Ölüm....

Şu çocuğum için sabrediyorum bahanesine sığınmayın lütfen çocuk mutsuz bi evde büyümektense ayrı ama mutlu evlerde daha sağlıklı buyur
Ölüm boşanmaktan daha mı güzel görünüyor yani üstelik minicik bir meleğe sahipken
Bide 1,5 yaşında bebekli bi ev nasil haftalardır supurulmez onu anlayamadim

Ben bazi kadinlarin yasadiklarini hakettiklerini düsübüyorum. Mesela kadinligina laf söylenen kadin o evlilige cocuk doguruyorsa, anneligine laf söylenince kizmayacak.
Bi de 15 gün evi süpürememek kismini anlamadimben nasil yani, ekmek kirintilarinin üstünde mi yürüdü 1,5 yasinda ki cocuk...

Zehra daha ilk evliliginin baslarinda vajinusmis zamanlarinda o cabanin bosa oldugunu dusunuyordum yanilmadim.O zaman bile siddet gostermisti.Bu adama hayvan bile.diyemiyorum cogu tek esli hayvanlar eslerine boyle davranmiyor.Bir defa cesaret etsen gerisi gelecek ama yapamiyorsun.

Evi girgirliyorum yolluklari vb cirpiyorum he evet ekmeklere basa basa yuruyoruz. Yani bu konuda buraya takilmaniz da ayri bi vaka benim icin.

Aynen oyle ona degmezmis zaten o zamanlar bile bana kiziyordu yaptigimin bos oldugunu soyluyordu daha o zaman da gtmem lazimdi hatanin buyugu bende

Kendinize de, gençliğinize de ve en önemlisi o çocuğunuza, çocuğunuzun psikolojisine, çocuğunuzun ilerideki hayatına, seçimlerine en büyük kötülüğü etmiş olursunuz o evde kalarak ve yapamam, neden yapamıyorum bilmiyorum diyerek.
İlerde çocuğunuz karşınıza geçip neden boşanmadın da beni böyle bir sağlıksız ortamda yetiştirdin, ben sizin yüzünüzden böyleyim derse daha iyi anlarsınız.Tabi çok geç kalmış olursunuz.

Niye ölmek istiyorsunuz çıkın gidin o evden boşanın emin olun, bu durumda olmaktan çok daha fazla iyidir.

Sorun nerde biliyormusun kardesim: Hep lafta barisiyorsunuz sadece. Profesyonel destek alinmadan ve insanlar kendine ceki düzen vermeden birsey degisemez. Iki üc hafta götürür lafta barismak sonra hop yine basa sariyorsunuz. Ölümü düsünmek kolay hizli cözüm gibi görünüyor belki, ama ölmek yerine insan gibi yasamayi dene. En cok cocugun icin

Öncelikle çift terapistine giderek evliliğinizi kurtarmayı deneyin tabi iki taraf da bu evliliği sürdürmeye gönüllüyse kurtarılmayacak durumdaysanız alın çocuğunuzu kendinize güzel bir hayat kurun Çocuğum olduktan sonra Allahtan her gün ömür diliyorum onu sizden başka kimse koruyup kollayıp karşılıksız sevemez ne yavrunuza ne kendinize yazık etmeyin

Peki gitmeyip savaşın ortasında kalsalardı ne olacaktı? Bir umut dediler çıktılar yola . Evet insanalar masumiyetini kaybetmiş olabilir ki ben genelleme yapmak istemiyorum hala her gün yüreği güzel insanlarla karşılaşabiliyorum , Siz ve eşiniz de hiç masum değilsiniz . Aylardır sese alışmayan bebe bugün mü alışacak siz bahane bulmaya devam edin . Çözüm aramayın , olayları dramatize edin . Gökten zembille iner beklediğiniz şey artık her neyse
İşiniz de varmış ve huzursuzmuşsunuz . ben halbuki öylesine yazmıştım istifa edin kısmını . Çıkamam şu durumda deyip ona da cevap vermişsiniz .
Peki sorunlarınızı kim çözecek ? Umarım eşiniz en kısa zamanda sizi boşar ve kurtarır sizi bu hayattan. Size yaptığı yapacağı belki son iyilik bu olur .

