Maske Tarifleri SİRKE ile gelen güzellik

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
ben elma sirkemi bu şekilde yapıyorum. Yalnız şeker atmıyorum. Elma kabuklarını soyup, cam şişeye dolduruyorum. Üzerine de içme suyu koyuyorum. Varsa eski sirkenizden az bir miktar maya olarak da koyabilirsiniz. O zaman daha çabuk oluyor. Yoksa da sorun değil. 1 hafta 10 gün boyunca her gün çalkalayıp kapağını açıp havalandırıyorum. Ev yapımı halis muhlis elma sirkem oluyor :)).

yasemincim sirke aynı zamanda saçlara da çok iyi geliyor....
banyoda saçlarımı şampuanladıktan sonra duruluyorum son durulama suyunda bir kabın içine su ile sirkeyi ( elma sirkesi ) karıştırıyorum daha sonra o karışım ile son kez durulama yapıyorum ...
inanırmısın iki üç kullanmaya saçlarının parladığını göreceksin tavsiye ederim....

elma sirkesi muhteşem bi ilaç her derde deva resmen.. sabahları aç karna elma sirkesi ve bal karışmı metebolizmayı hızlandırıyo.. ve ben yarı yarıya sulandırdığım elma sirkesiyle her gün yüzümü pamukla silerim siyah noktalara ve sivilcelere müthiş iyi geliyo yüzünüzden çıkan kire siz bile inanamazsınız o derece etkili yani. bir de kepek sorununa birebir.. saçınızı yıkarken son durulama da azcık sirke katılmış suyla yıkar ve iyice durularsanız daha ilk yıkamadan kepekten kurtulabilirsiniz verdiği parlaklık da cabası. benim bildiğim bu kadar kimbilir başka ne gibi faydaları var...

yasemincim sirke aynı zamanda saçlara da çok iyi geliyor....
banyoda saçlarımı şampuanladıktan sonra duruluyorum son durulama suyunda bir kabın içine su ile sirkeyi ( elma sirkesi ) karıştırıyorum daha sonra o karışım ile son kez durulama yapıyorum ...
inanırmısın iki üç kullanmaya saçlarının parladığını göreceksin tavsiye ederim....

sağol canım paylaştığın için hemen deneyeceğim :))

kızlar güzel bi bilgi ama peki benim karma ve çok hassa bi cildim var bende kullasamı acaba bişey olmaz dimi.cildim çabuk kızarır benimde onun için soruyorum aşırı hassas ne yazıkki

kızlar güzel bi bilgi ama peki benim karma ve çok hassa bi cildim var bende kullasamı acaba bişey olmaz dimi.cildim çabuk kızarır benimde onun için soruyorum aşırı hassas ne yazıkki

elma sirkesi çok keskin bi formül değil zaten hem onu suyla seyreltirsen hiç bi sorun olmaz benim cildimde çok hassasa nemlendiriceden bile tahriş olacak kadar üstelik ben bi zararını görmedim faydasından başka için rahat olsun derim:1hug:

babam iki üç ay içme suyunun içine elma sirkesi katarak içmişti. gerçekten çok yararlı. koyu renk lekeleri ve kılcal damarları yok etti. vücuttaki zehri atıyomuş ayrıca.. ama sivilceye siyah noktaya bi etkisi var mıdır bilmiyorum..

denemekte fayda var yazilanlari okuyunca baya bi kisiye iyi gelmis gibi geldi bana ama kullanim sekli tam net degil onu anlayamadim simdi sirke ile suyu karistiriyoruz onu anladim yari yariya sanirim yani yarim bardak su yarim bardak sirke sonra pamukla suruyoruz yuze onuda anladim peki en sonunda yuzumuzu durulayacakmiyiz? yoksa oyle kalacakmi? birde arkasindan nemlendirici surebiliyormuyuz ? son sorum cildi temizledikten sonrami uygulayacagiz yoksa bu formul zaten bir cilt temizleyicimi? cevap verirseniz memnun olurum simdiden sevgiler saygilar :))))

denemekte fayda var yazilanlari okuyunca baya bi kisiye iyi gelmis gibi geldi bana ama kullanim sekli tam net degil onu anlayamadim simdi sirke ile suyu karistiriyoruz onu anladim yari yariya sanirim yani yarim bardak su yarim bardak sirke sonra pamukla suruyoruz yuze onuda anladim peki en sonunda yuzumuzu durulayacakmiyiz? yoksa oyle kalacakmi? birde arkasindan nemlendirici surebiliyormuyuz ? son sorum cildi temizledikten sonrami uygulayacagiz yoksa bu formul zaten bir cilt temizleyicimi? cevap verirseniz memnun olurum simdiden sevgiler saygilar :))))

canım bunu tek kullanımlık hazırla öyle çok hazırlayıp saklama onun için ölçüleri az koy mesela 3 yemek kaşığı su 1 yemek kaşığı sirke koy cildin eğer hassassa olabildiğince seyrelt çünkü tahriş edebilir denemeden göremezsin temiz cildine uygula tonik vazifesi görür sirke antiseptik olduğu için mutlaka elma sirkesi olacak arkasından nemlendirici sürersen daha iyi olur sevgilera.s.

babam iki üç ay içme suyunun içine elma sirkesi katarak içmişti. gerçekten çok yararlı. koyu renk lekeleri ve kılcal damarları yok etti. vücuttaki zehri atıyomuş ayrıca.. ama sivilceye siyah noktaya bi etkisi var mıdır bilmiyorum..

tarrçınn baban bal koymadanmı kullandı bende bir haftadır bal koymadan içiyodum sabah kalkar kalmaz içiyodum fakat balsız mideye zararlı olucanı okudum bi sitede ve şimdi bal alıp öyle kullanmayı düşünüyorum. birde babamın kılcal damarları gitti demişsin benimde bacaklarımda cok kılcal damar var o yüzden cok merak ettim örümcek ağı gibi inceccik olanlardanmıydı babaninkide ayriyetten bişey yapmadanmı geçti sadece sirkeli su içerek cevaplarsan cok sevinirim tarcınn

Konuyu güncelleyeyim. Ben bir aydan fazladır uyguluyorum gayet iyi geldi.

Sivilcelere karşı salatalık maskesi

En büyük cilt sorunlarından biri olan sivilcelerle salatalık maskesi ile başa çıkın! Salatalığı rondoda püre haline getirin. Sonra yulaf ezmesini havanda döverek toz haline getirin. Daha sonra tüm malzemeleri bir kaba alın ve iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze sürüp 15 dakika bekletin ve temizlemek için soğuk su kullanın. Bu maskeyi sivilceler geçene kadar haftada 2, sivilcelerin oluşmasını önlemek için haftada 1 kez kullanabilirsiniz Cilt gözeneklerini derinlemesine temizleyen yulaf sivilceye yol açan bakteri birikimi önleyen doğal bir üründür. Bal ise cildi yumuşatır ve sivilce nedeniyle kızaran cildi yatıştırır.

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri, sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz. Kadın dayanışmasına ne dersiniz? :) İstediğiniz videoları belirttin, o tarz videolara yer verelim. Önerilerinizi bekliyoruz.Diğer videolarımız için: https://www.kadinlarkulubu.tv/guzellik-moda

X