Ne yapacağımı bilmiyorum lutfen bana akıl verin..

Sen gururunu ayaklar altına aldığın için. Adam seni kolay bulmuş. Gel dese gelirsin git derse gidersin. Agira al kendini boşver şu simarigi. Üzülen sen olursun

Demek ki ben kocama hiç sadık ve sevgi dolu değilmişim onu anladım. :KK59:
Zaten beni dövecek ve aşağılayacak kadar aşık edememiş de kendine :KK14:
Umarim bir gun basınıza gelmez de bizde size komik yorumlar yapıp Biraz olsun moral bulmuş Can'ınızı sıkmayız. Siz düzgün birisini bulmuş sevmiş sevilmişsiniz. Ben yanlış erkege denk gelmisim. Bunun sevmekle askla daha az daha cok sevmekle alakası yok. Herkes hata yapar. Buda benim hatam.

merhaba uzun zamandır siteyi takip ediyorum. Üye olup size derdimi anlatip fikir almak istedim.

1.5 yıllık bir iliskim var. Cok asigim ona, giyme der giymem gitme der gitmem. Sadık ve sevgi doluyum. İliskimizin basından beri benimle beraber ne bir fotoğraf koydu ne ilişki durumu yaptı. Takmadım çocukça seyler diye kendimi teselli ettim. Tatillere gitti gezmelere gitti bir kez bile beni yanında götürmedi yine turlu bahanelerle kendimi avuttum. Bunlarin üstüne bir de ilgisiz görüşmek istemeyen surekli kavga çıkaran bir insana dönüştü. kavga ettik ve onu heryerden engelledim sildim. Daha sonra barıştık ve onu engelledigim icin beni hicbiryerden tekrar eklemeyecektini söyledi. Ona da eyvallah dedim sinirlenmiştir dedim haklı dedim. İlişkimiz boyunca benimle harcayacak hic parasi olmadı. Üstelik bu insan annesi babası ve kendisi dahil hepsinin ayrı ayrı arabaları olan, lüks evde oturan, yazlıkları olan kardeşiyle beraber özel okulda okuyan birisi. Hic bir Zaman ona hesap kitlemedim. Ne sevgililer gününde ne yildonumunda ne yilbasinda. Hepsinde elimi cebime attim. Bir kez o ödediyse ertesi gun ben odedim. Ama hala parasi yok. Her hafta sonu mekan mekan geziyor. Surekli iciyor. Ama ben birsey yapalim diyince param yok diyor gorusmuyor. Ailesi zengin akrabaları para veriyor babası maaş veriyor. Ama ayda bir kere benimle guzel bir yere gitmeye parasi yok. Tamam diyorum bi parka gidelim yürüyüş yapalım oda parayla degil ya bu seferde isleri cikiyor. Sinema bileti alıyorum sinemaya gidelim diyorum aramasını gec gördüğüm icin beni bırakıp spora gidiyor. Saati belli şeyi belli . Surekli küfür ediyor eleştiriyor. Birisi iltifat edince kalitesiz olduğun icin etmiştir diyor. Aglamaktan helak oldum. Ayriliyorum bırakmıyor evime geliyor is yerime geliyor bi sekilde barisiyor. Sonrasinda sorunlari konuşmak istediğimde sikiliyor delirmissin sen diyor doktora git diyor. Bana şiddet bile uyguladi ve Artık dayanamadım tekrar ayrıldım. Bu sefer peşimden gelmedi beni aramadi sormadi umursamadi. Sonra bi gun aradı özlediğini falan söyledi. Asik oldugum icin yine affettim. Sonra instagram
Hesabi gizli olduğu ve beni eklemedi icin fake bir hesapla kendisini takip ettim. Onu takip etmeyen kendinden yaşça buyuk bir kadını takip etmis tüm resimlerini begenmis. Sasirdim sordum kendisine tanimiyorum senden ayriyken eklemistim falan dedi. Sil dedim silmedi. Sonra içime bir kurt dustu gururumu ayaklar altına alıp kadına kibarca mesaj attim. Merhaba ben su şahsın sevgilisiyim sizi takip etmis resimlerinizi begenmis acaba tanıyor musunuz yanlış anlamayın gibisinden. Yaptıgım cok yanlış biliyorum ama dayanamadim iste. Kadin tüm konuşmaları screenshot almis yolladı. Kadına "bütün gece seninle konuşmak fırsat kolladim ama erkenden gittin sanirim.." Yazmis. Biz ayrilali daha bir hafta olmus. Konuşmuşlar falan kadın bunu terslemis. Sordum
Gosterdim. senden ayrıydım kendimi yalnız hissettim Bilmem ne dedi. Kadına da o benim eski sevgilim bana takintili obsesif intihar ederse suclusu sensin falan yazmis. Ki bu sadece benim gordugum. Yanimda asla telefonunu acmaz whatsapp a girmez. Özür bile dilemiyor ne yapmisim aldatmis miyim diye birde üste cikiyor. Cok uzun oldu ama umarım okursunuz.. onu affetmek istemiyorum ama onsuz da olamiyorum cok mutsuzum aglamaktan dudaklarım ucukladi.. Neden beni sevmiyor cirkin mi buluyor bilmiyorum. Bakımlıyım yanında makyajsız özensiz gezmem ama yaptiklari boyumu asiyor.. Dertleşecek kimsem yok. Teselliye ve akila ihtiyacım var tesekkurler..

