Pufy'in Diyet Günlüğü

arkadaşlar merhaba bugün ancak girebilme fırsatım oldu. dün annemlerde akşam yemeğinde biraz kaçırdım:KK43:( yemek de değilde yemekten snra...akşam yemeğinde 2 kaşık kıymalı taze fasulye yarım porsiyon tavuk göğüs 3 kaşık pilav ve salata yedim ama yemekten önce 2 halley yemiştim yemekten sonrada cnm çok tatlı istedi ve meyveyi biraz abarttım...:KK43:(( yoksa tatlı yiyecektim

bugün evdeyim ve daha dikkattliyim sabah 1 kase müsli sütle.
biraz önce 2 kaşık patlıcan yemeği ve 4 kaşık kadar bulgur pilavı yoğurt ve turşu yedim.
akşamda müsli yemeyi planlıyorum bugün dikkat etmem lazımmm

merhaba arkadaşlar öncelikle herkeslere bu yolda başarılar diliyorum :))) bütün yorumları okudum herkes çok sıcakkanlı çok sevdim :) benimde diyet yapma sorunum var aslında motivasyon sorunu desek daha iyi olur sanırım :KK43: ama sanırım 1 aydır gayet iyi gidiyorum 4 kg verdim yarın sabah tekrar tartılcam bakalım 1 haftada farketmiş mi :))

merhaba
beni de alın aranıza. ramazan da 2,8 kilo vermiş 62,6 olmuştum. bu sabah 62,8 ile uyandım. aslında ben pufy nin daha önce verdiği başka bir arkadaşın (rumuzunu hatırlamıyorum) topiğine yazmıştım ama pufy yi görünce butaya katılmak istedim. ben hergün menümü paylaşamayabilirim. çok yoğun bir işim var

bende dogum kilolarını vermek istiyorum ama maleseffff veremiyorum keten tohumu yagı kullansam yararını görürmüyüm acaba
:KK61:

bende bugünkü menümü yazmak istiyorum

kahvaltı da sadece küçük poğaça yiyip bir bardak da şekersiz çay içebildim çünkü çok acelem vardı :KK43:

öğlen tavuk ızgara yanında domates yedim

2 adet kuru kayısı 1 bardak yeşil çay

akşamda 1 yemek kaşığı taze fasulye 1 yemek kaşığı erişte makarna cacık 1 dilim karpuz

1 saat sonrada kayısı çayı içmeyi düşünüyorum :))) paylaşmak istedim arkadaşlar

arkadaslar merhaba,dun nete gıremedım mısafır vardı da dun akşam.
tüy sorunu;benmde genelde moralım bozukken iştahım acılır,sanırım pıskolojımızı terbıye etmemız gerekıyor;>)leyya 88 cım o kıyafetlerının ıcıne gırıp,platonık askının karsısına gectıgını dusunmek gaz verır sankı sana:KK66:))
bende ıkı gundur leslıe yapamıyorum.yarın da arkadaslarımız gelıcek bıze umarım ıpın ucun kaçmaz.ama bu haftayı alıstırma haftası olarak düşündüm.İnşallah önumuzdekı hafta hıc kaytarmak yok

dunku menum:
sabah:1 kasarlı tost+1 bardak su
öğle:kucucuk tavuk+patlıcan salatası+yogurtlu kabak salatası(salatalar 1 er kasık)+1/2 kepek ekmeği
aksam:yogurtlu kıymalı makarna+domates corbası
yarım seftalı+yarım muz

bugun sabah:1 kasarlı tost
oğle:tavuklu pılav+2 bardak ayran
Akşam:5 adet serce parmak kadar kofte+yogurt+yarım bardak bıra(kendıme cuma hexdıyesı:KK17:)

arkadaslar merhaba,dun nete gıremedım mısafır vardı da dun akşam.
tüy sorunu;benmde genelde moralım bozukken iştahım acılır,sanırım pıskolojımızı terbıye etmemız gerekıyor;>)leyya 88 cım o kıyafetlerının ıcıne gırıp,platonık askının karsısına gectıgını dusunmek gaz verır sankı sana:KK66:))
bende ıkı gundur leslıe yapamıyorum.yarın da arkadaslarımız gelıcek bıze umarım ıpın ucun kaçmaz.ama bu haftayı alıstırma haftası olarak düşündüm.İnşallah önumuzdekı hafta hıc kaytarmak yok

