Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

Iftar
1 kepce dugun çorbası
1 kase cacık
Bol salata
Firinda etli sebze yemeği
1 kasik havuçlu pilav

1 buyuk top sade dondurma
1 catal kadayif

En son arada
1 ufak kase meyve salatası

Bende yine 61 geldim cok sukur neyseki almamışım bu kiloyu korusam yeter yazlikta yüzerek ve yürüyüş yaparak tekrar başlarım vermeye diye ümit ediyorum

İnşallah canim benim. Şekersiz 21 e 59larda başlarsan en az 3 kg versen 56 olursun 😍

Ayy insallah canim ama bu kez o kadar gider mi bakalim tabi spor ekliycem ,incelme programini dusunuyorum yapabildigim kadarda olsa kardir😍

Bende yine 61 geldim cok sukur neyseki almamışım bu kiloyu korusam yeter yazlikta yüzerek ve yürüyüş yaparak tekrar başlarım vermeye diye ümit ediyorum

Ramazandan tek istegim geri almamakti ,yag kutlen azalmistir canim keske bende kas yag tartilabilsem

Ayy insallah canim ama bu kez o kadar gider mi bakalim tabi spor ekliycem ,incelme programini dusunuyorum yapabildigim kadarda olsa kardir😍

Ramazandan tek istegim geri almamakti ,yag kutlen azalmistir canim keske bende kas yag tartilabilsem
Evet canim inan çok fark ediyor detayli tartışmak.

Son sahurumuz afiyet olsun

2 dilim eksi mayali ekmek
Patatesli yumurta ve antep peyniri
Biber yesil cay
1 tatli kasigi fistik ezmesi

Sahuru beklerken asiri acıktım tuzlu baharatlı kraker vardi ondan yedim biraz o_O

Son sahurumuz afiyet olsun

2 dilim eksi mayali ekmek
Patatesli yumurta ve antep peyniri
Biber yesil cay
1 tatli kasigi fistik ezmesi

Sahuru beklerken asiri acıktım tuzlu baharatlı kraker vardi ondan yedim biraz o_O
Afiyet olsun canim

Ne zaman tartilacaksiniz? Bugün mü yarin mi? Ben bugün tartilcam

Iftar
1 hurma
1 ufak kase tarhana corbasi
Bol salata
eksi mayali zerdecalli ekmek
Avuc ici kadar et

Evde tursu suyu vardi ondan ictim biraz

Simdi kahve içiyorum yaninada cikolata acicam annem meniskus ameliyati oldum babamda demas hastasi yarin oraya gidicem izin daha yeni çıktı evimi yaz moduna almam lazim ve esya hazirrlicam sonra yazliga gecerim belki
Anneme kemik suyu koydum ve ekmek mayaladim simdi yani gece uzunnn

Simdi kahve içiyorum yaninada cikolata acicam annem meniskus ameliyati oldum babamda demas hastasi yarin oraya gidicem izin daha yeni çıktı evimi yaz moduna almam lazim ve esya hazirrlicam sonra yazliga gecerim belki
Anneme kemik suyu koydum ve ekmek mayaladim simdi yani gece uzunnn

Gecmis olsun canim Allah sifa versin ,onlarla ilgilenebilmen ne guzel uzun zmaan kalicaksin galiba hazirlanmak zor kolay gelsinn

Bayram kahvaltısı
Beyaz peynir
1 dilim sucuk
1 dilim kasar peynir
Domates salatalık
Yarim haşlanmış yumurta
Yarim simit yarim pogaca

Arada haşlanmış misir yedim yemekte Allah kerim bakalim neler var😅

X