Ne yapmalıyim

eşimle evliyim güzel gitsede

babama bile vurdu esim

kolumda tutup evden atmaya çalıştı

eğer çok yuvanı kurtarmak ve çocuğunu düşünüysn gel babamın elini op musadesini al dedim

Yuvasını kurtarmak isteyen biri yok. Mutlu bir evlilikte yok. Ama siz kurtarmak istiyor sanmışsınız. Adam sadece kızım için demiş.
Ayrıca kızınız neden gitmedin derse burayı okutursunuz. Sizi anlar o zaman.

Gerçekten baba olan bi adam evinde çocuğunun basında duran degilmidir zaten o çocuk senin yanındaydı
Siz şu an kendinizi neden o eve dönmeniz gerektiğine ikna etmeye çalışıyorsunuz. Boşanmış olup, çocuğuna gayet güzel babalık yapan bir sürü erkek var. Evlilik bitince karı - koca ilişkisi biter. Annelik - babalık bitmez ki. Eğer gerçekten çocuğuna düşkün biriyse (ki yazdığınıza pek öyle değil gibi görünüyor) zaten gerekeni yapacaktır.
Farzedin ki barıştınız. Eşiniz şu an bile "affettim gel" kafasında. Sizce nasıl ilerleyecek süreç? Gerçekten mutlu ve huzurlu bir yuvanızın olacağına inanıyor musunuz? Babanızın şiddet görmüş olmasına hiç girmiyorum bile.
Çocuğunuz size neden dönmedin diyebilir. Uygun yaşa geldiğinde, uygun kelimelerle bu durumu anlatabilirsiniz. Kızınız da, özsaygısını yitirmemiş, dik duruşlu bir anneye sahip olduğunu görecektir. Ve bu onun kalkanı olacaktır. İleride kendi ilişkilerinde problem yaşadığında, kimseye eyvallah demesi gerekmediğini, kendine saygının nekadar önemli olduğunu, ailenin ne kadar değerli olduğunu sizin bugünki tutumlarınızla öğrenecek.
O eve döndüğünüzde, kavga gürültü eksik olmayacaksa (hatta korkarım şiddet de çok mümkün) kızınıza iyilik yapmış olacağınızdan emin misiniz? En ürkütücüsü de, ileride bir tartışma anında, "ben bunca şeye senin için katlandım" diyerek, hiç hakkı olmayan bir sorumluluğu kızınızın omuzlarına yükler misiniz, yüklemez misiniz?
İlişki kurtarmak, fedakarlık yapmak böyle bir şey değil. Lütfen iyi düşünüp doğru karar verin

Babanıza vurdu ???????

Sanırım ve korkarım ki düşünüyor. İnanamıyorum bu aymazlığa.

Acaba evlilik konusunda bu tip BABA ve EŞ maskesi altında yaşayan bir erkek için, duygularımı mı aldırdım diye düşünüyorum şuan.

Yapacağınız şey apaçık ortadayken, nasıl hâlâ duygusal düşünebiliyorsunuz

Peki kizim simdi küçük göruyo peki büyüdüğünde annesine ve kendine yapılanı anlayıp yine baba der mi babalik sadece yapıp ve gormekmidir
Babalığı sorgulamak için biraz geç kalmışsınız. Çocuk yapmaya karar vermeden önce sorgulayacaktınız. Ayrıca babanız size babalık yapıyor da ne oluyor, adam Tokat yemiş damadından yani sizin eşinizden siz yuvamız bozulmasın, babamın elini öp barışalım derdindesiniz. Onun babalığından önce siz kendi evlat olmanızı sorgulayın.
Bu fikirlerinize babanız ne diyor? Kızkardeşiniz ne yaptı boşandı mı barıştı mı?

kafamın ici kıyamet ne yapmaliyim kızım acaba ilerde anne neden gitmedin der mi diyede düşünmeden edemiyorum
Kızınızı da kendiniz gibi cahil yetiştirirseniz der tabii. Bilinçli bir birey olursa babasından çok onunla her şeye rağmen barışan annesine der neden böyle yaptın diye.

Babama düşkün değilimdir bize babalık yaptığını bile düşünmüyorum. Ona rağmen babamı vuracak adamı paralarım ben.!!!!!.
.hadsiz terbiyesiz pislik...hala soruyorsunuz doniyim mi diye...

Babama düşkün değilimdir bize babalık yaptığını bile düşünmüyorum. Ona rağmen babamı vuracak adamı paralarım ben.!!!!!.
.hadsiz terbiyesiz pislik...hala soruyorsunuz doniyim mi diye...
Aynı şekilde babamla aram nötrdür. Yani görmesem özlemem maalesef. Ama değil vurmak kimseye kötü söz bile söyletmem.

Konu sahibi kızınız için aklınızı başınıza toplayın. Ne güzel aileniz yanınızda, kızınıza düzgün örnek olun, gururlu, güçlü bir kadın olsun.

Babama tokat atan o eli kırarım. Dünya bir araya gelse barışmam o adamla. Boşanma davasını da ben açardım. Ya hiç mi ailenize, kendinize değer vermiyorsunuz? Hâlâ özür dilerse affederim kafasındasınız. 1 yıldır zaten onsuz yaşıyorsunuz, bu saatten sonra olsa ne olmasa ne. Olmaması daha hayırlı, yolunuza bakın.

Oh içimin yağları eridi

1 sene kocanı bekledin yani boşanmadan bu kadar olay olmuş olduğu halde valla bu kadınları anlamak çok güç gercekten kendinize yaptığınızı başkası size yapamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…