Sevgilimin kız arkadasina yaptığı supriz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevgilim normal kız arkadaşının doğum günü için özel tatlı yapıp evine kadar götürdü bide eve çıkmayıp arabanın içinde sürpriz yapmış on senelik arkadaşıymis ama benim hiç hoşuma gitmiyor bu kız arkadaşlarıyla bu kadar samimi olması sanane elalemin kızının doğum gününden bide arabanın içinde başbaşa. Canım sıkıldı çok bide benim doğum günümü de o şekilde kutlamistk arabada sürpriz yapmıştı. Bizim iliskimiz ciddi aileler tanıştı. Biraz daha dikkat etmesi gerekmez mi? Ona güveniyorum ama yinede hoşuma gitmiyor çok bozuldum ama caktirmiyorum içime atıyorum. Siz olsanız bozulmaz mısınız?
3-4 kişi grup olsa normal ama başbaşa ben de sevmem

Sana ne elalemin nasıl giyindiğinden, haddini bil istersen. Erkek arkadaşın iki dekolte gördü diye seni aldatacaksa bu kızın giyimiyle değil erkek arkadaşının karakteriyle alakalıdır.

Amaaan boş ver. Konu sahibi alev çıkarıp bakireyim diye gezen tiplerdenmiş.
Parmaklarını yorduğuna değmez.

Kafjsjjs bunu bilmiyordum. Tam bir edep abidesi, o eleştirmeyecekte biz mi eleştireceğiz 😂
Konu sahibinin böyle bir sürü değişik konusu var. Hiç ciddiye alınacak biri değil. Ciddi anlamda psikolojik sorunları var bunların farkında değil ama milletin ne giydiği bile radarına takılmış.

Hatta umarım konu sahibinin konuları fakedir. Diğer türlü çok korkunç gerçekten böyle birinin var olması :kusmuk:

Sevgilim normal kız arkadaşının doğum günü için özel tatlı yapıp evine kadar götürdü bide eve çıkmayıp arabanın içinde sürpriz yapmış on senelik arkadaşıymis ama benim hiç hoşuma gitmiyor bu kız arkadaşlarıyla bu kadar samimi olması sanane elalemin kızının doğum gününden bide arabanın içinde başbaşa. Canım sıkıldı çok bide benim doğum günümü de o şekilde kutlamistk arabada sürpriz yapmıştı. Bizim iliskimiz ciddi aileler tanıştı. Biraz daha dikkat etmesi gerekmez mi? Ona güveniyorum ama yinede hoşuma gitmiyor çok bozuldum ama caktirmiyorum içime atıyorum. Siz olsanız bozulmaz mısınız?
Yıllardır arkadaşı olabilir ama biraz mesafe gerek bence

Konu sahibinin böyle bir sürü değişik konusu var. Hiç ciddiye alınacak biri değil. Ciddi anlamda psikolojik sorunları var bunların farkında değil ama milletin ne giydiği bile radarına takılmış.

Hatta umarım konu sahibinin konuları faketir. Diğer türlü çok korkunç gerçekten böyle birinin var olması :kusmuk:
Değişik değişik konular, şimdi baktım.
Milletin giyimine edepsiz diyor, kendisi gidip sevgilisi varken eski sevgilisini takip ediyor. Ya da gidip 1 haftalık sevgilisiyle sexting yapıyor. Hani bunları yapan bir insanın giyimine laf edemez. Kibleyelim baksınlar.

Biz burda bu şahısa arka çıksaydik bizden iyisi olmazdı ama işine gelmedi istee .. kişi kendinden bilir işi demişler sizde sütten çıkmış ak kaşık 🥄 degilmissiniz konulariniza bakınca birinin edebine laf edene kadar donunde kendinize bakın çok mu edeplisin? Sen böyle kapalı giyinince edepli mi olduğunu düşünüyorsun ee senin kalbin edepsiz kendin edepli olsan kaç yazar

Burada biri bana kızın giyiminin konu ile alakasını söyleyebilir mi? Siz bu kızların giyimine laf ettiğinize göre; kendiniz sizin tabirinizle edepli giyiniyorsunuz ama bu sizin tanımadığınız adamla sanal sex yapmanıza engel olmamış, insanları giyimi ile yargılarsanız çok fena yanılırsınız.
Kaldı ki anlattığınız olayda iki kızında erkek arkadaşınıza yaptığı bir şey yok, aksine erkek arkadaşınızın kızlara karşı yakın hareketleri var, siz erkek arkadaşınıza tepkinizi koymak yerine elin kızlarının ahlakına laf etmişsiniz. Madem böyle kız erkek arkadaş ilişkileri sizce yanlış, erkek arkadaşınıza gerekli tepkiyi verin, o bu ilişkilerden vazgeçmiyorsa yol vermeyi bilin, adamdan ayrılmayı göze alamıyorsanız elin kızlarının namusuna laf etmeyin.
Sorunuza gelincede erkek arkadaşımın kız arkadaşının doğum gününü kutlamasına değil,bana yaptığının aynısını başkasına yapmasına bozulurum. Ama sizin gibi bu sorunumu başkalarına arkasından çemkirerek değil, sorunun muhattapına haddini bildirerek yaparım.

Değişik değişik konular, şimdi baktım.
Milletin giyimine edepsiz diyor, kendisi gidip sevgilisi varken eski sevgilisini takip ediyor. Ya da gidip 1 haftalık sevgilisiyle sexting yapıyor. Hani bunları yapan bir insanın giyimine laf edemez. Kibleyelim baksınlar.
Ayy öğretmenmiş bir de şimdi baktım eski konularına. Çok korkunç.

İki yıl önce erkek arkadaşım la sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim
Tamam en edepli sensin panikkız, sonuçta bakiresin hala 😊

Evet dog
Ya bu dediginiz ne kadar ayip ama gercekten bu ne simdi bu kadin dusmani dusunceler KADINLAR kulubunde asla destek gormez arkadasim. Dusunsene kendi halinde takilip giden bi kizsin sort giyiyorsun ve erkek kankan var tek sucun bu ve hic tanimadigin, ya da tanidigin ama gorunce "naber canim nasilsin" muhabbeti cevirdigin kadar yuzeysel tanidigin bir kadin sirf sevgilisi ile arkadassin ve sort giyiyorsun diye sana bir forumda "edepsiz" diyor ve sen bu esnada cips yiyerek survivor izliyorsun.
Konu sahibi bu adil mi sizce simdi?

Hatta umarım konu sahibinin konuları fakedir. Diğer türlü çok korkunç gerçekten böyle birinin var olması :kusmuk:
🤣🤣🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X