Aşılama Nisan 2021 Aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bende progesteon kullanıyorum birde kan sulandırıcı bi ilaç verdi bana aşılamadan 3 gün sonra inş hayırlı haberler alırız. Senin ilk aşılamamı canım.

Merhaba kızlar Nisan’ın birinde aşılama oldum bugün 13. günüm doktor 16’sı için BT istedi Ben dayanamadım bugünden test yaptım çünkü gösterimdeki hassasiyet ve şişkinlik çok fazlaydı. Dediğim gibi bugün 13. günüm
Erken gebelik testi yaptım çok silik bir şekilde çıktı ama lütfen yorumlarınızı ihtiyacım var belki bana Umut olursunuz
Bence tammdır 13. Güne kadar iğnenin etkisi geçmiştir canm bende perşembe kan testi vericem inş pozitiftir

31 yaşındayım ilk aşılamam 3.5 yıllık da evliyim 2 yıldır çocuk düşünüyoruz siz
Bende 28 yasindayim 2 yil 8aylik evliyim. Ilk baştan beri çocuk istiyoruz ama olmadı hiç seker hastasiyim ve pco luyum benimde ilk aşılamam oldu. Esimin sperm değerlerinde de sknti var🥺

Kızlar benimde ilk aşılamam 11nisanda oldu. Pco luyum inşallah hepimiz pozitif oluruz
Merhaba, inşallah aşılamanız pozitif sonuçlanır bende aşılama olacağım sanırım önümüzdeki haftaya denk gelecek doktorum normal vajinal muayene tarzında olacak ağrı vs olmaz dedi ama yine de içimde bir korku var süreç nasıl ilerliyor ağrı acı oluyor mu acaba ?

Bende göğüs,batma vs yok 🙄sadece basim inanilmaz agriyor bir haftadir ve 2 gun karnim ağrıdı asilamanin 7-8 gunleri sadece bugun 11 günüm hicbir belirtim yok 😭

Merhaba, inşallah aşılamanız pozitif sonuçlanır bende aşılama olacağım sanırım önümüzdeki haftaya denk gelecek doktorum normal vajinal muayene tarzında olacak ağrı vs olmaz dedi ama yine de içimde bir korku var süreç nasıl ilerliyor ağrı acı oluyor mu acaba ?
Yaparken az bi ağrı oluyor. Sonra sında 2-3gun süren ağrılar oluyor bende baya şiddetli oldu ama bünyeden bünyeye degisiyordur belki. Inşallah genişlerimiz bizimle olur inşallah hepimiz pozitif sonuçlar alır ve güzel bir şekilde ilerleriz🥰 rabbim dualarımızı kabul etsin

Yok olmuyor hic korkma şu dünyada benden daha korkak birisi yoktur kan aldirirken hastaneyi inletirim ama asilamada hiç acımıyor normal muayene gibi düşün rahim ağzına aparat takiyor sadece rahmin icine tam girmesi icin ileri ittiriyor sinek ısırığı gibi bisey hissedeceksin dedi doktor 2 saniye hissettim bitti dedi

Bende göğüs,batma vs yok 🙄sadece basim inanilmaz agriyor bir haftadir ve 2 gun karnim ağrıdı asilamanin 7-8 gunleri sadece bugun 11 günüm hicbir belirtim yok 😭
Üzülmeyin öyle kötü düsünmeyin. Inşallah rabbim bu aşılamamizi pozitif sonuclandirir🤲

X