Muzaffer Kuşhan 2 Haftada 8 -10 Kilo Verdiren Diyet Deneyimlerimiz

kızlar 2 kilo vermişiiiiim :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:
bugün 3.günümdü,sabah aç karna tartıldım 2 kilo eksik çıktım :KK19:
2 günde 2 kilo gitmiiiş :79: :81:
tam anlamıyla uyduğum söylenemez,bazen besinler arası değişiklik yaptığımda oldu...
en önemliside bol bol yürüyüş ve plates yaptım :122:
inşaAllah hep birlikte daha da çok veririz :124:

Tebrikler tatlım :KK9:
Devaam devam, istediğin sonuca ulaşacaksın eminim :KK19:

tebrikler balizza süpersin :-)
ben bugün biraz bozdum sanırım akşam yemeğinde :18: devam eden günlerde daha dikkatli olmaya çalışırım artık :26:

tebrikler balizza süpersin :-)
ben bugün biraz bozdum sanırım akşam yemeğinde :18: devam eden günlerde daha dikkatli olmaya çalışırım artık :26:

teşekkür ederim canım darısı başına :KK19:
arada kaçamaklar oluyor takma kafana :KK34:
ben ilk günümde hamurişi yedim düşün :KK1:
sende tartıldıktan sonra sonuçları yaz emi :nazar:
merak ediyorum hepinizi :KK16:

kızlar kaç gündür doğru düzgün uyamıyorum programa bide üstüne regli oldum :18: bittiği gıbi sıfırdan baslıcam suan sadece dikkat edıyorum.. 12 martta kuzenımın düğünü var ve ben 1 beden küçük bı etek aldım fermuarı kapanmıyo ya kılo verıp onu giyicem yada kot pantalonla gidicem düğüne :KK50: unutmadan bide nikah şahidiyim :KK59: yardım edin banaaaa :85:

merhaba kızlar bu sayfayı baştan beri takip ediyorum diyetimin 6. günündeyim.Diyete başladığımda 58 kiloydum bugün itibariyle 54.9 bu diyete uyulduğu takdirde çok çabuk kilo vermek mümkün.yanlız dikkat etmek ve kaçamak yapmamak şartıyla...

kızlar kaç gündür doğru düzgün uyamıyorum programa bide üstüne regli oldum :18: bittiği gıbi sıfırdan baslıcam suan sadece dikkat edıyorum.. 12 martta kuzenımın düğünü var ve ben 1 beden küçük bı etek aldım fermuarı kapanmıyo ya kılo verıp onu giyicem yada kot pantalonla gidicem düğüne :KK50: unutmadan bide nikah şahidiyim :KK59: yardım edin banaaaa :85:

canım bence şimdide yap,reglinin bitmesini bekleme...
en azından biraz alıştırırsın kendini,reglin bitincede tamamen baştan al...
düğüne 1 ay kalmış,verirsin merak etme :KK34:

merhaba kızlar bu sayfayı baştan beri takip ediyorum diyetimin 6. günündeyim.Diyete başladığımda 58 kiloydum bugün itibariyle 54.9 bu diyete uyulduğu takdirde çok çabuk kilo vermek mümkün.yanlız dikkat etmek ve kaçamak yapmamak şartıyla...

tebrik ederim canım :nazar:
güzel kilo vermişsin :KK34:
devamı gelir inşaAllah... :KK16:

bu arada kızlar...
kilo verenleriniz, etrafınızdakiler(anneiarkadaş,akraba vs...) tarafından farkediliyormu?
yani sende incelme var,belin incelmiş,basenlerinde incelme var diyorlar mı :44:
yoksa henüz farkedilir boyutta değilmi...
ben belimde incelme olduğunu hissediyorum,
anneme soruyorum,hergün gördüğüm için farkı anlayamamki diyor :KK59:

tebrik ederim canım :nazar:
güzel kilo vermişsin :KK34:
devamı gelir inşaAllah... :KK16:

teşekkür ederim ben 50 kilo olana kadar devam edecem inşallah.kilo vermek insanı hem çok mutlu hemde çok motive ediyo .ayrıca kendine olan güveni daha fazla artıyo.ben yemek yemeyi çok seven biriydim ama artık yemek yemek için yaşamıyorum ,yaşamak için ihtiyacım olanı yiyorum:)

bu arada kızlar...
kilo verenleriniz, etrafınızdakiler(anneiarkadaş,akraba vs...) tarafından farkediliyormu?
yani sende incelme var,belin incelmiş,basenlerinde incelme var diyorlar mı :44:
yoksa henüz farkedilir boyutta değilmi...
ben belimde incelme olduğunu hissediyorum,
anneme soruyorum,hergün gördüğüm için farkı anlayamamki diyor :KK59:

bende gözle görülür bir değişme var arkadaşlarımda söylüyo zaten özellikle karın bölgemde bende zaten ordan gitmesini istiyorum:)

teşekkür ederim ben 50 kilo olana kadar devam edecem inşallah.kilo vermek insanı hem çok mutlu hemde çok motive ediyo .ayrıca kendine olan güveni daha fazla artıyo.ben yemek yemeyi çok seven biriydim ama artık yemek yemek için yaşamıyorum ,yaşamak için ihtiyacım olanı yiyorum:)

aynen canım bende 50 kilo olana kadar devam edeceğim :KK31:
ben bide boğa burcu olduğumdan yemeğe çok düşkünüm,ama kilo verdikçe motive olmaya başladım,hevesim arttı :KK9:
inşaAllah dahada veririz :13:

bende gözle görülür bir değişme var arkadaşlarımda söylüyo zaten özellikle karın bölgemde bende zaten ordan gitmesini istiyorum:)

ben tatilde olduğumdan arkadaşlarımla görüşme imkanım olmadı,pazartesi belli olacak :KK1:
bende belimde incelme hissediyorum ama benim asıl sorun kalçalarımda :KK17:
belim zaten incedir ama kalça biraz sorunlu :kk77:

merhaba kızlar ben başlayalı 3gün oldu dün akşam 77.4 kiloydum bende zor kilo verenlerdenim ama bu sefer çoooooooooook kararlıyım sizleri okudukça azmim artıyor günde bir buçuk saat yürüyorum inşallah hep beraber kilolardan kurtuluruz:KK8:

X