Ocak ,şubat ve Mart ayı gebelik planlayanlar toplaşın canlar buraya

Selaaam kızlar ben dış gebelik geçirdim 2 ay oldu tam da bu aylarda hamile kalmak istiyorum inşallah allah bizede nasip eder😍 hala ne kadar korunmam gerekiyor bilmiyorum onu 19nda öğrenicem nisana sarkarsa sadece sohbetinize dahil olurum😍

Kızlar 2022 de malesef bebeğimi 6.5 haftalikken kalbi durarak kaybettim.Bu ay ovulasyon testi aldım adetim bitince teste başlıyacam bakalım .

Kaybın için çok üzgünüm 😕 dilerim en kısa zamanda iyi haberlerini alırsın 💖
İlk kaybımdı 2 senedir daha unutamadım. Açıkçası tekrar başıma gelir diyede çocuk düşünemedim istemedim bu ay niyetlendim hayırlısıyla bakalım .inşallah kucağımız dolar hepimizin 10 ay sonrada bebeklerimiz için bilgi dayanışması yardımlaşması postu açarız 🥰

Kızlar 2022 de malesef bebeğimi 6.5 haftalikken kalbi durarak kaybettim.Bu ay ovulasyon testi aldım adetim bitince teste başlıyacam bakalım .
Canım benim sekiz haftalık Ken kaybetim ondan sonra bir kimyasal gebelik yaşadım kürtaj yöntemiyle mi aldılar acaba

18 yıl bitti temmuz ayinda hala bekliyorum gelmesini bebegiminn her ay test yapiyorum cift cizgii bazenngiruyorum ama kimyasal sanirim sonu gelmiyor son 3 aydir adet gecikmesi yasiyorum ilk defaa hep öne gelir normalde bubayda 12 ocak bat günümdü bekliyorum test yapiyirum negatiff

X