Selülit Selülitlerimden Kurtuldum SİZ de Kurtulun :)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

rafflesia_zamani

Guru
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2009
519
13
ewt arkadaşlar selülitlerimden kurtuldum hem de çok basit ve öaliyetsiz bir yolla :dance:
suna Dumankayanın ve birçok herbalistin tarifi bu. kimi başka şeyer de eklio ama bunlar yeterli. işte mucize alkisalkisalkis
:nazar: 1 tatlı kaşığı rezene
:nazar: 1 tatlı kaşığı anason
:nazar: 1 tatlı kaşığı biberiye
tüm malzemeleri 1 litre kaynamış suya atın ve 10 dk demlenmesini bekleyin yani yeni kaynamış suyu ocaktan alın içine malzemeleri koyun kapaını kapaın ve 10 dk bekletin demlensin. sonra bir kaba boşaltın soumasını beklein souyunca gün boyu BOL limonla tüketin.. hııı tadı da fena diil limonla daha güzel oluo şekere hiç gerek yok hihoyyyt
:nazar:Rezene : Ağrıyı keser, sancıya iyi gelir.
:nazar:Anason : Mide gazını alır.
:nazar:Biberiye : Vücuttaki yağı yakar

ben düzensiz yapmama rağmen 20 günde bariz azaldı ramazanda yapmadım geri de gelmedi ama tam geçmedi çünkü tedavi yarım kaldı ama toplam 30 40 günde tam geçer yanii .ramazan girmeseydi araya geçmişti.şuan%65 70 geçti.ben 155 boyunda 43 kiloyum ama zayıflık dinlemio bu meret malum sırnaşık şey benim aşırı derecedeydi bakınca direkt görünüodu bide yumuşak tenli olduum için çabuk oluo selülit :gitme: aşırı derecede olmasına rağmen geçti düşünün.
başlığa kurtuldum yazmamın sebebi sizlerin de bunu yapmanızı isteiişim.

şimdiden herkese geçmiş olsun:teytey:

ayy denemek lazımmm...teşekkürler paylaşımın için...bende fazla yok ama beni rahatsız ediyor ramazandan sonra başlıyım

cnm mideye dokunur mu ki bunlar benim mide biraz sorunlu nerdeyse sürekli yanma hissediyorum bunu her gün mü yapıyoruz cnm yani daha doğrusu bu yaptığımız karışımı her gün yapmak zorunda mıyız bu 1 lt bir günde bitirmek zorunda mıyız?

en sevmediğim üçü aradayımı buldun kıs bula bula kaydirigubbakcemile3
denicek arkadaşlara başarılar ben lahana suyunu tercih edicem o bile daha cazip geliyo bana
eline sağlık dönmesler inşallah bidaha

bozo85 canım dene bence kaybedecek bişi yok selülitten başka zemuszemus
kkarabiberr hergün yapıoruz 1 litre zaten 4 bardak falan edio bitirirsin yani ama bunu bitirmek lazım bi günde çünkü zaten tarifi bu. bide mideye dokunur mu bilemicem istersen bi bardaklık yap bi dene canım bu arada geçmiş olsun bence doktora git mühim bişi olabilir CADIARZU
paresssss kıs tadı kötü diil ki amaa hatta ii bile hani bi civanperçemi diil ki zehir gibi olsun da içilemesin gayet ii tadı dene bence alkisalkisalkis
bu arada bir yerde okumuştum bitki çaylarını yudum yudum yavaş yavaş içmek lazım die ama nerdeee lakır lakır içiom ben delikafadulden ama siz bana bakmayın yavaş için

çatlıycam hemen yarın bunları bulup yapıcam.. bende sevmem pek bitki çaylarını..tadı çok kötü olursa tatlandırıcı atsam olurmukiii acep ???kaydirigubbakcemile3

ya kızlar birşey sorcam selülite en etkili yöntem masaj diyorlar ya bende özel bi masaj aaeti yok sadece ayak için masaj aleti var titreşimli ben onu bacaklarıma ve kalçalarıma yapsam nasıl olur etkili olur mu böyle birşeyi deneyen var mı? bu karışımı da yapıcam acil kurtulmam lazım selülitlerden...

bu karışımları taze kaynatıp için arkadaşlar yani birer fincan keyif çayı gibi .
az miktarlarda ayarlayıp kaynayan bir fincanlık suyun içine atın ve ocağı kapatıp dinlendirin sonrasında ister sıcak ister ılık tüketin ama çok yapıp bekletmeyin derim ben bu eski bir tariftir ve uygulama şekli budur(etkili sonuç için düzenli kullanım gerekir)
memmuniyetini bizlerle paylaştığın için teşekküler canımyerimseniben

ya kızlar birşey sorcam selülite en etkili yöntem masaj diyorlar ya bende özel bi masaj aaeti yok sadece ayak için masaj aleti var titreşimli ben onu bacaklarıma ve kalçalarıma yapsam nasıl olur etkili olur mu böyle birşeyi deneyen var mı? bu karışımı da yapıcam acil kurtulmam lazım selülitlerden...

canım bende bi ara masaj aleti almıştım hatta bide selülit kremi her gün yapıyodum 1 ay boyunca yaptım hiçbir şey göremedim sonra bıraktım.. deracine kremi çok övüyolar ama ben önce bu karışıma başlıycam bugün geçmezse son çare deracine alıcam bakalım paylaşırım sizinle a.s

kkarabiberr canım ben şöle biliorm sadce içten ve sadece dıştanuygulama geçirmior,hem çay hem masaj ya da sıcak soğuk su şoku..aslında zor diil banyoda lifle iice ovun sonra şok uygulayın çaya da deevam...

shadowgirl canım belki de haklısın taze yapmak lazım ama ben okuduumda soğuk tüketin yazıodu ve 1 litrelik suya hazılayın diodu...aslında önemli olan şu eski tariftir belki ama ben düzensiz bir uygulamadan bile çok etkili sonuç aldım... inşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız :teytey:

I LOVE KK :)

bende denicem valla ama bayramdan sonra başlarım kesin evde biberiye ile rezene var anason almam lazım ne kadar atıyosun suyun içine otlardan?

bende denicem valla ama bayramdan sonra başlarım kesin evde biberiye ile rezene var anason almam lazım ne kadar atıyosun suyun içine otlardan?