Sakin sakin sakin haa olumu birdaha aklindan gecirme o cocuk ne olur sensiz dusunmuyor musun kotu yolami dussun ha napsin anasiz o cocuk dimdik ayakta duracaksin sen niye degersiz hissediyosun kendini kendini toparla bir silkelen kendine gel yahu sen bie anasin ana bu kadar mi gucun aslanlar gibi evlat vermissin buyutmussun evellah herseyin ustesinden gelirsin gitmek isteyen iste kapi iste sapi kendine bunu niye yapiyosun dogum gunuymus baslarim dogum gunusune birde laf soyluyor ayi ittir et bacim cocugun icin dik dur cocugun icin guclu oll

Çocuğunuz var ve ölüm boşanmaktan mantıklı geliyor oyle mi? Çocuğunuz siz öldükten ne yapacak peki hiç düşündünüz mü?
Verin çocuğu kreşe, sizde çalışın bakın keyfinize çekip durmayın bu hödük adamı

-İnanamiyorum ya zaten çalışıyormuşsunuz. Anneniz babaniz neden okuttu sizi? Cocugum ayaklari üstünde dursun kimseye muhtaç olmasin diye degilmi. Çok şaşırttınız beni gerçekten
Çalışanın kadının boşanmak yerine ölümü tercih etmesini aklım almıyor

Son düzenleme:
Boşanmak zor geliyor da ölüm mü daha kolay geliyor? Bırak Allasen. Bu kadar cesaretsizden ne diyelim otur katlan bu eziyete mi diyelim? Hoş sen evde bi eşya muamelesi görmeyi boşanmaya tercih ediyorsun zaten. Ne diyelim?

Zor gerçekten. Benimde 1bucuk yaşında cocugum var supurgeden korkuyor eşim bakmazsa supuremiyorum eve biri geleceği zaman eşim izinli zamanı değilse evden çıkmadan tembihler süpürme ye çalış diye geri kalan zaman hiç takilmaz çünkü biliyor çocuğun korktuğunu ilk çocuğum varken uyarirdi ozaman hak verirdim ama çocuk düşünce neden kosmadin diyorsa bı zahmet çocuğun korkudan agladiginida idrak etsin.

İğrenc bır adam .O 1.5 yasındakı masum bebegınız sızın aranızdakı anlaşmazlıkları anlamıyor mu sanıyosunuz.Eşiniz bence psıkolojık sorunlu .Bırakın kendı çoplugune orada yasasın .Tam bır bataklık eşiniz.Psıkolojınızı bozmuş .Hiç sut ıcemeyen bebekler var .Muhtemelen stresden kesıldı sutunuz.Yanı yıne esınız yuzunden .Neyı devam ettırdıgınızı anlamıorum.

Bosanmak icin neler yapmam lazim yani hic bilmiyorum nereye gidilir surec nasil olur. Ailem nasil karsilayacak daha dun bile anneme konuyu acacakken bana kimin kocasi karisini gozunden opuyor sabretcen dedi.. anlatmadim o yuzden anlatsam degisen bir sey olmayacakti. O da zaten ise gitti aksam kizimlaydik cok dusundum cok agladim her zaman duzelir sandim kizim.babasiz buyumesin diye direndim ama baktim ki o bana ne yapiyorsa bende ofkeli bi anne oluyorum. Boyle gitmeyecek suan bile basim catliyor agridan. Dusunmekten biktim artik. Gitsin istiyorum hayatimdan ben gidemiosam o gitsin ve ayni seyi o da bekliyor iste. Ben gitmeye karar verdim bu aksam oturup konusucam ve bosanalim dicem. Ne olucaksa olsun artik. Kim ne derse desin. O melek ben seytan olayim ama bunu yapmam lazim

Bırakın böyle adamlara ömrünüzü harcamayı boşanıp kendinize çocuğunuzla yeni hayat kursanız yeniden doğmuş gibi olursunuz. asıl bu evlilik, size ölüm. Adam dengesiz, iyi davranışlarına aldanmayın. bir iyi bir kötü davranıp ayarınızı bozuyor, sizi damla damla tüketiyor farkında değil misiniz? Aileniz de ister yanınızda dursun ister durmasın çalışıyorsanız her şey olur gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…