Saç Uzatma Yöntemleri şiirin sac uzatma günlüğü olsun bari

Canım bilemedim belki de ondan kaynaklı . Belki de mevsimsel bir şey ama yaz tatilinde denizde bakım yapmadan girmiştim onun devam eden kurumasını yaşıyorum. Bugün aslında bakım yapacaktım ama kaldı sabah çocukları okula bıraktım lafta boş bunun du iyi ki kafaya yağ sürmedim benim oğlan hasta gibiydi okuldan aradılar onu alıp doktora gittim . Sonra eve döndük kızı almam gerek okuldan zaten saat olmuş 1 bakım yapsam yine o kafayla okula gidemem kaldı eve geldik yemek su bu derken bu saat oldu şimdi yapsam sabaha yıkamak sorun yıkasam o kafayla çıkmak sorun ay bir yapasım mi yok nedir amma nazlandım.
sende 2 cocuk olunca mecburen oncelik onlarda ogluna cok cok gecmis olsun onemli degildir insallah
aslinda illa sabaha kadar bekletmene gerek yokki 1-2 saat bile kalsa yeterli

sende 2 cocuk olunca mecburen oncelik onlarda ogluna cok cok gecmis olsun onemli degildir insallah
aslinda illa sabaha kadar bekletmene gerek yokki 1-2 saat bile kalsa yeterli
Canım çok teşekkür ederim. Boğaz enfeksiyonu klasik okullar açıldı havalar soğudu hastalıklar başladı . Düzeldi baya şükür . Bu arada bakımida yaptım sabaha kadar da bekledim sabah yıkadım. Kızdım kendime kalk tembel diye :KK66:))) uçlardan da aldim 1 cm den fazla biraz uçlar rahatladı. Makas seviyor saç ya

Canım çok teşekkür ederim. Boğaz enfeksiyonu klasik okullar açıldı havalar soğudu hastalıklar başladı . Düzeldi baya şükür . Bu arada bakımida yaptım sabaha kadar da bekledim sabah yıkadım. Kızdım kendime kalk tembel diye :KK66:))) uçlardan da aldim 1 cm den fazla biraz uçlar rahatladı. Makas seviyor saç ya
ay cok gecmis olsun cocuklar arasinda salgin gene basladi valla :KK43:((
ya hic demeeeee benimde kestirmem lazim bir anda sacimin ucunda 4-5 cmlik kisim,aşırı kurudu hani havalar desem değil cunku bir anda kuruma oldu cokkk uzun zamandir saclarimi kestirmiyordum en son 1 yildan fazla zaman oldu kuaforde kestireli evde kendim uclarindan alıyordum ama sanirim bende kestircem

ay cok gecmis olsun cocuklar arasinda salgin gene basladi valla :KK43:((
ya hic demeeeee benimde kestirmem lazim bir anda sacimin ucunda 4-5 cmlik kisim,aşırı kurudu hani havalar desem değil cunku bir anda kuruma oldu cokkk uzun zamandir saclarimi kestirmiyordum en son 1 yildan fazla zaman oldu kuaforde kestireli evde kendim uclarindan alıyordum ama sanirim bende kestircem
Teşekkür ederiz canım oğlan iyi maşallah bana artı gribi ya benim zaten hep öyle bu boy benim maksimum saçının uzadığı yer çünkü sonrasında tiftik tiftik oluyor kendi kendine senin yine beli geçti tabi bir yıl da epey bir zaman oluyor. Benim bile 5 ayda kurudu saç uçları giderdi. Bir kuaför e gidebilirsin artik zevkle keserler onlara 2 cm falan de zaten 5 6 cm gider . Malum en sevdikleri sey sac kirpmak

Bugun 12 de sacdiplerine hc ve hindistan cevizi yağı sürdüm. Boylara da bol bol hindistan cevizi yağı . Kızıma da sürdüm bakım günümüz oldu bugün yine ailecek:))))

Sac dipelerine önce hc yı daha sonra hindistan cevizi yağı sürdüm . Sonrasında ev yoğurdu zeytinyağı bal karısımi ve içerisine yine hindistan cevizi yağı katarak tekrar diplere ve uçlara bol bol :) sürdüm fazla oluşmuş biraz da boca ettim desek daha doğru olur 3 saat anca durabildim. Sağım dan solumdan akmaya başladılar

Hc saç Bakım yağı diplere uçlara da hindistan cevizi yağı sürüldü 5 saat sonra yıkanacak.insallah

Sac dipelerine önce hc yı daha sonra hindistan cevizi yağı sürdüm . Sonrasında ev yoğurdu zeytinyağı bal karısımi ve içerisine yine hindistan cevizi yağı katarak tekrar diplere ve uçlara bol bol :) sürdüm fazla oluşmuş biraz da boca ettim desek daha doğru olur 3 saat anca durabildim. Sağım dan solumdan akmaya başladılar
akmasi gayet normalmis bu kadar cok set sürülür mu mubarek :temizlik::temizlik:

Hc saç Bakım yağı ve hindistan cevizi yağı uyguladım öğlen den beri saçım da bitlenmeden yıkamam gerek :skandal::KK70:

Sac uçlarım takır takır kurudu yine bezdim yeminle bu kuruluktan adet dönemi bitsin gidip uçlardan aldıracağım 1 hafta içind e bir de artık boya yaptırmayacağım diye düşündüm en son haziran basında boyamıştım zaten daha da boya olmasın uzadıkça da keseyim diyorum ölü yerler kendine gelir . Sarı saç aşkına yine saçlarım kırıldı. Bugün de dax sürdüm uçlara diplere ellemedim diller biraz tıkanmış gibi geliyor . Molaya ihtiyacı var sanirim saçlarımın aslında benim hc 2. Şişe 2 hafta sonra bitecek acaba onu mu beklesem mola vermek için bilemedim

Sac uçlarım takır takır kurudu yine bezdim yeminle bu kuruluktan adet dönemi bitsin gidip uçlardan aldıracağım 1 hafta içind e bir de artık boya yaptırmayacağım diye düşündüm en son haziran basında boyamıştım zaten daha da boya olmasın uzadıkça da keseyim diyorum ölü yerler kendine gelir . Sarı saç aşkına yine saçlarım kırıldı. Bugün de dax sürdüm uçlara diplere ellemedim diller biraz tıkanmış gibi geliyor . Molaya ihtiyacı var sanirim saçlarımın aslında benim hc 2. Şişe 2 hafta sonra bitecek acaba onu mu beklesem mola vermek için bilemedim

Saçlarınızın uçlarina argan yağı uygulayin bir havluyu sicak su ile yikayin suyunu sıkın ve basiniza sarin saclarinizin uçlari bu sekilde nemlenir

Argan yağım su an yok aslında aynı yöntemi hindistan cevizi yağı ya da zeytin yağı ile uygulasam

Ikisi de uygun canım ben dustan sonra bile uyguluyorum günlük olarak hindistan cevizini yumuşacık yapıyor
Şu an hc bakım yağı diplere uçlara da biraz dax biraz hindistan cevizi yağı sürdüm dediğin gibi ılık havluya sardım bugün uçlardan da aldiracam biraz bakalım az toparlar belki

Salı günü saç diplerine hc bakım yağı uçlara da hindistan cevizi yağı ve zeytin yağı karışımı uyguladım. 3 saat sonra duruladım.

Bu arada saçlarımın incelen kısımlarından geçen ay 2 cm kadar aldırdım.
Kuzum geçen yazamadım ya hc yağı bende uçlarda kuruma yapıyor. O yüzden fazlaca kullanamıyorum. Benimde düzleştirmeyw ihtiyacım var . Ama Mayıs’a kadar inş dayanırım . Dümdüz saçlara bayılıyorum.

Kuzum geçen yazamadım ya hc yağı bende uçlarda kuruma yapıyor. O yüzden fazlaca kullanamıyorum. Benimde düzleştirmeyw ihtiyacım var . Ama Mayıs’a kadar inş dayanırım . Dümdüz saçlara bayılıyorum.
Canım ben zaten sadece diplere sürüyorum. Bu son şişe zaten bakalım bu ayda kullanayim. Sonra yaza kadar dax alıp onu uygulamak istiyorum ya da zeytin yağı cam terebenti karışımı falan bisey yaparim. E sen aralık gibi kesişeceğim demistin. Hiç almadan mi uzattın bu zamana kadar. Bende sarı olunca mecbur uçlarda kırılmalar çok oldu 10 cm den kırılan uçlar var maalesef. E öyle olunca da mecburen uçlardan biraz biraz almak zorunda kalıyorum yoksa çok çirkin bir görüntü oluyor aslında şöyle 6 ay falan hiç kesmeden uzasa bir fark edilecek .

Canım ben zaten sadece diplere sürüyorum. Bu son şişe zaten bakalım bu ayda kullanayim. Sonra yaza kadar dax alıp onu uygulamak istiyorum ya da zeytin yağı cam terebenti karışımı falan bisey yaparim. E sen aralık gibi kesişeceğim demistin. Hiç almadan mi uzattın bu zamana kadar. Bende sarı olunca mecbur uçlarda kırılmalar çok oldu 10 cm den kırılan uçlar var maalesef. E öyle olunca da mecburen uçlardan biraz biraz almak zorunda kalıyorum yoksa çok çirkin bir görüntü oluyor aslında şöyle 6 ay falan hiç kesmeden uzasa bir fark edilecek .
Hiç kesmedim canım uçlardan bile almadım. Bazen kaş makası ile dolaşan yerleri kendim kesiyorum. Kuaföre gidersem kısaltır. Daha Sutyen cizgisine Yeniii degdi. Oda sadece bir tutami . Cok kAtli kesim Benim ki. Cam terebenti Kullanma derim . Ben her denedigimde kuruttu. Bende yaza kadar sadexe Hindustan Cevizi yağı deneyecegim. Su an hardal kuru yapiyorun. Bari bi kuru tamam yapayim.

X