Muzaffer Kuşhan 2 Haftada 8 -10 Kilo Verdiren Diyet Deneyimlerimiz

merhaba kızlar öncelikle başlık için teşekkürler....ama baslıkta 8-10 kilo yazıyor..içerik 5-6 kilo:44::44::44: neyse yinede tesekkurler...bana o da yeter...pekı baslayıpta sonuc alan varmı aranızda kızlar??bende 2 haftadır pilates yapıyorum yediklerime çokkk diklkat ediyorum neredeyse birşey yemiyorum.ama hala kocaman gobegım var:85::85: 59-60 arası gıdıp gelıyorum.herhalde su sıralkar bır turlu adet goremedıgım ıcın bu sıskınlık...:18: bede yarınn baslıyacam bu dıyete ınsallah sonuc alırım ve ıkı hafta sonunda tartılıcam.size haber vericem ama şunuda söylemeden gecemeyecegım.
DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ YEMEK YEMEKKKKK:95::95::95::KK56::KK56:

Canım sporsuz 4-5-6 civarı kilo veriliyo bu diyetle.. Sporla birlikte 2 haftada rahat 8-10 kilo verebilirsin. Ben 1 hafta yaptım. Geçenler bozdum. Birdaha başlıcam ama... 1 haftada 3 kilo verdim sporsuz ve hep kaçamak yapıyodum.

Kızlar bu diyete bende başlamak istiyorum bugün alışverişe çıkıcam yarından itibaren bende burdayım umarım başarabilirim çok acil kilo vermem lazım kardeşimden yakın kuzenimin düğünü var martta o zamana kadar güzel bir elbisenin içine sığmak istiyorum kilom sanırım 76-77 civarı yarın sabah tartılcam tam rakam bildiririm. desteklerinizi bekliyorum aslında çok zor görünmüyor.:KK61:

merhaba kızlar... tam uyamasam da bugün 3. günüm... aynı zamanda regl olduğum için tartılmadım henüz, belki yarın...
ama başlayacaklar için söylüyorum ki zor bi liste değil. yani aç hissetmiyorsunuz. yalnızca listeye uyma zorunluluğu nedeniyle arada sırada canınız bişeyler isteyebiliyor...
hepimize kolay gelsin....

üçüncü günüm ama tartılmaya korkuyorum. :KK59: bıkaç gun sonra reglı olucam ya kılo veremedıysem dıye ödüm kopuyoo

cnm bence diyet yaparken zaten haftada 1 tartılmalı 7.gününden sonra tartılabilirsin bnce:)

evt bnm 2. günüm :)gayet iyiyim saat 6 gibi yalnız bir elma yedim:)

şu an daha yemek yiyemedim tavuğumun haşlanmasını bekliorum:)

üçüncü günüm ama tartılmaya korkuyorum. :KK59: bıkaç gun sonra reglı olucam ya kılo veremedıysem dıye ödüm kopuyoo

cnm bence diyet yaparken zaten haftada 1 tartılmalı 7.gününden sonra tartılabilirsin bnce:)

evt bnm 2. günüm :)gayet iyiyim saat 6 gibi yalnız bir elma yedim:)

şu an daha yemek yiyemedim tavuğumun haşlanmasını bekliorum:)

bugün başladım hadi bakalım hayırlısı harfi harfine uymayı planlıyorum işaallah :KK30:

sabah: 1 dl ekmek peynir çay
öğlen : salata 2 adet yumurta haşlanmış
akşamada ızgara köftem var

Kızlar bu diyete bende başlamak istiyorum bugün alışverişe çıkıcam yarından itibaren bende burdayım umarım başarabilirim çok acil kilo vermem lazım kardeşimden yakın kuzenimin düğünü var martta o zamana kadar güzel bir elbisenin içine sığmak istiyorum kilom sanırım 76-77 civarı yarın sabah tartılcam tam rakam bildiririm. desteklerinizi bekliyorum aslında çok zor görünmüyor.:KK61:

Marta kadar bu diyeti yaparsan en az bi 6-7 kilo verebilirsin canım :-)

merhaba kızlar... tam uyamasam da bugün 3. günüm... aynı zamanda regl olduğum için tartılmadım henüz, belki yarın...
ama başlayacaklar için söylüyorum ki zor bi liste değil. yani aç hissetmiyorsunuz. yalnızca listeye uyma zorunluluğu nedeniyle arada sırada canınız bişeyler isteyebiliyor...
hepimize kolay gelsin....

