee askerlik anısı gibi konusuruz bizde kızlar

Kizlar gunaydin. Haftaya kotu bi haberle basladim 20sinde ameliyat gunumu kesinlestirmistim ancak doktorun acil bi katilmasi gereken programi cikmis bi sonraki haftaya erteleyeceklermis asistan aradi az evvel onumuzdeki haftaya gun ayarlamaya calasacagim dedi. Ben kac haftadir bunun kaygisini yasiyodum gunleri sayiyodum simdi ertelendikce daha cok strese giriyorum insallah haftaya gunum ayarlanir :-(

Kizlar gunaydin. Haftaya kotu bi haberle basladim 20sinde ameliyat gunumu kesinlestirmistim ancak doktorun acil bi katilmasi gereken programi cikmis bi sonraki haftaya erteleyeceklermis asistan aradi az evvel onumuzdeki haftaya gun ayarlamaya calasacagim dedi. Ben kac haftadir bunun kaygisini yasiyodum gunleri sayiyodum simdi ertelendikce daha cok strese giriyorum insallah haftaya gunum ayarlanir :-(
sakin ol her işte bir hayr vardir stres yapma

Ameliyatimda gerginlik hat safhada ; sedyeyle ameliyathaneye goturduler beni saniyorum ki sakinlestirici filan yapicaklar orda zaten gerginim neyse kollarimi filan bagladilar ameliyat koltuguna bu arada heyecandan buyuk tansiyon hep 9 dur normalde 13 olmus anestezi doktorunu bekledim 15 dk . Bu 15 dakika 15 saat gibi gecti :)) Doktorlar etrafimda hazirlik yapiyo ve cok usuyorum anesteziyi verdiler koldan artik ameliyat basliyo ama nasil bir yanma kolumda sonrasi malum uyaniyosunuz buz dolu kuvette sanki :)). (Ameliyat olucaklara tavsiyem mutlaka sakinlestirici isteyin ameliyata girmeden )

SerumuN içindeki ağrı kesici rahatlattı hareket etmediğim müddetçe çok ağrı olmuyor.en az zararlı sı neyse onu takın demiştim Nagor takmış büyük durduğunu söyleyemem sütyen üstünden bakınca

Kızlar destekli sütyen hiçbirzaman giyemicekmiyiz yani altı balenli ve dolgulu sütyenler .. çünkü bugün ameliyat sütyeniyle üstüne tişört giydim göğsüm baya küçük duruyodu çok komik ve sinir bozucu ya ahhaha keşke 325 ccden daha fazlası sığsaydı

X