Nisan Ayı Bereketli Gelsin Bu Ay Göbişlerimiz Bebişle Dolsun Diye Umut Edenler....

bursa cnm yakınmısız orda cok gusel doktrlar var bn hep arastırıyorum nebılım bnde maddı bıras kotu buaralar ama burdada var bı doktr gtcm inş bn burda doktr doktr gesıom ama bu doktorum pek iii

Evett cok uzak sayilmayiz tatlim yakiniz benim.doktorum sorunlu hamileliklerde zor hamilelklerde uzman bir doktor ve cok memnunum ve guveniyorum ona daha once bi doktora gttm hic ilgilenmedi benimle ama simdiki doktorum arada kizio ama iyi birisi telefonla arayp rahatlikla hersyi soruyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hersey kismet inan herkes bisi diyor sen odaklanmana devam et hayirlisyla olur insallahhh

Günaydin hamis adayii umutlaa dolu arkadaslarimmmm

bende şubatta adetimin 2. gününde kesildi sonraada adet görmedim ve idrarda negatif çıktı ne yapmalıyım kiiiii

bende şubatta adetimin 2. gününde kesildi sonraada adet görmedim ve idrarda negatif çıktı ne yapmalıyım kiiiii

canım sen doktora gitsene, bu kadar beklemen bile iyi değil. eğer hamile değilsen ve adet olmuyorsan nasıl hamile kalıcan. adet olman gerek, doktorun sana adet söktürücü vericektir. bir an önce git muayene ol.

Sanirim simdi anladim ama adetimin 9. Gunumdeym alip yapmaya basayabilirim sanirim dimi

ben gunu kacırmım dıye erken basladım ama normalde 10 .gun baslanıyormus bence basla bu arada aynı gıdıyoruz bende bugun 9 gundeyım :)

ben gunu kacırmım dıye erken basladım ama normalde 10 .gun baslanıyormus bence basla bu arada aynı gıdıyoruz bende bugun 9 gundeyım :)

O zaman bende başlayabilirimmmmm evet aynı gündeymişizzz o zaman aynı zamanda sennle aynı heyecanları yaşabileceğizzzz belkide inşallah ta bebişle taçlanır heyecanımızzz

Kızlar şimdi yeni bişi okudum ateş ölçme yöntemi ile hamilelik??? Nedir ki bu detaylı bileniniz deneyeniniz var mı???

Evliligi bir yil doldurmadan o testleri yapiyolarmi herkese canim ?

Canim ya benim yengemde klomeni onerdi ama recetesiz alabilirmiyim eczaneden?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…