Nişanlımın itirafı ve yapmam gereken..

Ailelerimiz ile ilgili bir sorun yok. Ben affettim kendisini. Evliliğe yaklaşana kadar kendisinde değişiklikleri göreceğim. Dışarıdan bakıldığında herkes farklı yorumlar yapmış ama ben son halini gördüm nişanlımın. Pişman olduğunu gördüm. Daha önceden böyle bir şeyi tedavi olsa bile benden gizlemesi canımı çok sıkardı. Olan olmuş tabiki. Herşey için hayırlısı.

Hakkınızda hayırlısı olsun o zaman. Her şey gönlünüzce olsun

Canim dikkatli ol,gecmis bitmis birseyi boyle anlatmasi iktidarsizligina yada baska seylere kilif uydurmak icin olabilir.Erkeklerin yuzde sekseni evlilik oncesi iliski yasiyor zaten,bunu suanki durumunu kamufle etmek icin kullaniyo olabilir.Ben 15 senedir ugrasiyorum ve cocuk bile yaptim.Ama diyeyim emin olmadan evlenme sonrasi buyuk cikmaz cunku

Canım bende düşündüm bunları, ama testlerde temiz çıktı. Zaten öyle birisi değil kendisini bana kasacak durumda değil. Bilmiyorum bazı erkekler demekki böyle vicdanına yeniliyor. Bir çok erkek söylemez evet ama kendisi ile çoğu kez göz göze geldiğim için anladım. Bu soruları çok sordum ona. Yalan söylüyorsa evliliğin kendisi için iyi gitmeyeceğini söyledim. Kendisi de biliyor. Ben samimiyetine inandım

İyi niyetin ve tavsiyen için çook teşekkür ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…