Pufy'in Diyet Günlüğü

merhaba
ben kilomu geçen hafta salı günü bildirmiştim. 62,8 idi bugün ise 62,6. sadece 200 gram. ama olsun devam edicem. tabi bu hafta iskender ve mangal vardı. olacak o kadar. sabah 1 kase nesfit tam tahıllı yedim. henüz ara yapamadım. birazdan mavi yeşil kepekli bisküvi yiyeceğim 3-4 tane.

canım 200 gr bile olsa gayet iyi ben kaç haftadır 700 gr veriyorum alıyorum gına geldi tartıya çıkmaktan o yüzden karar verdim sadece cuma sabahları tarılacağım bakalım neler olacak

kızlar ben bugün sabah 7:30'da 2 dilim çavdar ekmeği,1kk beyaz peynir, 4 zeytin, 1 bardak ev yapımı limonata içtim
11.30'da 1 küçük kase sütlaç, 1 hurma 1 lt kadar su 13:20'de 5 kaşık bezelye yemeği, 3 kaşık yoğurt, 1 dilim çavdar ekmeği, 1 bardak su
ama önemli olan akşam umarım başarılı olacağım bu akşam

herkese merhaba
bugunku menum
sabah:1 dılım kepek ekm+1 ad karper peynır
1 buyuk bardak kızılcık kkomposto
ara:yarım sımıt
öğle:3 y.k bamya+4 y.k pılav
ara:2 kuru kayısı
toplamda ıkı kucuk b cay+1 turk kahv
ısyerınnde arkadasın dogumgunuydu 1 dılım pasta ama cok kucuk ama yıne de cok pısmanım
ısten eve gelırken 30 dk yuruyus
aksam da yıne bamya ve pılav var menude

selam kizlar, birkaç gündür giremiyordum okulum açildi offf vede çok i$im var yaa, kaç gündür menümden memnunum, tatli krizimde tutmadi, tabi yinede tatli yiyorum ama dogru saatte :) dün ak$am canim çekti diye bugün nutella yedim, artik öyle yapacagim :)

sabah
1 activia sade
az sütle yapilmi$ nescafe ($ekersiz)
1 çay ka$igindan az bal

ögle
2 köfte büyüklügünde balik pane (az yagli)
1 dl ekmek
2 kk diyet peynir çok az beyaz peynir
1 yemek ka$igi nutella (canim çok istedi ne yapayim)

ara (saat 6 da)
1 avuç müsli
$ekersiz türk kahvesi
1 avuç kuru meyve (ananas, üzüm hindistan cevizi, papaya...)
1 lokma ekmek

ak$am belki bir lokma et yerim

spor olarak: sabah 7 de 35 dk yürüyü$, ve 12 de 50 dk yürüyü$, saat 3 te falanda ko$u$turmaca (hastanede) hizli tempoda yürüdüm

kizlar menüm nasil?

Kizlar selam bikac gun yazamadim moralim cok bozuktu erkek arkadasimdan ayrildim... Ama bunun tek iyi yani istahimin azalmasi oldu :KK70: Cok uzuluyodum, 'Moralim bozukken istahim aciliyor' diye. Bu sefer kendimi telkin ettim 'Istahim yok. Bi sey yemek istemiyorum' diye. Kizlar gercekten ise yariyor bu. Gerci ayrilmadan 1 gun once de istahim yoktu. Bakin soyle anlatayim

Pazar gunu 12 gibi kahvalti ettim 4 gibi de oglen yemegi. ne yedigimi hatirlamiyorum. sonra da hicbi sey yemedim. sadece su ictim

Pazar aksami ayrildik. Cok uzgundum. Pazartesi sabahi 6'da uyandim. 11'e kadar bi sey yemedim. Onda da yarim tostla domates yedim. 3 gibi yarim litre sut ve epey bir nestle nes fit yedim. sonra yine baska bi sey yemedim. (bimde satilan kucuk waffle'lardan bi tane yedim sadece)

ve bu sabah tartildim... 59.2 kiloyum! (ki kac gundur kilo aliyodum, 59.3, 59.5, 59.7 en nihayetinde 60.3'u gormustum cumartesi sabahi) bugun de 11 gibi kahvalti ettim ve gun boyu bi sey yemedim aksam 6 gibi tavuk durum yedim ayran ictim yaninda.

kas kaybediyosundur diyeceksiniz ama ben cidden acikmiyorum ve kas vermiyim diye yiyorum. 2 gun yemeyince midesi kuculuyormus insanin. ve gunde 6 ogun yemek bana cok sacma geliyodu internette arastirma yaptim; cogu kisi diyor ki gunde 6 ogun yiyince vucudum daha da cok istiyor... gunde 1 ya da 2 ogunle beslenmek cok daha saglikli... ve saate gore degil yani ogle yemegi saati geldi yemek yemeliyim diye degil de acikma durumuna gore yemek lazim. hangi saatte aciktiysaniz o saatte yiyin.... ve aksam yememeye dikkat edin. ben bu yeme duzenini hep surdurmek istiyorum. ve cok enerjigim.

