numarasını eklesem mi?

evet maalesef böyle oldu. sanki ayrılmak isteyen benmişim gibi oldu.
ama onun hatası da şuydu. ben cevap vermeyince hemen bitsin demesi o da gurur yaptı sanırım.
eğer bitsin demeden bana sorun neyse konuşalım vs deseydi belki anlatacaktım ama şuan gerçekten resmen düğüm olduk.
tahmine göre aslında o da bu durumdan memnun değil. çünkü öyle olsa günlerce yazıp uğraşmazdı bitmesini isteseydi.
ben yazar diye düşünüyordum. yazmaması gerçekten beni şaşırttı. sessiz kalmayı başarabilirsem yazar. ama tlf dan eklersem belki yazıcam umuduyla vazgeçer yazmaktan.
ay gerçekten boğulajjaaam

evet o şimdi 4-5 gün yazdı cevap alamadı. bitsin dedi ben de tamam deyince rahat rahat oturuyor. ben istemişim gibi belki vicdanını rahatlatıyor olabilir.
şu sıra karşılaşma şansımız maalesef yok. keşke olsaydı.

Bence ilişkilerde net olmak gerekiyor. Ilişki taktik kaldırmıyor. Konuşmak istiyorsan, söyleyecek bir şeylerin varsa yaz. Onun yazmasını bekleme
ya ne güzel yazmışsın. okuyunca bile bi rahatlama geldi
çok bi yazasım var ama o yazsın istiyorum. ismi taktik mi bilmiyorum ama doğru olanın bu olduğunu düşünüyorum. zira diğer türlü erkeklerin bi tarafı kalkıyor. ha artık dayanamaz yazarsam da bu sefer o trip atacak eminim.

çünkü zaten en baştan cevap vermeme sebebim ilişkiyi bitirmek değil hatasını anlamasıydı. ama o bitsin dedi. ben de tamam demek zorunda kaldım. şimdi de yazsın istiyorum
Adam hatasını anlamamış ki. Anlasa zaten size yazardı. Sizinki "acılara yürüyorum korkmuyorum" gibi oluyor

adama hatasının ne olduğunu bile söylemeden cevap vermemişsiniz günlerce. hayır bi de eve çağırdıktan sonra başta normal konuşmuş sonra aniden kesmişsiniz. eve çağırma olayından hemen sonra bu tavra girseniz sebebin o olduğunu tamamen anlar. siz başta normal davrandığınız için şu an neye kızgın olduğunu bile tam anlamamış olabilir. bu arada bu pasif agresif tavır en nefret ettiğim şeydir. madem kızgınsınız bu konu hakkında, ne düşündüğünüzü ne hissettiğinizi söyleyin, konuşun, hatasını telafi etmesine fırsat verin. konuşmayarak nası telafi edebilir ki? 4-5 gün cevap vermeyince kapınızda yatması mı gerekiyordu? hatalı bile olsam biri bana 4-5 gün cevap vermese onu silerim tamamen, bana göre bu psikolojik şiddettir. sorun varsa konuşulur. biri bana cevap vermiyorsa beni umursamıyor diye algılarım ben olsam.

Vicdan rahatlatmak filan değil. Bir iki değil 4-5 gün boyunca yazmış cevap yazmamışsınız. Bitsin deyince tamam demişsiniz . Tek tük cevap yazsaydınız, adam aramamış bile diye size hak verirdim. Ama 5 gün yazdıklarımı okuyup küsüp cevap yazmayan birini ben de aramam hele bir de bitsin mi dediğimde tamam diyorsa bitmiştir. Vicdanı rahatsız olacak bir durum zaten yok yani.

