Sevgilimin annesi

Annesinin tepkisine bakınca, adam hamile kaldı zanneder insan ya. Kendisini odaya kapatınca yatağa kapanıp ağlamış mı? Hahaha 😄
Ne demiş oğluna? "Senin namusuna halal geldi oğul bundan gayrı gelsin istesinler" mi demiş ne demiş?

41 yaşında. Anasının kuzusu olsa, bilirdiniz siz mutlaka ve aklı başında her kadın gibi çekmezdiniz bence.
Demek ki adamın parmağı var işin içinde.
Belki de komplo kurdu, tamponları koydu anasının gözünün önüne.
Her şeyi beklerim bu erkek milletinden 😄😄
Yılanlar.

Nasıl yaa bunu diyen adam 41 yaşında mı :KK70:

Konudaki bey 41 yaşındaymış evet 😄
Büyük ihtimal evlenmek istiyor anasını alet ediyor ikna için. 😄
ayy kendısının ıkna edemedıgıne annesının ıkna edecegını dusunmesı cok fena :KK70:
basarısız plan yapmıs oyleyse

Evlilik düşünmüyorsan gitme açıkçası bende o geleneksel teyzelerdenim konu beni aşar ama yeğenim daha erken dediği ilişkisi vardı damat yegenim hemşire corona stresinden faydalanıp aman annemle babamla ttanış onlara birşey olursa varlığını bilsinler demiş bizim kız gitti tanıştı ertesi hafta damat illa bende seninkilerle dedi tanıştı 3 hafta sonu siz yaptik 8 haftada evlendir evine yerleştirdik şimdide diyorki ben hiç bisey anlamadım nasıl oldu

Ne kadar suredir birliktesiniz ve yaşlar kac merak ettim Bilgi verin pls 😇
Bizim de tanışmamız biraz emrivaki sekilde olmustu ben evdeydım kapı çaldı bir baktım annesi gelmis yani annesinin geleceğini biliyordum da o an böyle bir ılk tanışma beklemıyordum ustelık biz daha birinci ayda falan tanıstık annesiyle.
Sizin durumunuzda ise bence kötu bir durum yok tanışmanızda size değer verdiğini gösterir ama siz istemiyorsanız gitmeyin boşuna gerilmeye gerek yok, sizin bu tutumunuzu bildiği halde annesinin isteğini size iletmesi bile yanlıs, anne biz su an ebeveynlerle tanışmayı düşünmüyoruz bu aşamayı biraz daha ileride yapmak istiyoruz o yuzden teklifini iletip kız arkadaşımı da zor durumda bırakmak istemiyorum demeliydi

Evlilik düşünmüyorsan gitme açıkçası bende o geleneksel teyzelerdenim konu beni aşar ama yeğenim daha erken dediği ilişkisi vardı damat yegenim hemşire corona stresinden faydalanıp aman annemle babamla ttanış onlara birşey olursa varlığını bilsinler demiş bizim kız gitti tanıştı ertesi hafta damat illa bende seninkilerle dedi tanıştı 3 hafta sonu siz yaptik 8 haftada evlendir evine yerleştirdik şimdide diyorki ben hiç bisey anlamadım nasıl oldu
Ay resmen burada mı yersiniz paket mi yapalım demişler 😄😄😄

Benim demek istediğim, iç çamaşırı görmüşse (heleki bide seksiyse :KK53:) seviştiğini düşünerek oğluna konduramamıştır. Evlenmeden sevişmesi, oğlunu hala küçük çocuk gibi görmesi. Ben konuyu okurken böyle düşündüm. Oğluna yedirememiş bu yüzden tribe girmiştir bana anormal gelmedi.
Bildiğimiz anne modeli 😂
41 yaşında adam da sevişsin bir zahmet :KK70:

Ben 28 yaşındayım. Aynı okul/iş ortamında tanıştık. Hazirandan beri beraberiz🙄
Ooooh tam da "oğluşumdan yağuşuklusu yok bak 20lik kadınla evlendi." kıvamında elaleme hava atılmalık çıtır gelin.
Tam Türk gaynanalarının dişine göre.
Oğlundan küçük gelin fetişizmi var bunlarda 😄

Ooooh tam da "oğluşumdan yağuşuklusu yok bak 20lik kadınla evlendi." kıvamında elaleme hava atılmalık çıtır gelin.
Tam Türk gaynanalarının dişine göre.
Oğlundan küçük gelin fetişizmi var bunlarda 😄
Hem genç, hem okumuş, çalışıyor. Güzeldir de şimdi. Ooooh kaçar mı? Kaçmaz.

X