Sevgilime çok büyük bir yalan söyledim

Canım ayni seyi yasadim o yuzden yaziyorum bizim oturdugumuz evde bizim degil ama oturdugumuz yeri herkes bizim biliyor mahllade vs cnku baya bi olayli alimi olmustu biz degil amccamlar aldi.herkese bizde bizim dedim suan bile yillardir bilmiyorlar:) biz suan aldik gerci evimizi ama o siralar bizimde evimiz yoktu.benim erkk arkadasimla knsurken ben bu evi oyle benimsemisimki bizim demistim hatya ailesiyle tnistigizda sormustu ordan biri bnde evt bizim demiştim ama tamamen agiz aliskanligi snra icim rahat etmedi gidip anlattim cokta uzerinde durulmadibu konunun yani bence o kdr da muhim bir yalan degil:) sende ben oyle saniyordum hani aciklamaz isen annemler banada soylemediler de nolcak ki. Benim arkadaslarim dahi bilmiyorlar hatta bazen oh ne guzel mis yerde kira derdiniz yok diyor lar

Bugün ki 3. Kişisin benle beraber ay acaba bizde fakirlik kompleksimi war da bizim ewimiz yurdumuz yok demeye utanıyoruz

Aynen katılıyorum söyleme bence de.
Sattik evi şu anda yeni ev bulana kadar kiradayiz ...İşte bu kadar.
Kurcalama bence.

Sürekli bu tarz şeyleri konuşmak saçma. Dediğiniz gibi konu açılırsa, durduk yere sizin ev ne durumda ne kadara satacaksınız diye soruyorsa ya çok meraklı ya da acaba ileride bizede pay düşer mi düşüncesi vardır diye düşünüyorum.

Bugün ki 3. Kişisin benle beraber ay acaba bizde fakirlik kompleksimi war da bizim ewimiz yurdumuz yok demeye utanıyoruz
Hahaha ay valla ama bizim ev isi cok karisik normalde ev halamindi biz icindeyken yan komsuya satmaya kalkiyor diger amcalarim olaya muhale edip amcama ev satiliyor bu komsu da hasetinden patladi. Ayrica amcamda kirada ev sahibinin duymasini istemediği icin kimseye soylemeyin diye bizi tembihledi biz de sahiplendik her seyiyle babam ilgileniyor onbes senedir durum bu ;D valla agiz aliskanligi bizimki cnku o sira dururumuz coktu bizi eziyolardi heralde o pisikolji etkili paralari yok alamazlar diye baya laf dolasmis ortada cnku. Annemler tembihliyodu soran olursa bizim diyin diye ay bizim komsular cok fena cocukken cekistirip soruyolardi hayir onlara neyse ;D

Şu an ailesi biliyor mu? Bilmiyorsa o zaman siz hemen sevgilinize ev meselesini açın. Tabi direk ev bizim değil demeyin. Hayal kurun, gelecekteki evinizden bahsedin. Sevgilinizin evinizle ilgili soru sormasını sağlayın ve sonra ay bizim mi demiştim dersiniz.

ay bu komşular yaaaa Ama siz en azından ewe kapak atmışsınız sizin olmuş artık Zaman aşımından

Olabilir işte bunu ewin onların olmadığını öğrendiğinde anlayabilir konu sahibi surat ifadesinden

Ben gayet normal bir şekilde söylerdim herhalde.
Canım şekeri uzatırmısın bizimde ev kira kendimizin değil biliyosun şeklinde

2. Sayfada okumayı biraktim habire yok kotu niyetli degil yok oyle biri degıl diyip diyip duruyorsun kendi attığın yalanın telaşından önünde olanı göremiyorsun. Daha iliskinin 5. Ayında ev kira mı sizin mi diye bir insan durduk yere laf olsun diye sormaz. Kaça satılmış filan ona ne butun bunlardan? Tabiki kendinede pay cikartma derdinde. Benim eşim, şuan ailem evlerini satsa kaç para etti demez. Sevgiliykende kiradamiyim nerdeyim bilmiyordu ve sormadı. Yalanını da dolandırmadan direk açıkla.

Aynı düşünmüşüz.

Ben babamin neyi var neyi yok bilmezdm...yeni ogrendm :))) banane onunla calisip kazanmadmki dedm herzaman. Sevgiliniz acaba onceki hayatnda babanizla mi calisip kazandi da hakkini mi ario smdi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…