Samimiyetten hakaret edilir mi?

Merhaba uzun yıllardır tanıdığım çok yakın 7 24 sürekli yazıştığım bir bayan arkadaşım vardı.
Birbirimizden uzak şehirlerde olduğumuz için 2 senede veya senede bir yüzyüze görüşme imkanımız olurdu.

Kendisi 2 defa evime gelip misafirim oldu elimden geldiğince en iyi şekilde ağırladım kıracak birşey de yapmadım. En son onun bulunduğu şehirde babam ameliyat oldu bende gitmek zorunda kaldım gittiğimde ise bu arkadaşta kaldım. Ilk defa onun evine misafir olmuştum.

Ilk gün gayet normaldi ama sonraki günler konuşurken normal muabbet esnasında sürekli "gerizekalı, yavşak, keko, salak, aptal" gibi hakaret içerikli sözler kullandı.

Mutfağını temizliyordum içeri girdi "-yavşak bu mutfağın hali ne" dedi? Pizza yermisin? dedim" hayır salak" diye cevap verdi her lafında bir hakaret vardı. Çok şaşırdım, tepki de veremedim. Kendimi besleme gibi hissedip büyük bir hayal kırıklığı yaşayarak 6 gün dayanabildim ve o evden çıkıp memlekete döndüm.

Sonra hakaretlerine kırıldığımı neden böyle davrandığını anlamadığımı belirten mesaj attım, bir özür bekledim ama samimiyetten şakasına söylediğini sanki sevgilimi elimden almış gibi tavır koyduğumu söyleyip üste çıktı...

Samimiyetten hakaret edilir mi bu durum çok mu normal, yakın arkadaşınız size bu şekilde söyler mi? Çok şaşkınım ve üzgünüm...
Edilmez bence insan samimiyetten öyle kelimeler kullanmaz bana fazla geldi kullandıkları bide eve ilk defa misafir gitmişsin

X