menü süper canım bakalım akşam nasıl olcak bende merak ettim bak :)

canım valla saat 15:00 gibi 2 bardak çay ve 1 paket form bisküvi yedim 20:00 gibi de 6 kaşık bezelye, 3 kaşık yoğurt, 1 bardak limonata ve 1 dilim ekmek ama doymadım ve doyiyim die 50 gr kadar beyaz leblebi yedim şimdi ve doydum nihayet:KK43:(((

akşamki menünde gayet iyi bence canım... ben bugün markete gittim ne kadar form bisküvi kraker yoğurt varsa aldım çünkü benimde ağzım boş durmaya gelmiyo herşeye saldırıyorum en iyisi kepekli bişeyler yiyim dedim yoksa bende başa çıkamam:KK17:

bence menü de yürüyüş de süper:KK8:

yarinda o kadar yürüyecegim in$allah, bu arada yorumun için te$ekkür ederim canim :KK69:

zeynepselin

kızlar doymak için ne yapıyorsunuz? ben doymuyorumm yada çok zor doyuyorum ya

canim yemek yemeden önce iki bardak sicaga yakin su yani çayi nasil içiyorsan onuda o sicaklikta içiyorsun, sonra yemek yiyorsun, eger hala açlik hissin varsa, tekrar iki bardak su içiyorsun, zaten daha fazla yerin kalmiyor, ben öyle yapiyorum, özellikle tatli krizim tutunca ve çokta i$e yariyor, hatta bazen tatli yedikten sonra aklima geliyor ve suyumu içseydim olmazdi diye kendime kiziyorum :)

zuhreunlu

akşamki menünde gayet iyi bence canım... ben bugün markete gittim ne kadar form bisküvi kraker yoğurt varsa aldım çünkü benimde ağzım boş durmaya gelmiyo herşeye saldırıyorum en iyisi kepekli bişeyler yiyim dedim yoksa bende başa çıkamam

insan evde olunca öyle oluyor malesef :KK43: ama bak form diye abartip çok fazla yeme neticede ne kadar light olursa olsun, $i$manlatacak kadar kalori içeriyorlar, kalori miktarlarina bir bak derim :) ama en iyisi yogurt ve süt bence :)

Merhaba kizlar 3-4 gundur giremiiyodum tatil nedeniyle simdide mobilden giriyorum.azda olsa ookumaya calistttiim, sizde durumlrr nsil? Beni sorarsaniz fena hic bilmiyorum ne yedigimi ssaldim kenndimi.ama cok hareket var bol bol yuzuyorum ve yatanna kadar ayaktayim umarim kilo almamisimdir cok merak ediyorum bakalim hayirlisi.eve gdince eski hayatibma geri ddonecegimm tobeee:KK30:

selam kizlar! bugün fazla kimse ugramami$ nedense, neyse ben menümü yazayim

sabah
1 sade activia
az sütle yapilmi$ nescafe

ögle
1 ka$iktan az pilav
2 domates
1 köfte kadar et salata gibi yaptim elma hariç hepsini kari$tirdim çok lezetli ve hafif oldu hepsi bir dolu tabak etmedi
1 köfte kadar tavuk eti
1 tutam ka$ar rendesi
1 çok küçük elma

ara
2 yk yogurt
1 küçük kase müsli
çok az kuru meyve
1 lokma ekmek
5-6 tane çeri domates

ak$am
orta boy patlicanin yarisi
2 tane köfte
3 yk yogurt

kizlar menüm nasi? çe$it çok ama miktar az :) bugün 45+ 30 dk yürüdüm

benim sabah ve akşamlarımda problem yok. ama çalıştığım için öğle yemekleri konusunda biraz muzdaribim. dün öğlen bir tane pide yedim. bugün öğlen de ekmek arası köfte. ne yapabilirim bilmiyorum.

benim sabah ve akşamlarımda problem yok. ama çalıştığım için öğle yemekleri konusunda biraz muzdaribim. dün öğlen bir tane pide yedim. bugün öğlen de ekmek arası köfte. ne yapabilirim bilmiyorum.
maalesef bende öğlen işyerinde yediğimde hep dürüm,ekmek arası en ıyı ıhtıomalle tost yedıgım ıcın mümkün olduğuı kadar evden götürüyorum yemeğmi.Hem öğlen ne yesem sorunu ortadan kalkıyor hemde götürdüğüm miktar kadar yediğimden daha kontrollu oluyor.İlk başları soğuk nasıl yicem diyodum ama sımdı alıştım.Kesinlikle tavsiye ederım

selam kizlar bu hafta dikkat etmeme ragmen sadece 100gr gitmi$! morelim bozuldu ama bunada $ükür en azindan 9 ayda 10 kilo versem ama böyle devam edesrse ayda 400gr olacak ve bu demek oluyorki 1.5 yilda anca vericem, ya ben ayda 1 kilo vermek istiyormm:85::85::85::85:

selam kizlar bu hafta dikkat etmeme ragmen sadece 100gr gitmi$! morelim bozuldu ama bunada $ükür en azindan 9 ayda 10 kilo versem ama böyle devam edesrse ayda 400gr olacak ve bu demek oluyorki 1.5 yilda anca vericem, ya ben ayda 1 kilo vermek istiyormm:85::85::85::85:

canım sana önerim olacak... kilo verememenin sebebi sabah kahvaltılarını yeterince besinli tüketmemen sabah kahvaltısı çok önemli diye bağırıyor uzmanlar.. gün içinde metobolizmanın çalışması ona bağlı.

peynirini ekmeğini sebzeni zeytinini yumurtanı tüketmelisin bence:KK34:

herkese merhaba
menumu yazıorum
sabah gec kaldım kahvaltı yok,
ara:1 turk kahvesı
öğle:1 sımıt+1 karper+3 cay kasıgı bal+2 fıncan sekersız cay
ara:1 etımek+1 karper
aksama henuz yemek yok,ne yerım bılemıyorum o yuzden
30 dk yuruyus (ısten eve)

arkadaslar benm motıvasyon eksıklıgım var.Aslında cok ıstıyorum kılo vermeyı ama acıkınca dayanamıyorum.buhafta iş de bayaa yogundu daha cok yıyesım gelıyor.Oysakı gecen hafta bu hafta ıcın cok umutluydum.offffffffffffff of

X