Seks olmadan evlilik hayatı mümkünmüdür?

evet çok fazla o şekilde devam eden ev arkadaşlığı :KK1:bence evlilik denmez ona sadece ev arkadaşlığıdırkaydirigubbakcemile3 normal değildir son zamanlarda normalmiş gibi gören sayısı fazlaymış amaakannehir bence asla normal değil ve eninde sonunda biter öyle evliliksempatiksalakcinni

benim eşimin dedesi vardı, kısa süre önce rahmetli oldu..
bir hafta sonu bizde kalmışlardı, gece gece banyoya gitmeler, kikirdeşmeler karı-koca, 70 yaş üstü insanlar bunlar, düşün ki bir de başkasının evinde bile tutamamışsın kendi, o derece :lepi:

sanırsın onlar yeni evli, biz evde misafir var diye mışıl mışıl uyurken onlar tööbe yarabbim..:kedi:

:KK61: o yaşta ne yapıyolar acaba hihihi maşallah ne aşkmış :KK69:

Cinsellik güzel şey iyi ki de var...Eee bazen öfff dedirtiyor ama gene de güzellllll :KK17:

Zaten insanların asıl evlenme nedeni bu değil midir ki

Yoksa kız arkadaşlarımızla aynı evde yaşayarak yaşlanabilirdik

istanbulda bir akrabamız var yaşlı çift ikisede 65 var
dursun amca karısına malum konuda çok düşkün kadın bıkmış artık
adamcağız kendini balla falan besliyordu boğazına çok dikkat ederdi
birgün mutfakta karısı tencereleri dolaba yerleştiriken dursun amca arkasından gelip beline sarılmış
kadında kokrmuş panikleyip elindeki tavayı adamın kafasına indirmiş adamcağız günlerce
kafası sargılı gezmişti

bence de olmaz tabii ki de.. Ne o öyle ev arkadaşlığı gibi. Elbette zamanla monotonlaşıyor ama hiç olmazda olmaz. En azından olamadığı günlerde küçük fingirdeşmeler felan bile olsa o evliliğin tadı tuzudur yoksa ne anladık o evlilikten ama elbette birbirlerine saygı duymalı eşler istemdiği zaman zorlamamalı o da ayrı birşey...

Yaradılışın kuralı bu hepimiz dünyaya böyle geldik olmadan olmaz bence de. Ancak büyük sağlık problemleri ve çok ileriki yaşlarda olabilir yoksa herhangi bir sağlık problemi olmayan 25-30 yaşında genç insanlar arasında cinsellikten olmadan bir evilik yürümez bence de.

eğer ki sağlıklı bir evlilik istiyorsanız cinsellik tabikide önemli öylesine evlilik mi evlilik diyorsanız yapmasanızda olur tabi ki
evlilikte en önemli kural saygı zaten beraberinde sevgiyi getiriyor
seks aşkı dahada körüklüyor ama buda araştırılmış bir gerçek

al benden de o kadar,aylardır bacı kardeş modundayız,daha bunun loğusalığı var:KK50:kırk yıl olmasa benim aklıma gelmez de zavallı eşim için durum nasıl bilemiyorum:82:

Allah iyiliğini versin cnm
bacı kardeş:)))

bencede cinsellik evliliğin temeli kökü özü
önemli bir durum olmadığı taktirde cinsellik yaşanmıyorsa evlilikte sorun var demektir bana göre..

X