Saçmasapan işler :/

Bu kuaföre gitmeye devam etmeli miyim?

• Git bence bişey olmaz

OY: 12 24,0%
  • Gitme bence uygun olmaz

OY: 38 76,0%

• Ankete Katılan
    50
Eşin, arkasından böyle konuşan bir kadının iş yerine gitse ne dişünürsün? Adamı linçleriz burda çünkü uygun değil.
Eşimi burda böyle saçma bişey için linçletmezdim açıkçası , çünkü ben bunu zaten mevzu etmezdim, hiç kıskanç bi insan değilim. Benim eşim her gün onlarca kadınla muhatap oluyor.. Emin olun arkasından böyle diyen de, bundan fazlasını diyen de çok fazla oluyordur çünkü yakışıklı bi adam. Bunları düşünecek olsaydım bu işi yapan bi adamla 10 yıldır birlikte olamazdım emin olun :) Ama yine de ben gitmeyeceğim o kuaföre :KK66:

Kesimi iyi olduğu için kuaförünüzden vazgeçemiyorsunuz, yanlış bir cevap mı verdim?
Cevabım boş ve yanlışsa,başka bir sebep var da, biz mi anlayamadık?
"SİZ" evet sadece tek başınıza "SİZ" anlamak istediğinizi anladınız, ilk yorumunuzda da yazdığınız gibi. Çünkü zihniniz sizi böyle muhteşem(!) fikirlere yönlendiriyor. "BİZ" de bunu aptal olmadığımız anlayabiliyoruz. İroniler falan da tam oturmuyor yani pek beceremiyorsunuz :KK66: Konumu terkedin.

Gibicim merhaba eşimin kuaförü kadın olsa onun için cehenneme giderim aşık olmamaya direniyorum dese kuaför salonuna gider saçından tutar yerlerde surerdim 🤣 kuaförüne bağını anlıyorum benim de kuaförüm erkek ve altı senedir giderim böyle bir durum varsa gitmemen daha iyi herkes duymuş şaka falan yapıyor olsa da belki de değil bence bosbogaz biriymiş

Eşimi burda böyle saçma bişey için linçletmezdim açıkçası , çünkü ben bunu zaten mevzu etmezdim, hiç kıskanç bi insan değilim. Benim eşim her gün onlarca kadınla muhatap oluyor.. Emin olun arkasından böyle diyen de, bundan fazlasını diyen de çok fazla oluyordur çünkü yakışıklı bi adam. Bunları düşünecek olsaydım bu işi yapan bi adamla 10 yıldır birlikte olamazdım emin olun :) Ama yine de ben gitmeyeceğim o kuaföre :KK66:
Ayyy ben kesin kıskanırdim 😅 bir yandan çok güzel özel günlerde sana da makyaj yapıyordur Gibi ..

Gibicim merhaba eşimin kuaförü kadın olsa onun için cehenneme giderim aşık olmamaya direniyorum dese kuaför salonuna gider saçından tutar yerlerde surerdim 🤣 kuaförüne bağını anlıyorum benim de kuaförüm erkek ve altı senedir giderim böyle bir durum varsa gitmemen daha iyi herkes duymuş şaka falan yapıyor olsa da belki de değil bence bosbogaz biriymiş
Benim de içime sinmedi gitmiycem canım :) Boşboğazlığın kitabını yazmış canım kuaförüm sağolsun :işsiz:

Konuya güncelleme yapayım.. Saçımı boyattım ama kestirmedim. Çünkü kuaför sağolsun saçımın rengini 2 ton koyu yaptı ben de sinirlendim kesimden vazgeçtim güvenemiyorum size dedim :KK43: resmen simsiyah saçla geziyorum :KK43: Şimdi başka kuaför buldum.. Son boya olduğu için silme yapacak tekrar boyayacak.. Başıma yine bir sürü iş geldi. İşte kuaför değiştirmeyi bu yüzden sevmiyorum sinirlerim bozuldu :KK43:

