Sevgilime çok büyük bir yalan söyledim

Aynen katılıyorum söyleme bence de.
Sattik evi şu anda yeni ev bulana kadar kiradayiz ...İşte bu kadar.
Kurcalama bence.

Aynı şeyi bende düşündüm fakat babamın bankadaki parası 100 bin civarı , o ev şimdi 300-350 bin falan eder ,
babam da daha ev almıyor bekliyor , ne zaman alacağı da belirsiz ,ayrıca alırsa bankadaki paramıza göre alacak yani 100 bin civarında bir ev, sevgilim de kentsel dönüşüm de ne kadar edeceğini bilir orası yer olarak da değerli yerler çünkü , e şimdi kafasında soru işareti olmaz mı o kadar paraya sattılar daha lüks bir ev almalılardı diyebilir , ayrıca babamın da ne zaman ev alacağı belli değil , sattıysanız neden almıyorsunuz der , demese bile düşünür, iki ucu b.klu değnek anlayacağın

Beni o gün eve bırakmıştı nerede oturduğumu tam bilmiyordu hangi apartman sizin dedi sonra da ev sizin mi deyiverdi ,aslında normal olarak görüyorum tabi ben olsam sormam ama sorması da bana anormal gelmiyor . Kentsel dönüşüm nedeniyle ev doğal olarak değerlenecek üç katına çıkacak o yüzden merak ediyor olabilir diye düşündüm , bir de işi inşaat , inşaat mühendisi, bu yüzden de merak ediyor olabilir , açıklamak istiyorum en kısa sürede.

Onun ailesinin niçin haberi var ki ev kendinizin mi değil mi?

Onun ailesinin niçin haberi var ki ev kendinizin mi değil mi?
Haberlerinin olup olmadığını bilmiyorum da vardır diye düşünüyorum çünkü taşındığımı biliyorlar, neden taşındılar diye sormuşlardır muhtemelen, sevgilim de demiştir kentsel dönüşüm yüzünden falan filan , durum bu .....

Bu ne canım ya tapu memuru gibi sevgili. Bu kadar da müdahale merak iyi değil yani. Dersin babamın mali durumu neyi gerektiriyorsa onu yapacak Bu kadar yani. Kentsel donusumune kadar biliyor sorguluyor Afedersin de ona ne. Bırak sevgilin olmayı kocan olsa bu kadar irdeleyemez yani.
Belki yüz bınlık ev alıp üstüne dünya turu yapacak. Kime ne yani. Belki hiç ev almayip kirada oturacak paranın faiziyle. Sorgulatma bence.
Adamin cebine giren çıkan bu sevgiliden mi sorulacak.
Sattik de bitsin.
Sorgularsa da babam böyle şeylere karışmasılmasindan hiç hoslanmaz biz de sorgulayip yıllarca çalıştığı emeğe saygısızlık edemeyiz. Bizim her ihtiyacimizi karşıladı karsiliyor çocuk gibi hesap soramayiz babam bilir bu konuları.
Bu kadar.

Çok teşekkür ederim ama iyice kararsız kaldım gerçeği mi söylesem yoksa dediğin gibi sattık mı desem ?

Çok teşekkür ederim ama iyice kararsız kaldım gerçeği mi söylesem yoksa dediğin gibi sattık mı desem ?
Amaaann gerçek dedigin de sanki kainatın sırrı. Söylersen üstünlük hissedecek bence şuncacık konudan. Aaa yalan soyledin nayır nolamaz a bile baglayabilir. Uzatabilir konuyu saçma sapan.
En iyisini sen bilirsin tabi sen taniyorsun sonuçta sevgilini.

ayyy bence hiç dert değil.üzerinde durma bile.ama ailene bildir durumu.babam evi sattı deyiver laf arasında.geçiştir.kira ödücez artık.de.neden derse de geçiştir.olsun bitsin.sinek küçük mide bulandırır.. hiç güzel bir ilişkini bu tür saçma sapan bir sebepten dolayı bozma bence...

2,5 senelik sevgiliyiz ,sen söyleyip kurtuldun ne güzel darısı başıma
Yorumları okuyorum da onlarda haklı abartılacak konu değil ama yinede bence söyle hem demişler ya arkadaşlar ewinde gözü olabilir falan hem onu anlamış olursun söylemeden nerden bilcen

sevgililikte oturduğunuz ev sizin mi sorusuna nasıl geliniyor merak ediyorum.

illa bilmek isterse. aradan iki büçük sene geçmiş yani şartlar değişmiş olabilir. ev bizim değil, kiradayız, kurcamala de geç.

Merhaba

Bence çok önemli birsey degil. 5.ayda da bu konuyu konusmak ne kadar dogru o da tartisilir. Çok üzerinde durma bence. derinderin e katiliyorum ayrica

Bir kadar olayı deve yapmışsınız.
Bir de ailenize de söyleyecekmişsiniz, erkek tarafının yanında renk vermeyeceklermiş.

Tekrar konu açılırsa "O an bizim demişim dalgınlıkla, bizim değil. Bazı sebeplerden dolayı erteliyor babam." der geçersiniz.

Gerisi bu saçma şeyi daha da büyütmek olur sadece.

arkadaşın niye ailenin evi olup olmadığını didikliyor ayrıca kimse babanın bankadaki parasını ev alıp almayacagını öğrenmek zorunda değil sevgiline ailem kirada oturuyo demekten niye utandın onuda anlamış değilim madem o kadar önem veriyo kendiside alsın bi ev. çok abartmışssın bence sevgilin haddini aşmış. sende söle açık acık en başta bu kadar basit seyler için yalan söylüyosan bide yalanı yalanla kapatıyosan ilerde siz çok problem yaşarsınız söylimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…