Siyasi partiden ayrılamama sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aryennn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2022
22
10
27
E devletten siyasi parti üyeliğinden istifa ettim " üyelik ve görevlerden istifa" yazıyordu ama yönetim kurulu üyeliğimdende istifa etmiş sayılıyor muyum ekstra bir şey yapmam gerekir mi? Ayrıca Yönetim kurulu üyeliğindende istifa etmem gerekir mi ? Bir bilen var mı acaba kime sorduysam bilmiyor.

Babamın il encümeni arkadaşı ilçe partisine istifasını versin aynı istifadan bir kopyada onda kalsın e devlettende istifa etsin yeter demiş ben bunları yaptım umarım hallolur
Bunları yapman yeterli zaten ama işleme çok geç alırlar.
Yani bilerek yapılan işler bunlar üyelik yapmak ne kadar kolaysa iptal etmek o kadar zor.
İstifamı kabul etmiyorlar diyorsunuz ya dilekçeyi almaları yeterli.
Sizde de kopyası olsun tabii tarihli, imzalı.
Birde istifamı verdim artık aktif çalışmaya ahım diye belirtin oradan zorlamasinlar sizi.

Bunları yapman yeterli zaten ama işleme çok geç alırlar.
Yani bilerek yapılan işler bunlar üyelik yapmak ne kadar kolaysa iptal etmek o kadar zor.
İstifamı kabul etmiyorlar diyorsunuz ya dilekçeyi almaları yeterli.
Sizde de kopyası olsun tabii tarihli, imzalı.
Birde istifamı verdim artık aktif çalışmaya ahım diye belirtin oradan zorlamasinlar sizi.
Ben bir daha oraya gitmiyimde ne zaman işleme alırlarsa alsınlar.
Nöbet için ararlarsa ben istifa dilekçemi ilçe başkanına verdim e devletten de partiden istifa ettim partiyle ilişkim kalmadı derim.

Ben bir daha oraya gitmiyimde ne zaman işleme alırlarsa alsınlar.
Nöbet için ararlarsa ben istifa dilekçemi ilçe başkanına verdim e devletten de partiden istifa ettim partiyle ilişkim kalmadı derim.
En iyisi şuan böyle.
O telefon görüşmesi olursa ona göre noter duruma bakarsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X