Nasil ayrilcagimi bilmiyorum

Aileme diyemem, onlara zarar vermem , kendi başıma çözerimi lütfen ve lütfen bir kenara bırak yoksa çok üzülerek söylüyorum ki haberlerde okuruz durumunu. Bunu açık açık yazıyorum ki neyin içinde olduğunu idrak et. İlk önce ailene söylüyorsun sonra polise gerekirse. İş miş neyse bırakıp bir süre ailenin yanında kalmalısin.

Bebeğin ne oldu? Çok üzücü geçmiş olsun

yatağınızı ayırın ilk başta. onunla aynı odada oturmamaya çalışın konuşmayın beraber yemek yemeyin.
illa soracaktır neden böylesin diye. açıklarsın ayrılmak istediğini mutlu olmadığını. ?

Bu konu bende travma etkisi yarattı. Kabus gibi yaşadıklarınız .

4 ay farklı şehirde kalmışlar ?

bunu bir izleyin bence

Iyi geceler arkadaslar. Burda bazi arkadaslarin kötü ve olumsuz yorumlarimdan dolayi tekrar yazmak istemedim ama bugün konumu tekrar okuyunca ve destekleyenleri hatirlayimca ve merak edenleri görünce yazmaya karar verdim.

Maalesef ki hala o kisi ile ayni evde yasiyorum. Nedendir bilmiyorum ama is görüsmelerim olumsuz gecti ve basvuru yaptigim bazi yerler geri dönüs bile yapmadi. Is hayatimda böyle biseye ilk kez denk geliyorum. Hala is ariyorum. Isimi gücümü birakip gitmek ne yazikki bi secenek degil, is bulup anca öyle gidebilirim burdan.

Kendisi ile aramiz hala eskisi gibi, degisen bisey yok. Fazla gelgitli halleri var. Bugün abuk subuk bi olaydan tartisma cikinca bende bardagi tasiran son damla oldu. Ona bu evden gitmesini söyledim, bagirdim cagirdim. Cok fazla cirkeflik yaptim benden sogusun biksin, ben bunu niye cekiyorum desin diye ama tabi ki demedi. Kendisi anahtarimi alip evden cikti. Ben de kendisini arayp gelmemesini söyledim, polisi arayacagimi söyledim. Kendisi geri adim atmayinca ben de polisi aradim, dedim su an yolda ve geliyor, bana zarar vermesinden korkuyorum. Polis ne dese begenirsiniz? „Size gitmeden önce zarar verdi mi“ ben de hayir ama önceden esya kirmisligi var deyince bisey olmadiysa hic bir yetkimiz yok, onu evden kovamazsin, o da o evde yasiyor evin sözlesmesi senin üzerine olsa bile. Ama öyle bir üslubu var di ki inanamadim, adam bana telefonda resmen bagirdi. Sonra ben de sesimi yükselttim, illa gözümün sismesi mi kafamin patlamasi mi gerekiyor bisey yapamaniz icin, benim size ihtiyacim yok, kendi basimin caresine bakarim deyip telefonu suratina kapattim memurun. Asiri sinirlendim...ben polise korkutugumu söylüyorum, onlar ama bisey olmadi ki diyor.

neyse..sonra babasini arayip lütfen oglunuza sahip cikin diye durumu anlattim, gelip bagirip cagirip kapiyi tekmelemesini istemiyorum dedim. Ha bide evimim anahtarini bana geri getirsin dedim. Babasiyla konusmuslar, sonra geldi, babasi git konus demis. tabi ki beni sucladi, olay benden dolayi kavgaya döndü dedi. Ben de tamam hepsini kabul ediyorum, ben sucluyum ama bu iliski bitti, lütfen bu evden ayril dedim.
Asla orali olmadi, burasi benimde evim, beni kovamazsin dedi.

Asla bir gelisme yok, cok fazla ümitsizlige kapildim. Polis dahi bisey yapmiyor, is görüsmeleri olumsuz geciyor, napicagimi sastim
cidden.

yazim hatalari icin simdiden özür dilerim, telden girip yaziyorum.

İnan çok üzüldüm... Nasıl böyle bir şey diyebilirler ki? Ölünce geldiklerinde ne anlamı olacak? Aklıma gelen tek mantıklı çözüm şu ab için anahtarları değiştirmeniz. Acamayinca sinirlenip tekmeler büyük ihtimal. O sırada polisi ararsanız bir cozum olabilir diye düşünüyorum. Veya her şeyi gözden çıkarıp abinizin yanına gideceksiniz. Son seçenek en sağlıklısı gibi duruyor böyle zaman geçtikce kendinize zarar veriyorsunuz

Ya o kadar üzüldüm ki bunu okuduğuma. Ne zamandır merak ediyodum durumunuzu. Konu sahibi, aylar geçti, artık bi aksiyon almanız lazım bu adam hayatınıza çöreklenmiş resmen. Hangi ülkede yasiyosaniz polisi de berbatmis yine de umudunuzu yitirmeyin. Evin anahtarını değiştireceksiniz mecbur, işten iki gün falan izin alın ,onun eşyalarını toplayın kapıya koyun, lira sozlesmesinde adı yok nasılsa di mi? Kapının da kilidini değiştirip arkaya ek olarak kancalı eski usul kilitlerden falan takın. Ve hatta yapabilirseniz eve bi bebek kamerası gibi bişey alın kayıt yapacak. Olur da kapıya dayanır veya siz yokken kapıyı falan kırmaya kalkarsa kaydetsin. Zaten kapıya dayanırsa polisi tekrar ararsınız, buna da bişey olmaz falan derlerse artık yuh!

Polis çağır, evden kov, uzaklaştırma kararı aldır, kilidi değiştir, bu adam senin kocan bile değil, bu me saçmalık, kendi düzeninde esir etmiş seni ...

Yahu nikahin mi var cek git annenin babanin evine adam belli ki keyfi yerinde baktı sende gitmiyosun adamin yasi 30 ustu senin kac?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…