numarasını eklesem mi?

öncelikle evine gidip gitmeme konusu çok sorun olmadı aramızda sadece ısrarla eve çağırması ve üşenip dışarı çıkmaması bana değersiz hissettirdi. yoksa benim onun evine gitmeyeceğimi düşünüp yazmamazlık yapmadı. konu ev değil yani. onun dışında cevap yazmamak konusunda da burda birkaç kişi daha yazmış sevse bu triplerinizi çekerdi diye. maalesef birkaç gün yazmayınca bitsin diyebildi. ha buna rağmen niye istiyorsun madem hala diyorsanız işte o kısım da mantığın devre dışı kaldığı yerler...

İste biz kadınlar hep bu yüzden kaybediyoruz .

Mesajlarına cevap vermemek olgunca olmayan bir davranış. Karşınızdaki insan ya hani önemsenmemek hoş değil. Yanlış bir yol izlemişsiniz. Numara silme filan offf hiç oralara girmiyorum. Dediklerinizi yaparsanız tüm ihtimalleri göze almanız gerekir. Bana kalırsa hiç yapmamanız daha iyi. Bitmiş bitmiştir. Bir de erkekler nedene değil sonuca bakarlar.

çok güzel yazmışsınız. anlıyorum ancak ben zaten o bahsettiğim 4-5 günde ona karşı aşırı kızgın olduğum için cevap vermek istemedim. yani ona güzelce anlatacak kadar içimde bir istek yoktu. o da ısrarlı bir şeklide yazdı. hatta beni wp çevrimiçi görünce bile yazdı. neden cevap vermiyorsun diye. yani biraz bekleseydi ve bitsin demeseydi bu düğüm olmayacaktı. biraz karşılıklı olduğunu düşünüyorum.
bunun dışında şuan ekleyip numarasını yazsam sana bundan bundan dolayı kırıldım ve sen de şöyle yaptın diye. eminim ama o kadar eminim ki insan psikolojisi bi tarafı kalkacak. sırf bu yüzden yazmaya cesaret edemiyorum. yani ihale bana kalacak ve sanki ben suçluymuşum da ben yazıyorum gibi olacak.
numarasını ekleme istediğim de ben yazmıyım ama onun yazmasını sağlayacak birşeyler aramamdan ötürü.

Mesajlarına cvp vermemek yerine durumdan rahatsız olduğunuzu söyleseydiniz. O zaman amacı daha net belli olurdu. Sizi kaybetmek istermiyorsa dışarda zaman geçirmeye özen gösterirdi. Siz de devam ederdiniz. Mesajlarına cvp vermeyince hatasını anlamak yerine onu istemediğinizi düşündü muhtemelen. Şimdi tekrar şans vermek istiyorsanız direkt siz yazın. Üstünden zaman geçti ama bilmek istersen asıl rahatsızlıklarım bunlar bunlardı diye anlatın.

Hanımefendi, bu davranışlarınızla adama umrumda değilsin muamelesi yapmışsınız. O zaten niye böyle davrandığınızı da anlamamış. Neye kızdığınızı, küstüğünüzü. Sizinki trip değil, adam yerine koymamak. E karşıdaki de saf değil ki, anlamış ve bitirmiş. Başlamadan bitirdiniz. Şimdi onu tekrar ekleseniz bile adamın korkusu kalmıyor, biterse bitsin zaten bi garip falan diyecek.
Tekrar yazsa bile hoşunuza gitmeyen durumları konuşabilecek misiniz? Muhtemelen hayır. Çünkü burda da bunlar benim triplerim diyerek kendinizi haklı, onu haksız çıkarıyorsunuz.

Hala savunuyosunuz yaptığınız şeyi. Hayat dizi değil. Triplerimi çeksin peşimden koşsun, ben çok afedersiniz köpek çekeyim o hala bana yazsın hayal bunlar. Kendisine saygısı olan erkek bunu çekmez sevmekle alakası yok. Birisini seviyor diye bu saygısızlığa göz yumacak kişinin kendisine saygısı yoktur. Üç günlük insansınız karısı değilsiniz üstelik ki eşler de yapmamalı böyle şeyler. Geçen haftalarda bi kadın vardı. Sevgililik ve evlilik süreci böyle geçmiş. Adam çok seviyor ya sürekli alttan almış çekmiş tripleri. Kadın demiş mi peki “ben neden beni seven birisine bu şekilde saygısızlık yapıyorum, acaba ben sosyal becerilerden yoksun saygısız birisi miyim?” Diye tabii ki dememiş. E adamın da canına tak etmiş. Silmiş atmış. Kocamı nasıl kazanırım diyordu. Ay çekiyordu triplerimi artık çekmiyor diyordu. Ben kalıbımı basarım siz bu adamla ilişkiye başlasaydınız aynı o kadın gibi senelerce her türlü problemi “ofiste aşk” dizisindeki sakar pelinsu taktikleriyle çözmeye çalışacak, sürekli trip atıp adamın sevgisini suistimal edecektiniz. Karşınızdaki insana saygı duymayıp sonra kaybedince bönü nödön sövmüyosun gücendimmm diyosunuz. Bence kusura bakmayın ama hak ediyorsunuz. Umarım kendinize çekidüzen verir ve diğer ilişkilerinizde karşınızdaki insanın sevgisini sizin triplerinizi çekmekle ölçmeye çalışmazsınız. Böyle bir skala yok çünkü, sağlıksız ilişkileri sevse çekerdi diye savunmayalım.

