Ne yapacağımı bilmiyorum lutfen bana akıl verin..

Kadınlık gururunu bir değil binlerce kez ayaklar altına almışsınız. Bu kadar aşık olmak için ya kör ya da hakikaten düşünme yetisinden yoksun olmak gerekir. Dolayısıyla ben o kadar aşık olduğunuzu sanmıyorum. Aranızda geçen herhangi bir cinsel aktivite sizi bu kadar kopamıyor duruma getirmiş olabilir.

Ne kadarda iyi niyetliymişsiniz 1.5 yıllık ilişkiniz süresince... Her şey açıkmış fakat görmek istememişsiniz bence...
Evet biliyordum zaten herseyi ama o sırada görmek istemiyorsunuz bir sekilde kendinizce bahaneler bulup teselli ediyorsunuz. akil verecek kimsem de yoktu. Yorum yazıp bana destek
Olduğunuz icin tesekkur ederim.

Çocuk haklı doktora ihtiyacın var sana bunları yapan birine hala aşığım diyorsun kölemisin sen :KK14:
Su an da evet doktora ihtiyacım var haklısınız ama ona sadece neden boyle yapiyosun dedigim de delirmissin büyütüyorsun diyip sorunlari konuşmama izin vermiyordu. Ve ayrıldığım Zaman'larda surekli isime evime geldi ağladı yalvardı. Salak gibi inandım iste.

Sevgiliyken şiddet 'e izin veriyorsun . Sonra yorumlar sert gelince kızıyorsun . Ben bir kadının şiddet görmesine de aldatılmasına da tahammül edemem . Sen nasıl tahammül ettin sana bu şekilde davranmasına . Başka bir nicki hesabına kabul ediyor ama seni kabul etmiyor . Sinirlenirsin çıkartırsın hesabından ne varki . Yapacağın basit aslında ayrılacaksın . Engelleyeceksin . Gerekirse hattını değiştireceksin . İzin vermediği ama senin eskiden yapmaktan hoşlandığın şeyleri yavaş yavaş yapmaya başlayacaksın . Cama taş attığında duymamazlıktan geleceksin . İşyerine gelse umursamayacaksın sonunda oda anlayacak bittiğini .

çocuk pırlanta, pipisi altından.
bu karakterdeki biri tam da her kadın tarafından aranılan bi erkek.
ve çocuk her konuda haklı.
ama senin dış görünüşünü biraz beğenmiyor olabilir. o yüzden çocuğun yakasından düş canım.

ya da dur, vaz geçtim, yakasından düşme. bi yüzük al, evlenme teklif et. kaçırma bu adamı. siz sadece TİP OLARAK birbirinize uygun değilsiniz. onun dışında HİÇ Bİ SORUN YOK.

!!!!! BENİ DELİRTME !!!!!

İnsan asik olduğunda akıl fıkır kalmıyor. Üzüntüden ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Umarım basınıza gelmez ve benim yaşadığım şeyi anlamak zorunda kalmazsınız. Ben zaten bu durumdan hoşnut olmadığım icin sizlerden yardım istedim. Tek basıma altından kalkamıyorum. Tesekkurler beni daha da yaralayan bu yorumunuz icin

Yemisim aşkını bu ne be!! Bu ask degil düpedüz salaklik darilma gücenme

Evet yine diyorum allah beyin vermis biraz akilli davran kullan beynini ya hu

Bu kadar seye katlanabiliyor olmana gercekten anlam veremiyorum

Kendinizi bu kadar ezdirmeyin,ondan ayrılmamanız için geçerli bir sebep gösterin bize,aşığım,seviyorumdan başka tabi??? Size karşı saygı yok,ilgi yok,sizi sevmediği de belli,gerçekçi yaklaşıyorum üzgünüm.Daha ne diye bu adam!O Yokkende yaşıyordunuz unutmayın,hayatınızdan çıkarın gitsin,görünen köy kılavuz istemez,üzülen siz olursunuz devam ederseniz.

Sevgiliyken şiddet 'e izin veriyorsun . Sonra yorumlar sert gelince kızıyorsun . Ben bir kadının şiddet görmesine de aldatılmasına da tahammül edemem . Sen nasıl tahammül ettin sana bu şekilde davranmasına . Başka bir nicki hesabına kabul ediyor ama seni kabul etmiyor . Sinirlenirsin çıkartırsın hesabından ne varki . Yapacağın basit aslında ayrılacaksın . Engelleyeceksin . Gerekirse hattını değiştireceksin . İzin vermediği ama senin eskiden yapmaktan hoşlandığın şeyleri yavaş yavaş yapmaya başlayacaksın . Cama taş attığında duymamazlıktan geleceksin . İşyerine gelse umursamayacaksın sonunda oda anlayacak bittiğini .
Kesinlikle kimseye kizmadim. Sadece daha fazla
uzmelerini istemedim. İnsanlar hatalar yapar ve Hata bende ben bunu biliyorum. Ama
Dedigim gibi bana akıl verecek kimsem yoktu yalnız hissediyordum kendimi. Şiddet ve baskasiyla konuşma olayından sonra affetme gibi bir durum söz konusu olamaz. Ama içime atip ağladıkça dudaklarım ucukladi son çare buraya yazmak zorunda kaldım. Desteğiniz icin Tesekkurler tum yorumlari özenle okuyorum. Söylediklerinizi Dikkate alacagim