bu arada kapıda yatmak olmasa bile evimin bulunduğu caddeye geldiğini de yazdı. buralardayım diye. ama ona da cevap vermedim. evet bunlar benim triplerimdi ama cevap vermeyince bitsin demek de çok aşırı bir boyut.
yani şu geldiğimiz noktada bende keşke kestirip atmasaydım. tamam demek yerine hemen bitirme derdindeymişsin vs yani konuyu biraz uzatmaya yönelik yazsaydım diyorum da. şuan geldiğimiz noktada durum bu. açıkçası u dönüşü de yapamıyorum. ay kaldık resmen böyle. sinir oluyorum

bana sevgilim 4-5 gün cevap vermese zaten bitirmiş beni takmıyor diye düşünürüm. ki bana bir gün cevap vermese bile ben çileden çıkarım. adam kapınıza bile gelmiş en sonunda. madem bu meseleyi çözmek istiyordunuz neden hiç cevap vermediniz ki? belki kızdığınız şeyin mantıklı bir açıklaması vardı, yoksa bile belki gönlünüzü alacaktı. yani ne olmasını bekliyordunuz ki cidden anlamadım. 4-5 gün yazmadınız cevap yok. kapınıza geldi tepki yok. hadi bitirmedi diyelim. sonra 1 ay daha yazacaktı yine cevap yok. sonra ne olacaktı ki?

Sizi gerçekten sevseydi bu triplerinize katlanırdı demekki sevmiyor sadece vakit geçiriyor. Eğer siz de sadece vakit geçirmek istiyorsanız bir mesaj bile yazabilirsiniz hemen nasilsin diye. Yok ciddi düsünüyorsanız hayal kirıkligına uğrarsınız. Nr istediginiz ile alakalı yani

Yazmasını, ulasmasını istedigim kisilerin bile engelini kaldırmadım su seneler oldu engel listemdeler hala. Kaldırmam da. Düsüncelerim, fikirlerim duygularım konusunda bencilim. Sözümü cignemem. Geriye dönüp bakmam. İstemekle kalırım.

Sizde yapmayın. Karsı tarafın ne düsünüp düsünecegi önemli degil. Dik durusunuz olsun. Ki diyosunuz ki engellemedigimi biliyor. Sizi takip eden bir adamsa çevrimiçi oldugunuzu gördüyse engellemediginizi biliyosa isteyen yazacaktır zaten. Siz ekleyerek hata yapmıs olursunuz.
Adamın yazası yok.

ay ne saçmalık! Görüldü atmak ne 12 yaşında mısınız? Ayıp denen bi şey var. Güya çok gururlusunuz ondan böyle yapıyorsunuz. Ne alakası var düpedüz ayıp, bana bunu yapan insana tek kelime yazmam, nitekim adam yazmamış da. Hala diyosunuz ki no sunu ekleyim resim çıksın yazsın. Yazmayacak neden yazsın? Türk dizisi değil hayat otuz kere rencide ettiğiniz insan size yazmaz tekrar. Ha bu arada adamın eve çağırması ve ağırdan almaması adamı karaktersiz ne bileyim kötü biri yapmaz. Sizi kandırdı mı sanki hayır açıkça çağırmış. Siz de ne güzel tepkinizi belli etmişsiniz buraya kadar bir şey yok. Adam bunu anlayıp yazmayınca neden problem oluyor, şimdi yazsa siz adamı bu şekilde kabul mü ettiniz? Hayır. Yine istediginiz şekle girsin isteyeceksiniz bile bile lades. Sonra konu açarsınız pis adam amacı başka diye. Adam daha ne kadar dürüst olsun?

(Ps. gururumdan asla ödün vermem ay benim prensiplerim vardır diye burda beyanla yoruma başlayan insanların assla öyle olduğuna inanmıyorum. Gerçekten böyle olan insan bunu dillendirmez bile.)

çünkü zaten en baştan cevap vermeme sebebim ilişkiyi bitirmek değil hatasını anlamasıydı. ama o bitsin dedi. ben de tamam demek zorunda kaldım. şimdi de yazsın istiyorum

Ilişki bu şekilde yürümez. Bir ilişki iki kişinin isteği, istikrari ve mutluluğa ile yürür. O adami tasmali köpek yerine koymuşsun.

