Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Hanimlar merhaba
Son 1-2 ay icinde Ankara da Kubilay Ozdil e ameliyat olan yahut gorusmeye giden kimse var mi? Acil olarak birsey sormam lazim, benim icin cok onemli...

Merhaba ben 2 gün sonra ameliyat olucam da 300 325 350 375 cc silikon taktıran arkadaşlarımız yardımcı olabilir misiniz acaba fotoğrafla falan

Merhaba kizlar. Benim silikonlar kaydi. Double bubble da oldu.. ayakta degilde sirtimin üstüne yatinca belli oluyor. Bu durumda doktorun sucu var mi yok mu sizce? Ikinci ameliyat olmaliyim ve suan cok kararsiizim.. bana kimleri önerebilirsiniz?

Merhaba kizlar. Benim silikonlar kaydi. Double bubble da oldu.. ayakta degilde sirtimin üstüne yatinca belli oluyor. Bu durumda doktorun sucu var mi yok mu sizce? Ikinci ameliyat olmaliyim ve suan cok kararsiizim.. bana kimleri önerebilirsiniz?
Doktorun taktiği silikon un cinsiyle alakali canım kayma olayı. Düz yüzeyi yada damla model olanlar kaymaya daha çok meyilli ama o double bubble dediğin olay ne onu bilmiyorum.

Merhaba ben 2 gün sonra ameliyat olucam da 300 325 350 375 cc silikon taktıran arkadaşlarımız yardımcı olabilir misiniz acaba fotoğrafla falan
Canım burdan atamiyorum ama istersen bana numarani yaz özelden. WhatsApp tan atayim sana. Yardımcı olmak isterim.ne kadar zor bir dönemde olduğunu biliyorum.

Merhaba,

Konunuzu ismini düzenleyerek aktifleştirdim. Artık ameliyat olmamış bütün üyelerimiz buradan ve diğer doktor ve üye konularından paylaşımlarına devam edebilirler. Operasyon sonrası yeni konu açarak tecrübelerini üyelerimize aktarabilirler.

Güzel paylaşımlar dilerim:KK71:

Meme büyütmede sezeryan yerinden girerek silikon yerleşimi yaptıran var mi

Merhaba arkadaşlar
Göğüs buyutme ameliyati olacağım tacettin gücer e ameliyat olan var mı sezeryan kısmından silikon yerleştirmiş kişiler var mi

rica ederim canım ne demek. burası çok farklı bi platform. ben de ameliyat olana kadar burdaki bi çok arkadaşım çok yardımcı oldular sağolsunlar. onların sayesinde cesaret aldım ve rahatça ameliyata girip çıktım. ve zerre kadar pişman değilim. bu kadar güzel bi duygu olduğunu bilseydim keşke daha önce olsaydım diyorum. yazık etmişim o yıllara. inan bana tatlım kendine güveni geliyo insanın.
Harika darısı benim başıma çok sorularım var cokkkk

Merhaba arkadaşlar
Göğüs buyutme ameliyati olacağım tacettin gücer e ameliyat olan var mı sezeryan kısmından silikon yerleştirmiş kişiler var mi
Ben böyle bir yöntemi hiç duymamışdım ilk duyuyorum çok ilgincime gitti.doktorunla konuştunmu.bu yöntemlemi olacaksın sonucu merak ediyorum

Ben böyle bir yöntemi hiç duymamışdım ilk duyuyorum çok ilgincime gitti.doktorunla konuştunmu.bu yöntemlemi olacaksın sonucu merak ediyorum
Evet sezeryan doğum yaptım ordan girip hem karin yagi alınacak hem de ordan silikon konulacak mentor marka ve damla. Olan var mı merak ettim doğuş de koltuk altında iz olmaması icin

Selam bir sorum var. :110:muayene günü adet günümün son günü bir sıkıntı olur mu ki? memelerdeki şişlik adet olunca iniyor . böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? muayene günümü mü değiştirsem ki?

Merhaba, ameliyatınız nasıldı? Kas altı/üstü vs.
Benim bildiğim mesela gögüs dokunuz varsa kas üstü yapılıyor. Doku yoksa kas altı.
Yanlş yöntemle olunca bu çift görüntü oluşabiliyor. Cevabı başkayda ben de öğrenmş olurum.

Selam bir sorum var. :110:muayene günü adet günümün son günü bir sıkıntı olur mu ki? memelerdeki şişlik adet olunca iniyor . böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? muayene günümü mü değiştirsem ki?
Çok farketceğini sanmıyorum son günü demişsin. Ameliyat değil üstelik muayene. Dr onu göz önünde bulndrr zaten

Evet sezeryan doğum yaptım ordan girip hem karin yagi alınacak hem de ordan silikon konulacak mentor marka ve damla. Olan var mı merak ettim doğuş de koltuk altında iz olmaması icin
Çokkk iyi fikir gerçekden benimde sezeryan izim var keşke olsaydım bende.amaliyattan sonra resimlerini bekliyorum merakla

Ne zaman ameliyat olmustunuz bi de kaydigini nereden anliyorsunuz? Goruntu mu bozuluyo, agri mi oluyo?

Karın germe gibi bir işlemle bu ameliyat yapılabiliyor. Ama tr de pek tercih edilmeyen bir yöntem. Karında,sezeryan yerinde kesi yapılması gerek. Ayrıca genelde bu tarz yöntemlerde içi serum fizyolojik ile doldurulan protezler tercih edilir. Yani protezin dış kılıfı huni gibi yapılıp kanüle koyulur. Kanül meme için açılan cebe koyulur. Sonra o kılıfa serum fizyolojik basılıp şişirilir. Koltukaltı kesisi gibi endoskopik bir yöntem Yani.
Eger koheziv jel içerikli bir protez kullanılacaksa göğüse kadar karının açılması gerekir. O protez karından göğüse nasıl sokulacak Yoksa ??!! Birde göğüsün protez için cep hazırlanması lazım tabi...

Karın germe gibi bir işlemle bu ameliyat yapılabiliyor. Ama tr de pek tercih edilmeyen bir yöntem. Karında,sezeryan yerinde kesi yapılması gerek. Ayrıca genelde bu tarz yöntemlerde içi serum fizyolojik ile doldurulan protezler tercih edilir. Yani protezin dış kılıfı huni gibi yapılıp kanüle koyulur. Kanül meme için açılan cebe koyulur. Sonra o kılıfa serum fizyolojik basılıp şişirilir. Koltukaltı kesisi gibi endoskopik bir yöntem Yani.
Eger koheziv jel içerikli bir protez kullanılacaksa göğüse kadar karının açılması gerekir. O protez karından göğüse nasıl sokulacak Yoksa ??!! Birde göğüsün protez için cep hazırlanması lazım tabi...
Evet bunların hepsini sordum jel mentor olcak cebe girer sen endişelenme dedi bakalim perşembe ameliyat

Ohoooo vallahi sen anlatırken ben yoruldum.birde doktorun çokk profesyonel olması gerekir bence .normal şekil amaliyatlarda bile binlerce sorunlarla karşılaşılıyor bu yöntem çokkk daha meşakatli bir iş her doktorda bu riski göze almaz bence

X