Her insan hayatının bir bölümünde yanlış kararlar verir. Bazısı sanki bunu hiç yaşamamış, hiç kemdine zarar vermiş şeyler yapmamış gibi yorum yapıyor. Kocasından yeterli saygı,sevgiyi görmeyen, böyle konularda fazla ağır konuşuyor. Kızın anlatacak kimsesi yokmuş,zaten belliki sırf bu yüzden bile bu çocuğa bağımlı gibi olmuş. Bir de irrite edici yorumlar geliyor. Kendine yazık etme denir, ne bileyim farklı şekilde ifade edilir, ama kırıcı olmaya gerek yokki.
Konu sahibi yaşın daha genç muhtemelen. Sosyalleşmeye bak, yakın arkadaşlar edin. Olumlamalarla güçlenmeye çalış. Bu çocuğu da engelle her yerden. Bir daha hayatına alma bu çocuk sana acı veriyor. Aldatmak karakter meselesi, tekrar tekrar yapar. Şiddet de varmış üstelik,belliki ruh hastası olan o. İmkanın varsa terapi al. Kendini hep meşgul etmeye çalış,romantik film ve müziklerden uzak dur. Hareketlen,dans et çok faydasını görürsün. Allah yardımcın olsun,yolun açık olsun.

çocuk pırlanta, pipisi altından.
bu karakterdeki biri tam da her kadın tarafından aranılan bi erkek.
ve çocuk her konuda haklı.
ama senin dış görünüşünü biraz beğenmiyor olabilir. o yüzden çocuğun yakasından düş canım.

ya da dur, vaz geçtim, yakasından düşme. bi yüzük al, evlenme teklif et. kaçırma bu adamı. siz sadece TİP OLARAK birbirinize uygun değilsiniz. onun dışında HİÇ Bİ SORUN YOK.

!!!!! BENİ DELİRTME !!!!!
Yorumunuzu komik buldum. Her konuda birbirimize uygunduk. Egleniyorduk gülüyorduk sonra birden param yok bahaneleri vaktim yok bahaneleri basladi. Boyle birsey icin ayrilamazdim. Kendimce biletler aldım yürüyüşlere gidelim dedim yine olmadi. Bende ayrıldım.Hep engelledim bitirdim ama evime isime geliyordu ve barışmak zorunda kalıyordum. Ayrıca zaten ondan ayrıldım sadece cok fazla Can'ım aciyor ve içime attıkça daha kotu oluyorum. Sizlerle paylaşmak istedim.

Yorumunuzu komik buldum. Her konuda birbirimize uygunduk. Egleniyorduk gülüyorduk sonra birden param yok bahaneleri vaktim yok bahaneleri basladi. Boyle birsey icin ayrilamazdim. Kendimce biletler aldım yürüyüşlere gidelim dedim yine olmadi. Bende ayrıldım.Hep engelledim bitirdim ama evime isime geliyordu ve barışmak zorunda kalıyordum. Ayrıca zaten ondan ayrıldım sadece cok fazla Can'ım aciyor ve içime attıkça daha kotu oluyorum. Sizlerle paylaşmak istedim.

canım benim demek istediğim de bu zaten.

kendi kendine, otur evinde üzül, çatlayana kadar ağla. ama şu bahsettiğin adama bak kurban olayım!!!! kendinden bu kadar mı nefret ediyosun.

konuna yorum yapan tüm arkadaşlarımın izniyle, onların da adına sana şu soruyu soruyorum :

sen şimdi böyle bi adamın hangi huyunu seviyosun?

Her insan hayatının bir bölümünde yanlış kararlar verir. Bazısı sanki bunu hiç yaşamamış, hiç kemdine zarar vermiş şeyler yapmamış gibi yorum yapıyor. Kocasından yeterli saygı,sevgiyi görmeyen, böyle konularda fazla ağır konuşuyor. Kızın anlatacak kimsesi yokmuş,zaten belliki sırf bu yüzden bile bu çocuğa bağımlı gibi olmuş. Bir de irrite edici yorumlar geliyor. Kendine yazık etme denir, ne bileyim farklı şekilde ifade edilir, ama kırıcı olmaya gerek yokki.
Konu sahibi yaşın daha genç muhtemelen. Sosyalleşmeye bak, yakın arkadaşlar edin. Olumlamalarla güçlenmeye çalış. Bu çocuğu da engelle her yerden. Bir daha hayatına alma bu çocuk sana acı veriyor. Aldatmak karakter meselesi, tekrar tekrar yapar. Şiddet de varmış üstelik,belliki ruh hastası olan o. İmkanın varsa terapi al. Kendini hep meşgul etmeye çalış,romantik film ve müziklerden uzak dur. Hareketlen,dans et çok faydasını görürsün. Allah yardımcın olsun,yolun açık olsun.
Cok tesekkur ederim destek verdiğiniz icin. Anlatacak kadar yakın bulduğum arkadasım
Yok. Tek basıma hata üstüne hata yaptim. Ailemden uzaktayim ve kendimi yalnız hissediyorum. Belki de o yuzden ona bu kadar bağlandım bilmiyorum. Soylediklerinizi yapacagim cok Tesekkurler cok iyi geldi..

