rüyamda eşim beni aldatmış görüyorum eşime soyledim bı yerin açık kalmış ondandır dedi siz olsanız ne düşünürdünüz?

İyi akşamlar hanimlar bir hafta içinde iki kere rüyamda eşim beni aldatmış görüyorum eşime soyledim bı yerin açık kalmış ondandır dedi siz olsanız ne düşünür dünüz

Eşinizin haklı olduğunu düşünüyorum. Biri memede , 2 küçük kızla rüyadan nem kapıp; eşinize sarmayın. Sağlığınıza dikkat edin.

Ha anladim baskasina yapilirsa sorun yok ama size yapilirsa baska ok. Alti ustu ruya takilmayin.
Tam bir "ellere verir talkimi,kendi yer salkımı" konusu değil mi?
Adeta 'bu zor zamanlarda gerekirse simit yiyecegiz' diyip lüks arabasıyla mekan mekan gezen hulya Avşar.

Konuyu bilmeyenler için; sahura gidiyorum diye fuckbuddysine giden kocanın aldattiginin kanıtlandigi konu

İyi akşamlar hanimlar bir hafta içinde iki kere rüyamda eşim beni aldatmış görüyorum eşime soyledim bı yerin açık kalmış ondandır dedi siz olsanız ne düşünür dünüz
Bir yeriniz açık kalmış , sıkı sıkıya örtün dolayın etrafınızdan çarşafı yatın geçer.
Bir de yemek yiyip yatmayın uyku kalitesini düşürür mide problemi yapar

Ama siz aldatan erkege yapici olmak lazim diyen uye degil misiniz? Demek ki yapici olmak lazim.
ya bişey sorcam aradan 2,5hafta geçmiş nasıl hatırlıyosunuz ben bu forumda yazıştıgım kimsenin nickinin hatırlamam siz bide dedigi lafı hatırlıyosunuz brravo valla ben hayatta hatırlayamamm

bu konu üstüne yoğunlaşmışsın bi kaç gündür demek ki
rüyalar çıkacak diye kesin bir şey yok ki

Benşm eşim de dün gece rüyamda aldattı beni hatta kadından çocuk yapmıştı ben de hamileyim ama hep diğer kadınla ilgileniyordu falan napayım adamın boğazına mı çökeyim aldattın beni diye rüya işte çok aldatma temalı şeyler görüp okuyoruz ondan oluyor bir de üstümüzü iyi örtmemiz lazım yaz, hava sıcak diye yayıldık iyice

Sizinki benden daha kötüymüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…