yok ben sizin kadar gurur yapmıyorum. ben de daha önce bu kişiyi engellemiştim. o da bana yine mesaj atmıştı. ben engeli kaldırdım eklemiştim geri. ama o zamanlar ilişkinin başıydı ve çok daha fazla istekliydi bilmiyorum biraz duruldu sanırım.
aslında doğru olan inan ki sizin dediğiniz gibi beklemek. yani zaten o bana bitsin diyişide sırf gururunu toplama adınaydı ben öyle hissettim. ve yazacağından çok emindim. işte araya zaman girince bu emin olma durumu gitti biraz korku başladı.. ve dediğin gibi bence o da bu enerjiyi hissediyor. başka şeylere sarabilirim umarım.

Korku enerjiniz onu sarmıs. Elinizden geldigince kafanızı toparlayacak mesgaleler bulun. Gelismeler olursa cıtlatın.
Bol sans.

Işte normal değil. Ortada doğru düzgün birşey olmadan birden iletişimi kesmek. Senin kizgin olman, senin sorunun bunu kendi içinde cözmelisin yada karşi taraf ile açik olmalisin yaşadiklarin üzerine.

Bu yaptiğin adami hiçe saymakti. Ve halen adami hiçe sayip "hep bana hep banaa" diyorsun. Adam senin evin yakinina bile geldi. Hiç "rosseynin dötü kalkar" demeden. Ki ben olsam asla yapmazdim bile.

Numarasini ekle istiyorsan, adam yazmaz. Umarim yazmaz ve adamda biraz gurur olur.

hayır ben burada kimseyi haksız çıkarmaya çalışmıyorum. tam tersine ne yaşandıysa birebir anlatıyorum. burda kimseyi tanımıyorum kime neyi kanıtlamaya çalışıcam ki. ne olduysa onu anlatıyorum ki insanlar daha objektif yorum yapsın diye.
cevap yazmadım çünkü gerçekten yaptığı yanlıştı. ama bunu dile getirebilirdim kaldı ki bitsin demeseydi dile de getircektim. şuan zaten neresinden toplayabilirim diye bu bilgi alışverişini yapıyorum.
ha mesaj atınca herşeyin kaldığı yerden devam edeceğini bilsem şimdi atıcam da. acısını çıkartır diye düşündüğüm için atamıyorum

çünkü zaten en baştan cevap vermeme sebebim ilişkiyi bitirmek değil hatasını anlamasıydı. ama o bitsin dedi. ben de tamam demek zorunda kaldım. şimdi de yazsın istiyorum

adam 3 4 defa yazmış mavi tik yapıp cevap vermemişsiniz ben de olsam bitsin derdim peşinde mi koşacaktı bir de

Peki sizce yorumlarda neden pasif agresif yazılmış? Pasif agresif ne demek?

yuh yahu adam evinizin oraya geliyor ve cevap vermiyosunuz ama onun bitsin demesi mi abartı oluyor? siz hangi sarayın prensesisiniz?

Peki sizce yorumlarda neden pasif agresif yazılmış? Pasif agresif ne demek?
net bir şekilde sorunu ifade etmeden triple halletmek demek bence pasif agresif. ama benim yaptığım bu değildi. ben sadece kırıldım ve cevap vermedim. ama o da benim kırılmama sinirlendi. ilginç ki burda kimse bana hak vermedi. adamın görüşelim dememe rağmen gelmemesi de gayet bence onur kırıcı birşey

Size göre, bu zamanki tüm bilgi birikim,deneyimlerinize göre kızdığınız bir şeyi o anda yada olay soğumadan dile getirmek yanlış. Bunun yerine kızdığınız olay bittikten ve o kişiden fiziksel olarak uzaklaştıktan sonrasi önemli. Küsüyor ve o kişiyi cezalandırıyorsunuz. Bunu da görüldü atarak falan yapıyorsunuz. İstiyorsunuz ki o kişi sürünsün biraz, çabalasın ki cezasını kaldırayım. Peki niye böyle yapıyorsunuz? Çünkü size böyle yapıldı ve siz de bunu öğrenip yapmaya başladınız.
Niye en başta hayır, bu benim hoşuma gitmiyor demediniz?
Bu şekilde istemiyorum demediniz?
Hadi gittiniz, niye evde demediniz? Oturup konuşma imkanı vardı sonuçta?
Evinize geldiniz yine sorunu konuşmadınız?
Adam sordu yine konuşmadınız?
Adam evinizin yakinina geldi yine konuşmadınız?
Adam sordu ve siz yine söylemediniz?

Son düzenleme:

o zaman söyleseydin bunu? günlerce üst üste yazıp cevap alamıyor niye kırıldığınızı bilmiyor ki adam? çok ilginçsiniz gerçekten

Sizce adam sizin neye kızdığınızı biliyor mu? Siz ona ben buna kızdım ve üzüldüm dediniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…