Eltimle ilgili şüphem kesinlikle yok da çocuk bi sıkıntı yaratır mı diye şeyaptım ben. Şimdiye kadar randevulaşma dışında bana yazıp çizme arama gibi bişey hiç yapmadı yani ama ne biliim biraz beğeniyi fazla kaçırmış anladığım kadarıyla..
Iyide eltiniz neden böyle konuşturuyor ki kuaförü?
Benim evli arkadaşım,akrabam için kuaför böyle muhabbetler yapsa,sen hayırdır,evli barklı kadın hakkında bu düşüncelerin nedir,bana böyle konuşma der sustururdum,babamın oğlu değil yani ,elin adamı,oturup eltime olan ilgisini dinlemem yani.
Birde eşiniz içerde bunu anlatıyor size ballandıra ballandıra. Ne gerek var?
Gitmeye devam etmeyin tabi,yarın öbürgün sorun olursa bu eltinin" ben gibigibiyime söylemiştim ama kuaförün ona ilgisi olduğunu niye o kuaföre gitmeye devam etmiş"deyip cıkmayacağı ne malum?

Iyide eltiniz neden böyle konuşturuyor ki kuaförü?
Benim evli arkadaşım,akrabam için kuaför böyle muhabbetler yapsa,sen hayırdır,evli barklı kadın hakkında bu düşüncelerin nedir,bana böyle konuşma der sustururdum,babamın oğlu değil yani ,elin adamı,oturup eltime olan ilgisini dinlemem yani.
Birde eşiniz içerde bunu anlatıyor size ballandıra ballandıra. Ne gerek var?
Ya bilmiyorum işte o kısmı ben de anlamadım ama kız biraz rahat genel olarak.. kötü niyeti olmadığına eminim ama bazen gerektiği gibi davranamadığı konular olabiliyor, olgun bi insan değil. Ama gerçekten kötü niyetli değil çok çok iyi tanıyorum kardeşimden öte bi insandır.

Konuya güncelleme yapayım.. Saçımı boyattım ama kestirmedim. Çünkü kuaför sağolsun saçımın rengini 2 ton koyu yaptı ben de sinirlendim kesimden vazgeçtim güvenemiyorum size dedim :KK43: resmen simsiyah saçla geziyorum :KK43: Şimdi başka kuaför buldum.. Son boya olduğu için silme yapacak tekrar boyayacak.. Başıma yine bir sürü iş geldi. İşte kuaför değiştirmeyi bu yüzden sevmiyorum sinirlerim bozuldu :KK43:
Kuaför ararken,çevrenizde saçıni boyatıp memnun olan insanlara sorun kime gidiyorlar diye? Sosyal medya hesaplarına bakın, artık yaptıkları saçlari çoğu paylaşıyorlar,bunlara dikkat ederek seçin. Daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Sarı kullanmayı bıraktım bırakalı(pandemi dönemi ve sonrası)kendim boyuyorum saçimı ama kuaförde boyattığımda oluyor bazen,hic sorun yaşamadım farklı farklı yerlere gitmeme rağmen. Önerileri dikkate aliyorum. Kötu boyanmis,yıpranmış sacları bile soruyorum kime boyattın diye ki kazara gitmeyeyim diye.

Ya bilmiyorum işte o kısmı ben de anlamadım ama kız biraz rahat genel olarak.. kötü niyeti olmadığına eminim ama bazen gerektiği gibi davranamadığı konular olabiliyor, olgun bi insan değil. Ama gerçekten kötü niyetli değil çok çok iyi tanıyorum kardeşimden öte bi insandır.
Anladım ama nerede ne konuşacağını bilmeyen biri belli ki. Saf iyi niyetli de olsa bu böyle. Yukarıda anlattığım konuşmayı da sağda solda yapmayacağının garantisi yok.

