Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım anlamadıysan anlatayım:) ilk 2 ay gece gündüz sonraki 4 ay gündüz normal telsiz sütyen ve gece sporcu olmak üzere 6 ay bunu herkes bilir. Ama tabi bunlara dikkat etmeyen dikişleri cok cabuk açilan gögüslerinin şekli bozulan arkadaşlarımız da var.
Anlatmama gerek yok biliyorum zaten herkes kendi bildigini yapar ben etrafım da 2 ay hatta 1 ay dan sorna bile balenli takan cok var ama ben 2 aya kadar takmama taraftarıyom ondan sorna serbest benim için ki doktorum hatta 1 Aydan sorna istedigini yap dedi

Anlatmama gerek yok biliyorum zaten herkes kendi bildigini yapar ben etrafım da 2 ay hatta 1 ay dan sorna bile balenli takan cok var ama ben 2 aya kadar takmama taraftarıyom ondan sorna serbest benim için ki doktorum hatta 1 Aydan sorna istedigini yap dedi
Doktorunun söyledikleri ile mutluluklar diliyorum:)) ne güzel ameliyattan sonra sütyen kullanma diyen doktora rast gelmek :)bizimde haberimiz olsaydı keske bosuna eziyet çekmişiz:)) herkes bildiğini yapsın fakat formu yanlıs bilgilerle doldurmasın diyorum ve sana mutluluklar diliyorum canim.:rapci:

Bende aylardır bu sitedeyim. revizyon olmak üzere 2 defa ameliyat geçirmis ve 6 ay ı doldurmuş biri olarak bu formda ilk defa senden böyle birsey duydum ve senin doktorunun ifadesini yanlış anlama ama sende bu formda ilksin diyelim. :))
Bi doktordan daha tecrübeli olamazsın heralde herkesin vücudu göğsü şekli vs farklı benim ki yerine coktan oturdu ödem vs geride bıraktım hepsini ve doktorum gördükten sonra bana takabilirsin dedi kendi kendine vermedim bu kararımı kimseyi de kendimden üstün görmüyorm bu sitede kendi mide kimseden çünkü herkesin bilgisi. Kendisine bu görecelidir ki bu formda 2 ay da da 3 aydada takan var balenli sen araştırırsan sevinirim..

Bi doktordan daha tecrübeli olamazsın heralde herkesin vücudu göğsü şekli vs farklı benim ki yerine coktan oturdu ödem vs geride bıraktım hepsini ve doktorum gördükten sonra bana takabilirsin dedi kendi kendine vermedim bu kararımı kimseyi de kendimden üstün görmüyorm bu sitede kendi mide kimseden çünkü herkesin bilgisi. Kendisine bu görecelidir ki bu formda 2 ay da da 3 aydada takan var balenli sen araştırırsan sevinirim..
Canım sen anlamiyorsun galiba. Herkese zorla tak diyemezsin zaten yada takma herkes yanlış yada doğru kafasına göre yapar o ayrı ama yanlıs bilgi veriyorsun. Burda olmak isteyip bizden bilgi alan kisilere yanlıs bir örneksin. Istedigini yapmissin zaten balenli kullanan oldu diye doğrumu yaptı oluyor. Neyse ....

Doktorunun söyledikleri ile mutluluklar diliyorum:)) ne güzel ameliyattan sonra sütyen kullanma diyen doktora rast gelmek :)bizimde haberimiz olsaydı keske bosuna eziyet çekmişiz:)) herkes bildiğini yapsın fakat formu yanlıs bilgilerle doldurmasın diyorum ve sana mutluluklar diliyorum canim.:rapci:
Ameliyatından sonra sütyen kullanma demedi ki zaten sen yanloş okuyorsun sanırım yazdıklarımı benim doktorum sadece 1 2 ay sporcu sütyenini takıp sonrasında istedigin sütyeni takabilirsin dedi bunu bizzat doktorum dedi ben takma dedi demedim zaten yanloş bilgide vermiyorım milyonlarca ameliyat yapmış tıp doktorunun dedigi söze yanloş bilgi diyosan sen bu konuda doktorundan al bilgini senşn kide sana farklı demiş olabilir bu tecrübeden kaynaklanır doktorunun senin kine de yanlış demedim zaten ben kendimi ifade ediyorum

