Samimi, patavatsız kız arkadaş

TamBirMerve

Yay ♐
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
175
278
Herkese merhaba
Esmerle flört aşamasına geçtik artık... şimdilik güzel gidiyor gibi. Şimdi bugün samimi olduğu arkadaşlarıyla tanıştırdı beni. İki erkek, bir kız vardı. Erkeklerden biri ve kız; esmerle meslektaş, diğeri başka... oturduk cafede.
Bir kişi hariç, arkadaşlarını çok sevdim çok iyiler fakat kız öyle bir şartelimi attırdı ki... oracıkta boğacaktım hanımefendiliğimden ödün vermemek adına boğmadım.
Nasıl patavatsız nasıl gıcık bir şey... Tanışma aşaması bitti sonra konuşmaya başladık kız bana sorular sordu hangi okuldan mezun oldun, işin gücün ne falan. ama baya baya ayrıntılı kendimi anasıyla tanışıyormuşum gibi hissettim nasıl desem böyle sorgular gibi... neyse bu demez mi ''valla esmerden beklenmedik hareketler daha önce de kız arkadaşları oldu ama pek tanıştırmadı bizi'' Round 1.
Masada sessizlik... ehe ehee ehee gülüşmeler...
Round 2 : Çok darlayan biri misin ? esmer pek hoşlanmaz öyle şeylerden. Çok düşüncelidir centilmendir ama sık boğaz edilmekten hoşlanmaz bende hoşlanmam zaten kim hoşlanır ki (güldü)
Sürekli böyle esmerin geçmişini açıyor ve onun hakkında çok bilgili olduğunu vurgulamaya çalışıyor bana.. Yok esmer şunu sever, bunu sevmez, böyle ister, onu istemez, böyle şöyle...
Dedim ki bende bir çok şeyden hoşlanmam patavatsızlıktan, gereksiz konuşmalardan.
Arkadaşın biri sözümüzü kesti başka konu açıldı...
Round 3 : Güzel kızsın maşallah ya kaç kilosun ?
Sanane yahu sanane ! sorulur mu orada. dedim bilmiyorum
Round 4 : Kızı gözüne kestirmiş bizimki, gittik esmerle beraber... kızın yanına oturduk, kalktı gitti ahahah.
Resmen çocuğun eskilerini anlatıyor bana !!
Dedim geçmişi beni çok ilgilendirmiyor bu zamana kadar kendisine sormadım bile.
Dedi aynen canım onlar geçmiş öylesine geçip gitmiş. Esmer bozulduğumu anladı heralde dediki hilalcim şimdiki zamana odaklanalım.
Sonra konuşmalar falan... kız gülerek dediki esmer ailen merveyi sevecek mi sence. Esmer cevap verdi severler ya niye sevmesinler tebessüm ederek. Kız cevap verdi annen sarışın istiyorduda ondan dedim (hep gülerek konuşuyor şakaya vuruyor sözde). Ben cevap vermemeyi tercih ettim. esmer dedi merve de esmer değil ama aman ne önemi var annem şakasına diyor.

Ben bu kıza taktım niyeti iyi değil konuşmaları hareketleri belli ediyor kendini esmere sürekli dokunuyor gülerken eğiliyor omzuna doğru elliyor yanağını falan. Deli oldum ya haksız mıyım sizce ne yapmalıyım şimdi karışamıyorum adama tabi sevgili değiliz daha sinirden deliriyorum inşallah başka arkadaşları yoktur böyle. kıza karşı tepki mi baştan belli edeyim mi sizce ?

Baydı bunun esmeride yaa evlense düşünemiyorum buraları.
Gerçekten bu kez farklı sahıs ve konularla alakalıdır diye okudum iki cümleden sonrası gerek kalmadı bile
Cidden burasi sizin babanızın mali değil isteyen istedigi konuyu açar . Okumazsınız olur biter rahatsız olduğunuz üyeleri. Size sorulmayacak konuların içeriği

Cidden burasi sizin babanızın mali değil isteyen istedigi konuyu açar . Okumazsınız olur biter rahatsız olduğunuz üyeleri. Size sorulmayacak konuların içeriği
Tabikide öyle .kendinizce had bildirmeye çalışırken bi bakın kişi konunun muhatabı ile diyalog içinde mi ? Evet. Şimdi sizde babanızın yeri olmayan bi durumda çok müdahale etmeyin kısacası eleştiriler de size sorulmayacak:KK66:

Tabikide öyle .kendinizce had bildirmeye çalışırken bi bakın kişi konunun muhatabı ile diyalog içinde mi ? Evet. Şimdi sizde babanızın yeri olmayan bi durumda çok müdahale etmeyin kısacası eleştiriler de size sorulmayacak:KK66:
Uv göz kırpma işareti varsa ben cevap bile vermeyeyim. Sonuçta siz ağır ders verdiniz üzerine laf söylenmez :KK70:

Bazen bazılarıyla diyalog yapamıyoruz ama kendi kendine monoloğa dönüşüyor durum. Ben burda beni eleştirin diye konu açsaydım neyse... geçmiş konularıma neden bu kadar saplandınız anlamadım. Eleştiriler bir yere kadar tamam, sonuçta sen ben, ben sen olamayacağıma göre size sormayacağım ne anlatacağımı. Saygı ve ahlak çerçevesinde istediğim her konuyu açabilirim.

Bazen bazılarıyla diyalog yapamıyoruz ama kendi kendine monoloğa dönüşüyor durum. Ben burda beni eleştirin diye konu açsaydım neyse... geçmiş konularıma neden bu kadar saplandınız anlamadım. Eleştiriler bir yere kadar tamam, sonuçta sen ben, ben sen olamayacağıma göre size sormayacağım ne anlatacağımı. Saygı ve ahlak çerçevesinde istediğim her konuyu açabilirim.
Kk nın sorunlu üyeleri. şeklinde bir gece bizlere hakaret vari başlık açıp üstüne daha da atar yapmıştınız ya hani şimdi saygı vs bahsediyorsunuz degisik geldi hatta ılımlı geldi diyeyim teşekkürleeer

Kk nın sorunlu üyeleri. şeklinde bir gece bizlere hakaret vari başlık açıp üstüne daha da atar yapmıştınız ya hani şimdi saygı vs bahsediyorsunuz degisik geldi hatta ılımlı geldi diyeyim teşekkürleeer

Özellikle size ithafen yazmamıştım :) belli ki çok içerlemişsiniz ne diyim çok takmayın.. Şimdiki konum bu değil o yüzden başka bir konu hakkında konuşmayacağım

Bir de siteyi amacı dışında kullananlar vardı atlamayalım ,mesela ben ayaklarımı ısıtmak için kullanıyorum :halay:

X