pinkkmoon seni üzmek istemezdim arkadaşım ama erkek arkadaşın senin sevgini kaybetmek istemiyor, o yüzden seni oyalıyor gibi yeni ve aradığı kişiyi bulana kadar seninle zamanını eksik paylaşacaktır. insan tüm zamanını sevdiğiyle geçirmek ister zaman olmasa bile zaman yaratır. ona tam güvenemiyorsun
onu ters köşeye yatır :))) sana daha çok değer verecek olan yeni birini bul

Bence bir doktora görünmelisin. Mantıklı düşünemiyorsun. Eğer zaten mantıklı düşünseydim şu an burda bütün bunları yazicağına ayrılmış olurdun.
Ayrıldım zaten. Aci çekiyordum ve teselliye ihtiyacım vardı buradaki guzel yürekli insanlar sayesinde daha iyiyim. Evet doktora ihtiyacım var psikolojimi bozdu

pinkkmoon seni üzmek istemezdim arkadaşım ama erkek arkadaşın senin sevgini kaybetmek istemiyor, o yüzden seni oyalıyor gibi yeni ve aradığı kişiyi bulana kadar seninle zamanını eksik paylaşacaktır. insan tüm zamanını sevdiğiyle geçirmek ister zaman olmasa bile zaman yaratır. ona tam güvenemiyorsun
onu ters köşeye yatır :))) sana daha çok değer verecek olan yeni birini bul
Haklisin kesinlikle üzülmüyorum su an yorumlarınıza kesinlikle haklısınız. Bazen insan goremiyo sacma şeylerle kendini teselli ediyo. Ben biraz abartmisim. Hatamı anladım kendisini her turlu yerden engelledim. Yoluma bakıcam. su an erkek görmek istemiyorum ama hayatımın askını bulup tekrar konu acicam inanıyorum

Fazla fedakarlik vefasizlik getirir
Bunun disinda bana seninle gonul eglendiriyor gibi geldi cani sıkilinca gorustugu biri olarak goruyor seni bence
Uzak durulmasi gereken biri bence

Ayrıldım zaten. Aci çekiyordum ve teselliye ihtiyacım vardı buradaki guzel yürekli insanlar sayesinde daha iyiyim. Evet doktora ihtiyacım var psikolojimi bozdu

Keşke başta ayrılsaydın hiç uzatmadan. Olayların bu radeye geldikten sonra tabiki psikolojin bozulur. Başta onsuz olamicağını düşünürsün ve herşeyini affedersin. Oysa insanın inancı dışında kimseye ihtiyacı yoktur. Umarım zamanla daha iyi olursun. Bunun uzerine diyecek tek şey gecmis olsun zor gunler gecirmişsin.

Fazla fedakarlik vefasizlik getirir
Bunun disinda bana seninle gonul eglendiriyor gibi geldi cani sıkilinca gorustugu biri olarak goruyor seni bence
Uzak durulmasi gereken biri bence
evet bundan sonra asla kendisini görmek
İstemiyorum. Burada insanlar cok yardımcı oldu. Sana da tesekkurler cevabın icin. Hatamı anladım .

Haklisin kesinlikle üzülmüyorum su an yorumlarınıza kesinlikle haklısınız. Bazen insan goremiyo sacma şeylerle kendini teselli ediyo. Ben biraz abartmisim. Hatamı anladım kendisini her turlu yerden engelledim. Yoluma bakıcam. su an erkek görmek istemiyorum ama hayatımın askını bulup tekrar konu acicam inanıyorum

yeni konunu bekliyoruz o halde :)
senin için hyırlısı olsun ayrılmana sevindm..

Cevap veren herkese sonsuz tesekkurler iyi kotu her fikir benim icin cok degerli. Yeteri kadar akıl aldığıma inanıyorum ve mümkünse konuyu kapatmak istiyorum. Mune Mune Kazen Kazen

X