Canım sen anlamiyorsun galiba. Herkese zorla tak diyemezsin zaten yada takma herkes yanlış yada doğru kafasına göre yapar o ayrı ama yanlıs bilgi veriyorsun. Burda olmak isteyip bizden bilgi alan kisilere yanlıs bir örneksin. Istedigini yapmissin zaten balenli kullanan oldu diye doğrumu yaptı oluyor. Neyse ....
Benim bilgime yaşadığım sürece yanloş diyemezsin ben yaşadım çünkü bildigim şeye yanloş deme hakkın yok burda herkesin tecrübesi farklı eger istemiyosan kale almassın cvp ta yazmazsın bu. Zmaana kadar benden bilgi de almış arkadaş cok burds kimsede yanloş oldıgını demedi sen yanlış diyosan yapamazsın olır biter arkadaşım alla halla

Canım ben bir arkadasa yorum yaptım ordan sen atladın. Bende sana o konunun yanlıs oldugunu anlatmaya calisiyorum bence sen biraz dikkatli okumalısın ilk mesajimi Nry3537 ye atiim

Canım ben bir arkadasa yorum yaptım ordan sen atladın. Bende sana o konunun yanlıs oldugunu anlatmaya calisiyorum bence sen biraz dikkatli okumalısın ilk mesajimi
Çünkü bildigim şey anlatmaya çalıştım yanloş demedim zaten konuyu saptırıp yanloş diyen sensin çünkü benim yaşadığım sürece kazandığım tecrübelere yanloş deme hakkına sahip olcak kadar bilgili degilsin bu göreceli durumdur kapiş

Çünkü bildigim şey anlatmaya çalıştım yanloş demedim zaten konuyu saptırıp yanloş diyen sensin çünkü benim yaşadığım sürece kazandığım tecrübelere yanloş deme hakkına sahip olcak kadar bilgili degilsin bu göreceli durumdur kapiş
Sokak ağzı ile konusan bu tarzda bir insanın yazısına asla cevap verip kendimi küçültmüyorum :) sana iyi günler ve sana bu hakkı veren beynine selamlar bebegim:)

Sokak ağzı ile konusan bu tarzda bir insanın yazısına asla cevap verip kendimi küçültmüyorum :) sana iyi günler ve sana bu hakkı veren beynine selamlar bebegim:)
Hadi cnm hadi yaylan yol al senle ugraşamam sokak agzı senşn agzın senden cok tecrübem var benşn kendini tıp doktorundan tecrübeli görecek kadar egon var bi konuyu anlayamayacak kapasitede olmayan beynine selamlar asıl :super:

Kızlar sakin.... Ne olmuş böyle boşu boşuna birde ceza almısşınız...
Her doktorum tekniği hastaya önerisi farklıdır. Kimi doktor ameliyattan hemen Sonra bile sütyen takmıyor bandaj yapıyor. Masaj bile herkese önerilmiyor ...
Tabi bence doğrusu bir ay kadar ameliyat sütyeni ,sonrasında sporcu sütyeni,üçüncü aydan Sonra saatlik diger sütyenler kullanılabilir ama yine gece yatarken falan sporcu sütyeni ..
Zaten ilk altı ay balenli telli sütyen kullanamazsınız rahatsız eder.. Göğsünüzün şekli değişir,şişer . Dantelli sütyen giyseniz dantelin izi göğsünüze çıkar :)) Üçüncü aydan Sonra sporcu sütyeni dışında illaki cicili sütyen takacaksanız sütyen takmayın daha iyi Yani :KK66:

Ilk ciktigimda cok uzulmustum ama Aysegul hanim cok guzel acikladi her boyu denedim,415 bile ama 375 cc de dahi cep zor kapandi,sonrasinda komplikasyon olusabilirdi dedi.Birde evet omuzun genis ama gogus kafesin dar ve bu olcuden oteye gidilemez dedi.Bende ikna oldum cunku Aysegul hanimin eli cidden bol,400 ustu taktigini bile gordum.Kendide olsa zaten dukkan senin dedi.Foto albumume cok guzel yorumlar aldim,moralim duzeldi cidden cok sagolun arkadaslar.Aysegul hanim kas zari alti yontemi uyguladi ve kendimi cok iyi hissediyorum su an bile.Kendisi isinin ehli bir doktor,cok tesekkur ediyorum.Ilk anin sokuyla cok kucuk gelmisti ama kapasite buysa zorlamayarak iyi yaptigini dusundum konusunca kendisiyle..
Merhaba canım geçmiş olsun öncelikle imkanım olsa kesinlikle Ayşegül hanıma ameliyat olurdum ki gerçekten instagramda attığı fotolarda hep büyük göğüsler yapan birisi benim dokum sıfırdı ve doktorum 275 cc taktı puan gözüme gerçekten küçük geliyor o kadar acı para verdim ama istediğim gibi olmadı takip ettim seni sende benim resimlerime bakabilirsin kendimi inşallah zamanla daha büyük gözükür diye dua ediyorum :mad:

Öyle dedi valla ama artık 3 ay olcak dün sütyen de aldım doktorumla konuşup takıcam artık dolgusuz 80c olmuşum bu arada a cuptım :)
İzlermisin beni. Boyun kilon felan nasıl senin. 80 kullanan daha az sanki burada , genelde 75 beden kızlar . Ben daha kalıplı olanlar arasındayım .