Evet tatlım aynen öyle. İnsanı zorlamıyor. Arada canın bişeyler istiyor ama olsun...

bugün başladım hadi bakalım hayırlısı harfi harfine uymayı planlıyorum işaallah :KK30:

sabah: 1 dl ekmek peynir çay
öğlen : salata 2 adet yumurta haşlanmış
akşamada ızgara köftem var

İnşallah tatlım :-) kolay gelsin , başarılar...

Bayıldm bu diyete,,qayette saglıklı qörunuo..hemde aç kalmıosn :KK66: 5 kilo wersmde olur walla.. :21: bu hafta 5qn 5kilo dietmdeym bu bıtsn hemen bu dıete başlıcam :KK64: çıtır olmakkk istiiyyooorrrmmmmmm... :KK66: :KK53: :KK66:

Kızlar bugün ilk günüm sabahtan beri tuvalete taşınıyorum büyük tuvalete çıkıyorum çok feci yumurtalardanmıdır nedir.:KK52: ve size şunu söyleyebilirim hiç acıkmadım hala aç hissetmiyorum kendimi inanılmaz tok hissediyorum kendimi hergün tatlı birşey yemeden duran ben şuana kadar hiç canım istemedi :26:bu arada başlangıç kilom 78

Son düzenleme:
Bayıldm bu diyete,,qayette saglıklı qörunuo..hemde aç kalmıosn :KK66: 5 kilo wersmde olur walla.. :21: bu hafta 5qn 5kilo dietmdeym bu bıtsn hemen bu dıete başlıcam :KK64: çıtır olmakkk istiiyyooorrrmmmmmm... :KK66: :KK53: :KK66:

Rahatlıkla verirsin canım diyetle 5 kilo. :KK19:

Kızlar bugün ilk günüm sabahtan beri tuvalete taşınıyorum büyük tuvalete çıkıyorum çok feci yumurtalardanmıdır nedir.:KK52: ve size şunu söyleyebilirim hiç acıkmadım hala aç hissetmiyorum kendimi inanılmaz tok hissediyorum kendimi hergün tatlı birşey yemeden duran ben şuana kadar hiç canım istemedi :26:

Ne güzel :-) moralini hep yüksek tut canım. Devam devaam :KK55:

ama bunda et çok
Cumartesi başlıcam bu diyete :-) birkaç arkadaşım yapmış v e olumlu sonuçlar almışlar.. En az 6 kilo vermişler... En fazlada 9 kilo.
Sizde başlayın ve bu başlıkta toplanalım arkadaşlar :-)
Diyet hakkında bilgilerim var arkadaşlarımdan dolayı falan, sorularınıza rahatlıkla cevap verebilirim..

sanırım bende başlıyorum bu diyete hatta bugün itibariyle başlamış bulunmaktayım :KK55:
gün boyunca yediklerimi de not etcem ki kaçamak yaparsam kendimden utanayım gördükçe :KK4::KK1:
umarım başarılı oluruz :KK9:

ya kızlar bu benim 2. günüm ama arada kaçamaklar oluyor yaw :kk77:
sizede oluyormu :KK17:
mesela dün haşlanmış yumurta sevmediğimden yerine 2 elma yedim,salata yemedim.
dün annemin günü vardı malesef :KK53: millet o kadar pasta börek yeyince bende dayanamadım aşırıya kaçmamak şartıyla birazcık yedim :18:
bunları yedim diyede akşam yemeği yemedim(yani köfte ve salata iptal)
bol bol su ve bitki çayı içtim...
kötü etkilemişmidirki :26:
ve dün sabah 1 saat tempolu yürüyüş,akşam yatmadanda 40 dk plates yaptım :79:
bugünde simit yemek istemiyorum,akşamki hamurişinden dolayı :78:
onun yerini tutacak daha az kalorili bişey yesem olurmuki :44:

benimde 2.günüm ve bir damla kaçamak yapmadım acıkmıyorum psikolojikmidir nedir? :KK1: ama güzel bişi liste dışına hiç çıkmadım dün tartıda 78 kg dım bugün 76 çıktım tabiki su kaybı olabilir ama çok fazla su tüketmeye özen göstreriyorum. sevdim ben bu listeyi :KK76:

ama bunda et çok

Evet çok çünkü diyette protein bol olması gerekiyor bu yüzden et çoğunlukta...