Kuaför ararken,çevrenizde saçıni boyatıp memnun olan insanlara sorun kime gidiyorlar diye? Sosyal medya hesaplarına bakın, artık yaptıkları saçlari çoğu paylaşıyorlar,bunlara dikkat ederek seçin. Daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Sarı kullanmayı bıraktım bırakalı(pandemi dönemi ve sonrası)kendim boyuyorum saçimı ama kuaförde boyattığımda oluyor bazen,hic sorun yaşamadım farklı farklı yerlere gitmeme rağmen. Önerileri dikkate aliyorum. Kötu boyanmis,yıpranmış sacları bile soruyorum kime boyattın diye ki kazara gitmeyeyim diye.
Açıkçası etrafım eşimin çevremdekilerin işi dolayısıyla kuaförlerle dolu desem inanır mısınız? Eşim Makyaj sanatçısı benim. Her yanımız kuaför. Ama o enerji ve beklenti dünyanın en iyi kuaförü de olsa karşılanmayabiliyor bazen işte. Birinin saçını iyi yapan benimkini yapamayabiliyor eli bana iyi gelmeyebiliyor, ya da tam tersi olabiliyor. İnanın paris kuaförlerde geziyorum ama olmayınca olmuyor bazen işte :KK70: Benim saçım küllü kumraldı çünkü kendi rengim de o renk doğal rengine boyatmaya çalışıyorum (beyazım olmasa hiç boyatmam). Bir gidiyorum içinde kızıllık oluyor bir gidiyorum bir ton açık/koyu oluyor vs. Hadi boya tutuyor bu sefer saçlarım kısa kesim kahkülüm de var, kahkülüm düdük gibi kısa oluyor, saçım ince telli zaten çok kat atılınca ipincecik kalıyor vs. Valla en iyisi uzun düz saç ne güzel evde dip boya yapıp geçebiliyordum :KK43:

Açıkçası etrafım eşimin çevremdekilerin işi dolayısıyla kuaförlerle dolu desem inanır mısınız? Eşim Makyaj sanatçısı benim. Her yanımız kuaför. Ama o enerji ve beklenti dünyanın en iyi kuaförü de olsa karşılanmayabiliyor bazen işte. Birinin saçını iyi yapan benimkini yapamayabiliyor eli bana iyi gelmeyebiliyor, ya da tam tersi olabiliyor. İnanın paris kuaförlerde geziyorum ama olmayınca olmuyor bazen işte :KK70: Benim saçım küllü kumraldı çünkü kendi rengim de o renk doğal rengine boyatmaya çalışıyorum (beyazım olmasa hiç boyatmam). Bir gidiyorum içinde kızıllık oluyor bir gidiyorum bir ton açık/koyu oluyor vs. Hadi boya tutuyor bu sefer saçlarım kısa kesim kahkülüm de var, kahkülüm düdük gibi kısa oluyor, saçım ince telli zaten çok kat atılınca ipincecik kalıyor vs. Valla en iyisi uzun düz saç ne güzel evde dip boya yapıp geçebiliyordum :KK43:
Doğrudur, kızıllık benim saçimda da oluyor,pigmentlerle alakalı o durum,yeni gittiğim kuaföre söylüyorum kızıllık oluyor saçımda diye,ona göre cila vs ayarlaniyor. Sari kullanırken de mor şampuanla dengeliyordum turunculukları.
Kesim konusu sıkıntı evet,genelde özgün calısıyorlar biraz kuaförler. Kızımın saçları belinde ve kırık ,yıpranma vs yok çocuk zira,saçı işlem görmemiş,mesela onu kestirirken başında durup boy gösteriyorum düz kesim olacak zaten diye rahatım ama onda bile fikir veriyor bazısı çok uzun,nasıl rahat ediyor çocuk vs diye. Diyorum 3 parmak düz kesim olacak kısalmayacak daha fazla,hatta gösteriyor bana ne kadar kesecek,bazen 1 parmak yukarı yada aşağı diye düzelttirip o şekilde kestiriyorum.
Kahkül konusunda net bir şekilde söylerseniz yapacaklardır. Benim kızımın saç boyu gibi. Onlara bırakınca sonuç fecahat olabiliyor.
Ablamın belinde gür saclarını daha koltuğa oturmuş,uclarından alınacak işte katli kesim olsun,kabarıyor muhabbeti yaparken ablam,ense kökünden kesmeye niyetlenen bir kuaföre denk gelmiştik zamanında,ablamın arkadaşı dur ne yapıyorsun demese başında olup,kesecekti adam baya eline makası almış,sacı da tutmuş eliyle kesecek.
Biraz müdahil olup,hatırlatmakta fayda var maalesef.

Yana döne kuaför arıyorum özellikle kesimi iyi :işsiz: :işsiz:

ben de arıyorum kuaför

gittiniz mi buraya

X