1 lt suya 1 er tatlı kaşığı atıyosun.. Bugün içtiğim ilk 2 bardak iyiydi sonra iyice demlendiği için karardı su limon sıktım bu seferde tadı kötü geldi ama içtim yinede yeterki gitsin selülit kardeşler süprizzzzz

canım tatlandırıcıya gerek duymuorm ben ve bitki çaylarında tatlandırıcı kullanılmıo die biliorm..bence aksine limon güzelleştirio kaydirigubbakcemile2 su nie katıon ki ayrıca benim yaptıım ilk başta ne renkse sonrada deişmio neden karardı? ben 10 dk sonra seramik derin bir kaba boşaltıom sousun die...

canım ilk içtiğime katmıyorum ama ben taa akşam içiyorum diğer çayları baya zaman geçiyo yani bu sefer tadı kötü geliyo limon sıkıyorum limon tadınıda sevmem tatlandırıcı katmak zorunda kalıyorum napim:KK43:

ewt arkadaşlar selülitlerimden kurtuldum hem de çok basit ve öaliyetsiz bir yolla :dance:
suna Dumankayanın ve birçok herbalistin tarifi bu. kimi başka şeyer de eklio ama bunlar yeterli. işte mucize alkisalkisalkis
:nazar: 1 tatlı kaşığı rezene
:nazar: 1 tatlı kaşığı anason
:nazar: 1 tatlı kaşığı biberiye
tüm malzemeleri 1 litre kaynamış suya atın ve 10 dk demlenmesini bekleyin yani yeni kaynamış suyu ocaktan alın içine malzemeleri koyun kapaını kapaın ve 10 dk bekletin demlensin. sonra bir kaba boşaltın soumasını beklein souyunca gün boyu BOL limonla tüketin.. hııı tadı da fena diil limonla daha güzel oluo şekere hiç gerek yok hihoyyyt
:nazar:Rezene : Ağrıyı keser, sancıya iyi gelir.
:nazar:Anason : Mide gazını alır.
:nazar:Biberiye : Vücuttaki yağı yakar

ben düzensiz yapmama rağmen 20 günde bariz azaldı ramazanda yapmadım geri de gelmedi ama tam geçmedi çünkü tedavi yarım kaldı ama toplam 30 40 günde tam geçer yanii .ramazan girmeseydi araya geçmişti.şuan%65 70 geçti.ben 155 boyunda 43 kiloyum ama zayıflık dinlemio bu meret malum sırnaşık şey benim aşırı derecedeydi bakınca direkt görünüodu bide yumuşak tenli olduum için çabuk oluo selülit :gitme: aşırı derecede olmasına rağmen geçti düşünün.
başlığa kurtuldum yazmamın sebebi sizlerin de bunu yapmanızı isteiişim.

şimdiden herkese geçmiş olsun:teytey:

ya cnm ben yeni doğum yaptım hem çatlak hem selülit basım dertte,suan emzırıyorum bu karışımı kullansam acaba olurmu bı zararı warmı yani,bırde zayıflatmıyor dımı çunku zayıfflamak ıstemıyorum kılom tam ıdeal de kafamçokkarıştı

Canım bence emzirme döneminde sadece spor derim.Yengemde yeni doğum yaptı emziriyor,adaçayı bile içmiyor,çünkü bitkilerin içindede antioksidanlar var,yani ilaç etkisi gibi.Süte geçtiği için çocuğa ağır gelebilir.Çünkü günde 4 fincana denk geliyor bence fazla,zaten bitki çaylarınının çok içilmesi bağırsakları tembelleştiriyormuş.Bu yazılan bitkiler faydalı bitkiler sindirim için iyi.Ben hergün papatya rezene yeşilçay içiyorum.Çok memnunum midem ve sindirim açısından.Ama selülitler hala oradalar.

Ayrıca bu çayla beraber spor falan yaptın mı?Ya da bu zamanda bir yere daha fazla yürümüş daha fazla iş yapmış olabilir misin?Etkiyi arttırıcı birşey var mı?Hiç aktardan alışveriş yapmadım.Bu bitkiler yaprak şeklinde mi toz halinde mi?Birde canım limonu 1 dilim şeklindemi içine atarak mı kullandın ya da herhangi bir ölçüyle limon suyumu kullandın?

cnm önce Allah evladını size baışlasın hayırlı evlat olsun inş :ecrin_bebek:
ben bilemicem ağır gelir heralde ama bence de içme
ek hiçbirşey yapmadım yürüyüş falan yapmadım...
aktardan işte herbirinden 2 3 liralık aldım tabi kullanmadım daha çook var kaydirigubbakcemile3
limonu sıkıorm fakat çayı fincana aldıımda sıkıorm bi litreye birden diil.
hı bi de zayıflatmıo malesef :sinifsinif: gerçi sen zaten istemiosn zayıflamk..
tekrar geçmiş olsun opuyorumnanaktan

teşekkürleer paylaştığın için ama öff şu karışımları içmek var işin içnde bu tür bitkileri içince tansiyonum oynuyo bilmem benm gibi rahatsızlıklar yaşayan varmı aranızda ama yinede denicem sağol

X