sanırım bende başlıyorum bu diyete hatta bugün itibariyle başlamış bulunmaktayım :KK55:
gün boyunca yediklerimi de not etcem ki kaçamak yaparsam kendimden utanayım gördükçe :KK4::KK1:
umarım başarılı oluruz :KK9:

İyi fikir canım :-)

ya kızlar bu benim 2. günüm ama arada kaçamaklar oluyor yaw :kk77:
sizede oluyormu :KK17:
mesela dün haşlanmış yumurta sevmediğimden yerine 2 elma yedim,salata yemedim.
dün annemin günü vardı malesef :KK53: millet o kadar pasta börek yeyince bende dayanamadım aşırıya kaçmamak şartıyla birazcık yedim :18:
bunları yedim diyede akşam yemeği yemedim(yani köfte ve salata iptal)
bol bol su ve bitki çayı içtim...
kötü etkilemişmidirki :26:
ve dün sabah 1 saat tempolu yürüyüş,akşam yatmadanda 40 dk plates yaptım :79:
bugünde simit yemek istemiyorum,akşamki hamurişinden dolayı :78:
onun yerini tutacak daha az kalorili bişey yesem olurmuki :44:

Yok canım çok etki etmez merak etme. Ben ne kaçamaklar yapıyodum =D Ama tabi alışkanlık haline getirme bunu...

bu arada canım sendeki son durum ne?en son ara vermiştin,geri almadın demi verdiğin 3 kiloyu?bide ara verdin ya?nasıl besleniyorsun,gene az çok dikkat ediyormusun,yoksa koyverdin gittimi :KK9: :nazar:

500 gram geri aldım canım 2 gündür burger king'a yapıştım kaldım :KK9: Orda 2 gün üst üste hamburger,patates,kola yiyip,içince böyle oldu :26: Ama yine iyi, onun dışında bi sorun yok :-)

2 gün hamburger yeyip,kola içmene göre az almışsın ne güzel :KK16:
benim bugün 2.günüm...hepsine uydum,sadece dünkü hamurisinden dolayı simit ayran yerine peynir salata yedim :KK56:
yarın sabah tartılacağım :18:
umarım kilo vermişimdir :93:

4.günüm ama bu akşam et yerine çok az bamya yedim ve salata:)

çok et sevmiorum :KK43: bu yüzden pek mutlu deilim açıkçası:KK43:

öğlenden sonraları ya mandalina falan ya yeşil elma yedim hiç kaçamak yapmadım:)

2 gün hamburger yeyip,kola içmene göre az almışsın ne güzel :KK16:
benim bugün 2.günüm...hepsine uydum,sadece dünkü hamurisinden dolayı simit ayran yerine peynir salata yedim :KK56:
yarın sabah tartılacağım :18:
umarım kilo vermişimdir :93:

Umarım canım :-)

4.günüm ama bu akşam et yerine çok az bamya yedim ve salata:)

çok et sevmiorum :KK43: bu yüzden pek mutlu deilim açıkçası:KK43:

öğlenden sonraları ya mandalina falan ya yeşil elma yedim hiç kaçamak yapmadım:)

Yok canım bişey olmaz korkma. Hatta iyi yapmışsın :-) en azından bamya yemişsin... Çok kalorili bi yemek değil..

kızlar 2 kilo vermişiiiiim :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:
bugün 3.günümdü,sabah aç karna tartıldım 2 kilo eksik çıktım :KK19:
2 günde 2 kilo gitmiiiş :79: :81:
tam anlamıyla uyduğum söylenemez,bazen besinler arası değişiklik yaptığımda oldu...
en önemliside bol bol yürüyüş ve plates yaptım :122:
inşaAllah hep birlikte daha da çok veririz :124:

X