dunku menum:
sabah:1 kasarlı tost+1 bardak su
öğle:kucucuk tavuk+patlıcan salatası+yogurtlu kabak salatası(salatalar 1 er kasık)+1/2 kepek ekmeği
aksam:yogurtlu kıymalı makarna+domates corbası
yarım seftalı+yarım muz

bugun sabah:1 kasarlı tost
oğle:tavuklu pılav+2 bardak ayran
Akşam:5 adet serce parmak kadar kofte+yogurt+yarım bardak bıra(kendıme cuma hexdıyesı:KK17:)

in$allah canim :KK70: benide o motive ediyor zaten :)

canim menün fena degilde tavuklu pilavi begenmedim açikcasi :)

bende bugünkü menümü yazmak istiyorum

kahvaltı da sadece küçük poğaça yiyip bir bardak da şekersiz çay içebildim çünkü çok acelem vardı :KK43:

öğlen tavuk ızgara yanında domates yedim

2 adet kuru kayısı 1 bardak yeşil çay

akşamda 1 yemek kaşığı taze fasulye 1 yemek kaşığı erişte makarna cacık 1 dilim karpuz

1 saat sonrada kayısı çayı içmeyi düşünüyorum :))) paylaşmak istedim arkadaşlar

menün çok iyi bence özelliklede ak$am :)
canim o 4 kiloyu nasil verdin?

zeynepselin sonradan hatani telafi etmi$in, güzell :)

kendi menümü azmadim, ama yava$ yava$ düzeliyor

sabah
mate çayi ve yarim limon suyu ve 1 litre ilik su

ögle
1.5 dl ekmek
3 kk diyet peynir
1 domates
2-3 parça yagi alinmi$ sucuk
yarim dl kek

ara
kahve
2-3 çeri domates
1 küçük erik

ak$am
3 ka$ik makarna
1 kase yagsiz hazir ezogelin çorba

ara (misafir vardi)
2 avuç leblebi
yarim dl kek
biraz çekirdek

ele$tirileri bekliyorum kizlarr

salı günü diyete başladığımda 62,8 idim. az önce tartıldım 62,6. 4 günde sadece 200 gram. ben mi fazla şey bekliyorum acaba.

kelebekcım bende tartıldım bugun ve 61,40.benmde baslangıc kılom 62 ydı.ama ben tam adet sonrası tartılmıstım 62 cıktıgımda.o yüzden daha cabuk atmıs olabılırım.Yani cokda fark yok.moralini bozma bu hafta bıraz daha dıkkat ederız.Ben sadece ıkı gun leslıe yapabıldım aslında onumuzdekı hafta hedefım en az 4 gun(haftaıcı)leslıe yapmak yada uzun yürüyüş.Sen de sporla desteklemeye calıs ıstersen

bu arada sabahkı menum:
2 yumurtadan yapılmız kasarlı omlet
yarım kıbrıt kutusu b.peynır
2 dılım beyaz ekmek(kepek kalmamıstı)
2 bardak cay

ara:yarım muz

bu arada herkese ıyı haftaonları dılıyorummmmmm

leyyacım yediklerime biraz dikkat ederek günde yarım saat spor ve bol bol su :) böyle verdim çok kasmadım eğer çok kafamıza takarsak sürekli kilo vermeliyim diye düşünürsek aksinin olcağını düşünüyorum ben o yüzden fazla takmamaya çalışıyorum :)))

bu arada bugünkü menümü yazamıcak kadar utanıyorum kendimden sınavım vardı ve dışardaydım bütün gün :KK43:

uffff nasıl sölesem bilmiyorum bira önce yani 9 gibi akşam yemeği yerine künefe yedim yaaaaa:KK43:(((( çok pişmanımm çooooooooooooooooooook umarım sabah hala 67 kiloda olurum offf ya

selam kizlar, bugün morelim çok bozuktu kilo yüzünden, oysa tartilmadim bile... neyse menümü yazayim

sabah (5 te)
1 bardaga yakin süt
2 tane çok küçük erik

ögle
1 tavuk budu kadar tavuk eti (yagsiz)
5-6 tane ye$il zeytin, biber
yarim dl kek

ara
2 ka$ik yogurt
2 tane üzüm

ak$am
3 ka$ik ev yapimi makarna
1 ka$ik patates yemegi
2 tane az yagli köfte
1 kk peynir

ara
çay ve yarim dl kek

in$allah canim :KK70: benide o motive ediyor zaten :)

canim menün fena degilde tavuklu pilavi begenmedim açikcasi :)

menün çok iyi bence özelliklede ak$am :)
canim o 4 kiloyu nasil verdin?