Derdin varsa, bunu açikça konuşman lazim. Ergen kizlar gibi abarti trip yaparak değil. "Hatasini anlasin diye bekledim" diyorsun, ortada hata yokken. Adamin beklentileri farklidir en fazla. Ki mecbur değilsin bu beklentide olan biri ile beraber olmayi.

Adamda sanirim senin normal yetişkin biri gibi iletişim kurmamandan bikti ve bitsin istedi.

Numarayi tekrar ekleyeceksende sen adam ile konuş ve dürüst ol. Ayrilmayi beklemediğini ve trip yapmanin hatali olduğunu,...anlat.

Yoksa bu şekilde halen ayni hataya devam ediyorsun. Halen herşeyi adamdan bekliyorsun. Bu şekilde devam edersen, hiçbir ilişkin yürümez. Kendini ve duygularini ifade etmeyi ögrenmelisin.

Ve dahasi gercekten sadece senin duygularina hitap eden, seni olduğun gibi kabul eden biri ile beraber ol. Sirf yanliz kalmak istemediğinden dolayi değil.

hayır canım bir ay değil. 4-5 gün yazmayıp ara verip tekrar yazsaydı cevap vericektim .ya da bitsin demeseydi. yine yazabilirdim. ama şuan kapıları kapattı. ha bence o da sinirle yaptı bu durumdan çok memnun olduğunu sanmıyorum. ama o da gurur yapıyor. belki yine yazabilir ama ben açıkçası beklemek istemiyorum. sorun bu

O yazmayıp gurur yapıyorsa sen daha çok yap boş koyy yoluna bak.. illa yazar rahat ol tecrübeyle sabit

o zaman yaz gitsin diyeceğim yazmayacaksın biliyorum en azından numarasını ekle bari belki sinyali alır

ya bu kadar olur. evet tam olarak gerçek bu. aslında ben de tam olarak böyle düşünüyorum. yani olması gerekeni biliyorum.
ancak şuan duygularımla hareket etme içgüdüsü olduğu için buraya yazmak istedim zaten. yoksa ona yazacaktım :)
ne diyim, bu akşam hakkında yazıya döktüklerimin enerjisi dürtsün onu da o bana yazmadan duramasın inşallahhhhh

Yahu karşınızdaki insan, kumandalı robot değil, bunlar ne tuhaf istekler. 4-5 günden sonra ara verseydi sonra tekrar yazsaydı. Yok öyle demeseydi şöyle deseydi filan... Olay dağları delseydi, çölleri aşsaydı, hatta aşmadan biraz bekleyip bir daha sorsaydıya doğru gidiyor

İlahi bir dürtülme de bekliyorsunuz yani.
Peki ne diyelim umarım gönlünüzce olsun

Bir flörtümü her yerden engellemistim. Telefon ve tüm sosyal mecrada. iMessage unutmusum. 3-4 gün sonra bana ordan yazdı. Düsünün hiçbir yerden ulasamayınca oradan geldi mesajı. Konustuk ettik tatlıya bağladık. Asıl bomba tatlıya bağladığımız halde ben yine engelleri kaldırmadım. Yaklasık 1 sene boyunca iMessage’dan iletisim kurduk kendisi ile. O kadar yalvardı yakardı aç engellerimi diye. Gurur benim allahımdır. Çok lanet bir sey. Bazen keske böyle olmasaydım diyorum. Ama siz yinede bana özenmeyin.

Sizin durum çok baska. Engellememissiniz bile. Ulasmak isteyen konusmak isteyen adam nokta atar bakar yoklar engellendim mi diye yine bir seyler yapar. Aklınıza bile getirmeyin onu. Zaten su an onu düsündüğünüz icin enerjiniz onu sarıyor. Uzaklaşın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…