Nisan Ayı Bereketli Gelsin Bu Ay Göbişlerimiz Bebişle Dolsun Diye Umut Edenler....

Canim ya benim yengemde klomeni onerdi ama recetesiz alabilirmiyim eczaneden?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence bir doktor onermeden ilaci kullanma derim canim senin olmuyor mu bir sorun vs mi var

Ben 2 ay once doktora gittim o zaman daha 4 aylik evliydim sorunum iliskiden sonra hemen ayaga kalkmiyorum ama spermler disari cikiyo o yuzden muayne oldum hamile kalmak istiyorum dedim bi sorun yok korunma bir yili doldur oyle test yapariz dedi bende sabirsizlaniyorum bu ay ovulasyon testine basladim bakalim ne olacak bilmiyorum.

Ewet canim hormon testleri ozele gidicem artik ona gore gumushanede ozel hastahane yok trabzona gidip orada bi hastahaneye gitmeyi dusunuyorum ama bir yili ddoldurmadan onlarda bisi yapmiycak elim yine bos kalicaksa bosa umutlanmiyim

Geçmiş olsun canım napalım katlanıcaz artık bunlar ufak dertlerimiz olsun. Bi gelsinlerde inş sağlıklı ve hayırlısıyla gerisi önemli değil :)
Pazartesi başlıcam bende folik asite..

Anladim canim bende 9 aylik evliym ama benim testlerm yapilio bir kac defa yaptrdm mesela evlendgmden beri bi kre hepsini yapti doktorum sonrada soruna gore iste ayaga kalkmion ama ayaklarini havaya kadircakmsn ole dio buyukler:) gerci isik hizi kadar hizli oldugu icin spermler olduktan sonra her turlu olur bence yeterki catlagi bulsunn:)

Bir yilla alakasi yok bence cnim ne alakaki yani?? Evet yakin olmamasida kotu mesela testleri yapiolar bazisi iki uc gune cikio canim maalesf

Geçmiş olsun canım napalım katlanıcaz artık bunlar ufak dertlerimiz olsun. Bi gelsinlerde inş sağlıklı ve hayırlısıyla gerisi önemli değil :)
Pazartesi başlıcam bende folik asite..

Evlat sahibi olalim yetr ki hersey vizz gelirr Rabbim yuzlerimizi guldursn insallah :)

Bir yilla alakasi yok bence cnim ne alakaki yani?? Evet yakin olmamasida kotu mesela testleri yapiolar bazisi iki uc gune cikio canim maalesf

ben gümüşhanede mecburen devlet hastahanesine gittim basından atmak için mi bılmıyorum artık bana yapamayız bir yıl beklemelisin dedi olsun beklerim yeterki sorun olmasın da

ayy allah aşkına bulsun artık ilk başlarda bilmiyodum işte sonra dayanamayıp yengemle dertleştimdan net bi cevap alamayınca artık ama oluyo yine o sorunum gitmedi 1 saat kalmıyorum gece zaten uyuyorum ama sabah kalkınca yine aynı artık ışık hızı felan adresine ulaşsın lütfen :))

kızlar bi sorum olacak adetim bitti 10 gundeyim sabaha karşı kırmızı ama baya açık kan geldi ovulasyon testi yapıyorum ama negatif çıktı oda sizce neden olmuştur birdaha da gelmedi devamı olmadi kanın

Merhaba bende bu ay bebek istyrm 😊bende varım, doktora göründüm bir sorunn yok dedi 😊hadi hayırlısı folik plus kullanıyorum 2 haftadır, haberlerinizi bekliyorummm 😊son adet 27 mart bakalımm nolcak 🙆

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

O zaman bende başlayabilirimmmmm evet aynı gündeymişizzz o zaman aynı zamanda sennle aynı heyecanları yaşabileceğizzzz belkide inşallah ta bebişle taçlanır heyecanımızzz

inşallah inşallah o kadar çok istiyorum ki basladn mi kullanmaya canım

canım sen doktora gitsene, bu kadar beklemen bile iyi değil. eğer hamile değilsen ve adet olmuyorsan nasıl hamile kalıcan. adet olman gerek, doktorun sana adet söktürücü vericektir. bir an önce git muayene ol.
öylede korkuyorum azıcık ben doktora açmam yaaa idar testi yaptırıcam sağlık ocağında yapıyorlar değilmi

bende yaklaşık 2 yıllık evliyim 9 ay önce 6 haftalık düşüğüm oldu.3 aydır yine denemelere başladık ama daha olumlu haber yok bu ayın 14ünü bekliyorum şimdi

öylede korkuyorum azıcık ben doktora açmam yaaa idar testi yaptırıcam sağlık ocağında yapıyorlar değilmi

İlla açman gerekmiyor. Sağlık ocağı tahlil yapar ama tam olarak anlamaz ki durumunu. Kadın doğumcuya görünmelisin. Karından ultrasonla bakar ya da kan tahlili yapar anlar bi şekilde.

Kizlarrrr ben bu ay saldimm dusunmucemm hic Rabbim ne zamn nasip ederse ins. Ozamn gelicektir ...:)) herkese saglikli hayrli bebisler bu ay :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…