Kızlar bu arada yara izleriz nasıl oldu ben 13 aralıkta ameliyat oldum yara izlerim hala kırmızı sanki hiç bi değişiklik olmuyor sizde de öyle mi ?

İzlermisin beni. Boyun kilon felan nasıl senin. 80 kullanan daha az sanki burada , genelde 75 beden kızlar . Ben daha kalıplı olanlar arasındayım .
Merhaba boyum 173 kilom 56 ameliyat olduğumda 54 tüm sanırım ama sporcuyum gögslerim küçük ti bir de sporcu oldupum içim diyet falan minnacık kaldı 75 a 80 a full dolgulı takıyordum dün sürten aldım arrık 80 c olmuşum 325 cc takıldı high profil

Kızlar bu arada yara izleriz nasıl oldu ben 13 aralıkta ameliyat oldum yara izlerim hala kırmızı sanki hiç bi değişiklik olmuyor sizde de öyle mi ?
Canım ben ameliyat olalı 4 ay oldu yara izlerim sanki hep aynı gibi. Hala kahverengi. Hiç bı siliklesme olmadı. İz kremimi de düzenli bı şekilde kullandım ama bı işe yaramadı bende hiç. Bu iz durumu kisinin cilt yapısı ile alakalı biraz da. Bazılarında izin iyileşme si çok hızlı oluyor bazılarında da çok geç. Sanırım ben geç iyilesenlerden olucam. Ama okuduğum kadarıyla 1 yıl da anca siliklesiyormus izler. Mecbur beklicez artik

Canım bence sen doktorunu yanlış anlamışsın:KK12:hiçbir doktor sütyensiz dolaş demez tam tersi 6 ay boyunca şekil alması ve oturması için sıkı sporcu sütyenini takmamızı dolgulu telli sütyen kullanmamızı söylerler.bence sen bir daha konuş:KK56:
Merhaba bir tartışma olmuş sanırım ama yanlış anladığım bir durum yok her doktor farklı söylüyo ben mesela hiç bandajlı değildim ameliyattan sonra bandaj kullanana doktorlar var 3 ay olucak ameliyat plalo 1 hafta sonra 1 ay önce gittim en son doktoruma ben sütyen önermiyorum silikon tam oturmadığı için zmanla sütyen den dolayı protez kayabiliyor gögüs şekli değilebilir dedi sporcu sütyeni kullansam demiştim ben önermiyorum mümkün olduğunca gögüs pedi kullan dedi protez iyice hiç bir baskı olmadan kendi şekillensin dedi hatta ben sporcuyum mart ayında yarışmam var o zman mecbur bikini giyeceğim için o zman kullanabilirsin tabiki böyle zorunlu zamanlarda tak ama genel olarak takmasan çok daha iyi olur demişti yani yanlış anladığım bir şey olduğunu sanmıyorum bende tabi bir süre göğüs pedi kullandım ama olmadı sporcu bralarımı giymeye başladım ama arrık onlarla da rahat rahat dar bir şey giyemediğim için burdaki siz arkadaşlara sormak istedim siz be durumdasız ne zaman kullandınız ne herhangi bir problem oldumu gibisinden çünkü bende olmadan önce burdan bir çok arkadaşımın tavsiyeleriyle yaşadıklarıyla bilgilendim

Yurtdisindaki yabanci youtuber lar gogus buyutme sureclerini anlatiyor video ile. Onlari da takip ediyorum. Bakiyorum ameliyattan sonra fermuarli esofmani cekmis cikmis. Sadece bandaj var, sutyen yok.
Her doktorun yontemi vs farkli bise diyemeyiz yani.

Politech mi ne öyle bir marka silikon önerdi doktorum istersen mentor da takabiliri dedi sizce hangisi iyidir yardımcı olur musunuz

Çok stresli süreç geçiriyorum simdiden 2. Doktorda karar verdim gün aldım 15 subata 295 cc yuvarlak high profil istedim orta büyüklükte istediğim için doktor bilgisayar 3d sistemiyle gösterdi bana böyle olcak diye beğendim kabul ettim ama protez marka konusunda kararsizim

X