zeynepselin sonradan hatani telafi etmi$in, güzell :)

saol cnm bugün de oldukça dikkatliyim sabah 2 dilim kepek ekmeği 3 dilim kaşar ve domates, öğle pilav üstü döner, arada 3 top dondurma akşam yarım armut 1 erik ve bolca su:KK70:

bugün sabahtan itibaren gayet iyi gidiyordu. akşam üzeri arkadaşlarla pikniğe gittik gerisini ne siz sorun ne ben söyleyeyim :KK43:((((

bugün ne iyi nede kötü geçti :)

sabah
1 domates (küçük)
su

ögle
1 kk peynir
2 tk nutella
1 dl ekmek
1 domates

ara
2 ka$ik yogurt
2-3 üzüm
5-6 çeri domates
az sütlü nescafe
yarim dl kek

ak$am
yarim lava$ ekmegi
2 köfte büyüklügünde izgara tavuk eti
biraz kestane
yarim dl kek

kizlar nutellayi dün ak$am canim çok çekti ama yemedim bu yüzden sabah yedim, artik öyle yapacagim ak$am canimin çektigini yemicem ama sabah yicem. sabah sadece domates yemeye zamanim oldu sonra evden çiktik ve 3 saat yürüdüm yani ailece gezdik

bugün ne iyi nede kötü geçti :)

sabah
1 domates (küçük)
su

ögle
1 kk peynir
2 tk nutella
1 dl ekmek
1 domates

ara
2 ka$ik yogurt
2-3 üzüm
5-6 çeri domates
az sütlü nescafe
yarim dl kek

ak$am
yarim lava$ ekmegi
2 köfte büyüklügünde izgara tavuk eti
biraz kestane
yarim dl kek

kizlar nutellayi dün ak$am canim çok çekti ama yemedim bu yüzden sabah yedim, artik öyle yapacagim ak$am canimin çektigini yemicem ama sabah yicem. sabah sadece domates yemeye zamanim oldu sonra evden çiktik ve 3 saat yürüdüm yani ailece gezdik

eğer kahven şekersizse bence menün çok çok iyi özellikle 3 saat yürüyüşe çok bayıldım :KK9::nazar:

herkese light bir hafta dılıyorum:)
ve menüm
sabah:1 etimek+1 adet karper ucgen peynır
ara:1 bardak cay+1 türk kahv
öğle:yarım kase soğuk corba(bugdaylı)
1 parca ızgara tavuk
2 y.k mantar sote+kabak salatası
1 dıl kepek ekm
ara:yarım tadımca bar
1 kuru kayısı
aksam:yıne arkadaslar bızde
pızza yıcez ama hedefım 1 kucuk dılım (bakalım görücez:KK66:

merhaba kızlar iyi haftalar dilerim ben bugünümü yazayım hemen sabah 2 dilim kepek ekmeği 4-5 dilim kaşar peyniri biraz labne ve 2 tatlı kaşığı reçel
öğle 2 dilim börek (anneannemdeydim ve yalnızca börek yapmıştı) 2 bardak ayran
akşam yarım şeftali yarım armut 1 bardak da ev yapımı limonata
uf keşke sabah reçel yemeseydim ya şimdi yazınca canım sıkıldı

merhaba
ben kilomu geçen hafta salı günü bildirmiştim. 62,8 idi bugün ise 62,6. sadece 200 gram. ama olsun devam edicem. tabi bu hafta iskender ve mangal vardı. olacak o kadar. sabah 1 kase nesfit tam tahıllı yedim. henüz ara yapamadım. birazdan mavi yeşil kepekli bisküvi yiyeceğim 3-4 tane.

X