Tesekkur ederim benimle guzel fikrilerinizi paylaştığınız icin gercekten ihtiyacım var
Bir öneri; alın kağıdı kalemi elinize ve size yaptığı yanlışları, Kötülükleri, ne kadar karaktersiz olduğunu herşeyi yazın. O aklınıza geldiğinde de bunları okuyun. Değmediğini zamanla anlayacaksınız. Fazla değer vermiş, gözünüzde büyütmüşsünüz . Kaçtıkça değerli olmuş. Aslında ne kadar aciz olduğunu düşündükçe anlayacaksınız.

canım benim demek istediğim de bu zaten.

kendi kendine, otur evinde üzül, çatlayana kadar ağla. ama şu bahsettiğin adama bak kurban olayım!!!! kendinden bu kadar mı nefret ediyosun.

konuna yorum yapan tüm arkadaşlarımın izniyle, onların da adına sana şu soruyu soruyorum :

sen şimdi böyle bi adamın hangi huyunu seviyosun?
Sevdigim hiçbir huyu yok artik. kendime yaptıgım yanlisinda farkindayim. Neden boyle oldu bilmiyorum. Akıl alacagim kimsem yok ve tek basimayim. Sanirim onun da etkisi var. yorum yazmak icin Zaman ayırdığınız icin tesekkur ederim. Bana kızan herkeste hakli. Bende kızıyorum kendime. Sayenizde gozum daha da acildi.

Bir öneri; alın kağıdı kalemi elinize ve size yaptığı yanlışları, Kötülükleri, ne kadar karaktersiz olduğunu herşeyi yazın. O aklınıza geldiğinde de bunları okuyun. Değmediğini zamanla anlayacaksınız. Fazla değer vermiş, gözünüzde büyütmüşsünüz . Kaçtıkça değerli olmuş. Aslında ne kadar aciz olduğunu düşündükçe anlayacaksınız.
Bunu deneyecegim. Gercekten cok sagolun kendimi iyi hissetmem icin bana cevap verdiğiniz icin. Kendimi daha iyi hissediyorum. Hatalarımı daha net görebiliyorum.

Vallahi okurken bile daral geldi bana. Canına kastın mı var arkadaşım ya. Seni insan yerine koymayan, her şekilde ezen, pislik gibi davranan biriyle ne işin olur. Yat kalk dua et ve kurtul bir an önce bu adamdan!

Cok tesekkur ederim destek verdiğiniz icin. Anlatacak kadar yakın bulduğum arkadasım
Yok. Tek basıma hata üstüne hata yaptim. Ailemden uzaktayim ve kendimi yalnız hissediyorum. Belki de o yuzden ona bu kadar bağlandım bilmiyorum. Soylediklerinizi yapacagim cok Tesekkurler cok iyi geldi..
Üniversitedeysen üniversitenin pskikolojik danışmanlarıyla görüş canım. Psikolojik danışmanlık öğrencileri de 3. Ve 4. Sınıfta terapi için gönüllü bireyler arıyor, stajları için. Tüm bilgilerin gizli kalıyor. Onlarla da irtibat kurabilirsin. Hiçbir şeyini içine atma. Yine okulun spor salonuna yazıl, oralardan arkadaş edinirsin. Hatta varsa drama kulübüne yazıl bak inan o kadar iyi gelecekki.

canım benim. öncelikle çıldırdığım için özür diliyorum senden. ayrıca sahlep'in yazmış olduğu mesajı üzerime alınıp, sahlep'e çok teşekkür ediyorum. sahlep haklı.

ben yıllar önce bi davar'a aşık olup, kendi kendime türlü eziyetler etmiştim. sanırım öfkem bu yüzden. yani öfkem tüm davar'lara. sana değil. şimdi genç bi kadının bu halini görünce içim parçalanıyo.çıldırıyorum.

yıllar önce babamın bana sarılıp, ağlayarak söylediği şeyi söyleyeceğim sana " kızım çok sevdin biliyorum ama bağrına taş bas, bırak bu adamı"
o akşam babamla birbirimize sarılıp belki 1 saat ağlamıştık. sahlep'in mesajını okuyunca o anlarım aklıma geldi.

diren..geçicek... daha doğrusu öylesine bi anı olarak kalıcak

"Seni sevmeyene asla sabır gösterme. Çünkü sabrının adı yüzsüzlük, fedakarlığın adı eziklik, sevginin adı kişiliksizlik olur."
bu adam da seni sevmio, kendine bunları yapma bence

X