Sevgilimin kız arkadasina yaptığı supriz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
elalemin kızının doğum gününden bide arabanın içinde başbaşa.
Niye siz her arabada başbaşa kaldığınız insanla birşeyler mi yapıyorsunuz? Ben arabada oturduğum hiçbir arkadaşımla öpüşmüyorum mesela. Zihniyetiniz kötü. Ayrıca millet nasıl giyinirse giyinir edep illa kıyafetle mi oluyor?

Her ilişkinin dinamiği farklıdır, ben olsam kıskanmazdım çünkü benim de yakın erkek arkadaşlarım var. Evime de geliyorlar, ben de onlara gidiyorum, nişanlım da tanıyor onları ve bizim aramızda sorun olmuyor. Bu yıl da doğum günlerinde yapılacak en mantıklı şey pasta alıp kapısına gitmek olduğu için ben bir sorun göremedim.

Tek dikkatimi çeken şey şu, siz ciddi bir ilişki içindeyseniz yakın arkadaşlarıyla da aynı ortamlarda bulunmuşsunuzdur, bir yakınlığınız vardır diye tahmin ediyorum. Neden birlikte gitmediniz kutlamaya? Ben olsam beni çağırmayıp tek gitmesine bozulabilirdim sanırım.
Çünkü evlerimiz çok uzak yani ben Anadolu yakasında oturuyorum o Avrupa'da birde bugün yasak var biliyorsunuz

Başka bir kız arkadaşına da kafeler açılınca tatlı yicez diye söz vermiş bide beraber tatlı yemeye gidecek başka bir kızla oda ilkokul arkadaşıymis ama kızı gördüm çok edepsizce giyinen bir kız
edepsizce nasıl oluyor?
ben takılmam böyle şeylere yani kiz arkadasi olabilir, dogum gunu icin surpriz yapabilir de tatli yapip arabada kutlamak falan banada gereksiz geldi.

Ne kadar çok edepsiz varmış burda üstüne alınan 🤣🤣🤣🔥
Yok kız biz üstümüze alındığımız için değil, sana doğruyu öğretmek istediğimiz için yorum yapıyoruz, herşeyi yanlış anladığın gibi bunu da yanlış anlamışsın. Hadi sen sextinge devam. 😂 ee tabi sende haklısın, sevgilinin göstermediği ilgiyi biz gösterince bi şımardın sen.

Ne kadar çok edepsiz varmış burda üstüne alınan 🤣🤣🤣🔥

Ya bu dediginiz ne kadar ayip ama gercekten bu ne simdi bu kadin dusmani dusunceler KADINLAR kulubunde asla destek gormez arkadasim. Dusunsene kendi halinde takilip giden bi kizsin sort giyiyorsun ve erkek kankan var tek sucun bu ve hic tanimadigin, ya da tanidigin ama gorunce "naber canim nasilsin" muhabbeti cevirdigin kadar yuzeysel tanidigin bir kadin sirf sevgilisi ile arkadassin ve sort giyiyorsun diye sana bir forumda "edepsiz" diyor ve sen bu esnada cips yiyerek survivor izliyorsun.
Konu sahibi bu adil mi sizce simdi?

birkaç arkadaşıyla beraber yaptığı bir organizasyonsa bunu normal bulurdum. fakat tek başına böyle özel bişiyler yaptıysa sevgilimin bana boynuzları taktığından emin olurdum. belki kızla flört etmiyor olabilirler ama belki sevgilim o kıza ilgi duyduğunu düşünmüyor olabilir ama onun bilmediği hislerden ben emin olurdum

Bozulmam. Bozulanı da anlamıyorum.
Çünkü ben böyle şeylere bozulacak bir insan olsam böyle şeyleri normal görmeyen, kız arkadaşları olmayan biriyle olurdum. Bozulacağım şeyler yaşamazdım böylece.
Hem size uygun olmayan insanlarla ilişki yaşayıp hem de "ama şunu yaptı ama bunu yaptı" diye kendinizi paralamanız çok anlamsız.

Başka bir kız arkadaşına da kafeler açılınca tatlı yicez diye söz vermiş bide beraber tatlı yemeye gidecek başka bir kızla oda ilkokul arkadaşıymis ama kızı gördüm çok edepsizce giyinen bir kız
edepsiz diyip kibarlık ettiğinizi mi sanıyorsunuz. diyin açık açık orospu gibi giyinmiş diye. ben de orospuyum hadi bakalım napıcaksınız iradesiz sevgililerinizi meme açarak çalıyosak demek:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X