Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

SerumuN içindeki ağrı kesici rahatlattı hareket etmediğim müddetçe çok ağrı olmuyor.en az zararlı sı neyse onu takın demiştim Nagor takmış büyük durduğunu söyleyemem sütyen üstünden bakınca
Zararsız olanı yazcaktım yanlış olmuş..sadeCe yatıp kalkarken ağrım var onun harici iyiyim..anestezi midemi bulandırdı çıkarttım rahatladım korktuğum kadar olmadı kızlar benim gibi gizli takipçiler için yazıyorum ilk 1 saat dişimi sıktım sonrası çok zor olmadı. minyon olmama rağmen 330cc den büyüğü iyi olurmuş bunada şükür artık..şunu merak ediyorum şuan ödemli hali mi bu küçülcek mi ilerde kızlar

Zararsız olanı yazcaktım yanlış olmuş..sadeCe yatıp kalkarken ağrım var onun harici iyiyim..anestezi midemi bulandırdı çıkarttım rahatladım korktuğum kadar olmadı kızlar benim gibi gizli takipçiler için yazıyorum ilk 1 saat dişimi sıktım sonrası çok zor olmadı. minyon olmama rağmen 330cc den büyüğü iyi olurmuş bunada şükür artık..şunu merak ediyorum şuan ödemli hali mi bu küçülcek mi ilerde kızlar
Ödemli hali canım evet ödemeler inince gerçek boyut ortaya çıkacak. Balon gibisin şuan yarında diğer günde bu şişlik devam eder sonra %10 iner diğer günler 1.aya kadar azalarak inecek. İyi olmana sevindim.

Kızlar destekli sütyen hiçbirzaman giyemicekmiyiz yani altı balenli ve dolgulu sütyenler .. çünkü bugün ameliyat sütyeniyle üstüne tişört giydim göğsüm baya küçük duruyodu çok komik ve sinir bozucu ya ahhaha keşke 325 ccden daha fazlası sığsaydı
Bende merakla bekliyorum canım ileride nasıl olacak boyut diye 400cc bile bana gösterişli gelmiyor kıyafetle ama kıyafetsiz çok hoş

330 cc Nagor oldu kızlar çok fazla ağrım var ağrı kesiciler fayda etmiyor

Canım mesajlarını yeni gördüm inan bana ileride sütyen giyince çok daha güzel görünecek, En ince sütyen bile fark ediyor :) Ben bugün ilk kez giydim 28. Günüm ve hemen fark etti :) ileride memnun olmazsan buyutebilirsin derin esnedigi için (1 yıl sonra) ama ins memnun olursun gerek kalmaz canım. Zaten kaslar kendini salıp şekli oturunca güzelleşiyor :)

Bende merakla bekliyorum canım ileride nasıl olacak boyut diye 400cc bile bana gösterişli gelmiyor kıyafetle ama kıyafetsiz çok hoş
Sizinki çok güzel ve büyük tam ideal benimki bi avucumu anca dolduruyo ahahah

Kizlar ameliyatim basarili gecmis 300 mentor takildi. Suan icin iyiyim cok sukur. Agri kesicilerin etkisi gecince nasil olur bilmiyorum
cok guzel sevindim canim hiç sıkıntı etme agrı kesicilerden sonrada agrın olmaz cok rahat gecer yatıp kalkarken bir tek zorlanırsın uzun bir sure sırt üstü yatıyosun o sıkıcı gecmis olsun takip edicez sürecini paylas bizimle

300 altı olmamış süper nagoru ilk defa duydum . Neden ağrın var anestezi etkisiyle ağrı olmaması lazım ama :KK43:
Bende ağrı çok çok fazla olmuştu uyanır uyanmaz acı içinde inim inim inlemiştim ağrı oluyor hatta benimki öyle had safhada olduki bana morfin vererek uyuttular beni. Albümde deki fotoğrafımda uyuduğum o an tek an ve ondanda morfinle uyuttular. Uyanınca yine acıdan bağırmaya ağlamaya başladım aynı şiddette bu kez morfin veremediler çünkü çok fazla ağrı kesici ve morfin aldı bedenim. Ertesi sabaha kadar doktorum gelene kadar inim inim inledim. Ölseydim de o acıyı çekmeseydim keşke. Aklıma geldi yine. Kimi insanda çok ağrı acı oluyor canım çok kötü çok.

Bende ağrı çok çok fazla olmuştu uyanır uyanmaz acı içinde inim inim inlemiştim ağrı oluyor hatta benimki öyle had safhada olduki bana morfin vererek uyuttular beni. Albümde deki fotoğrafımda uyuduğum o an tek an ve ondanda morfinle uyuttular. Uyanınca yine acıdan bağırmaya ağlamaya başladım aynı şiddette bu kez morfin veremediler çünkü çok fazla ağrı kesici ve morfin aldı bedenim. Ertesi sabaha kadar doktorum gelene kadar inim inim inledim. Ölseydim de o acıyı çekmeseydim keşke. Aklıma geldi yine. Kimi insanda çok ağrı acı oluyor canım çok kötü çok.
Çok tuhaf ce üzücü :KK43:( benim 2. Ameliyatın burunda olmuştu ondada anestezi etkisiyle ilk gün hiç acı hissetmeyip 2. Gün mahvolmuştum demekki herkeste farklıymış

bende bir tuhaflik var o halde benim hic agrim sizim olmadı sislik hissi dışında ki o da vardı şiş şiş dim zaten

bende bir tuhaflik var o halde benim hic agrim sizim olmadı sislik hissi dışında ki o da vardı şiş şiş dim zaten
Nenos sen cidden o süreci çok hafif geçirdin ya . İkimiz de aynı saatlerde ameliyat olmuştuk ben sırtımı doğrultamıyordum sen ise makyaj yapıyordun :)

Kızlar ben bugün şehir değiştiriyorum apar topar doktora da yetişemedim:KK43: Yani kontrol olamadım masaj gösterecekti, Nasıl yapıyorsunuz masajı? Nasıl bir sertlik ve nasıl hareketler?

Kızlar ben bugün şehir değiştiriyorum apar topar doktora da yetişemedim:KK43: Yani kontrol olamadım masaj gösterecekti, Nasıl yapıyorsunuz masajı? Nasıl bir sertlik ve nasıl hareketler?
Ben bebe yağı ile yuvarlak hareketler çiziyorum. Ortalamanın üzeri bir sertlik ile

Peki birleştirmeye çalışıyor musun canim? Yoksa sadece dairesel hareket mi? Ve acıyor mu yaparken acıması normal mi? Çok soru sordum kb :oops:cevabın için teşekkür ederim:KK200:

Bana dairesel hareketlerle yuvarlak hareketlerle masaj yapmamı söyledi ben biraz haşin davranıyorum ama hiç acımıyor :KK70: bir de aynı gün iz kremi verdi iz kremini de bastırarak sürmemi istedi. Başka da bir şey yapmıyorum ama diğer arkadaşlara belki daha farklı şeyler söylemiştir doktorları :)

X