Sizce aldatılmış mı oluyorum? (Ekran görüntülerini koydum)

Bu arada oepd nedir arkadas, her cumlenin sonunda var okurken anlayamadim:110:
Ben de tekrarlayan bu şeylere odaklandım hep 😁 Uluslararası bir teskilatin kısaltılmış şekli sandım. OPEC gibi. Random gulmenin de bir adabı var sbhdjfufkwkwhrgrje gibi . oepd ne :KK67:

Benim de bir ayrıl bir barış bir ilişkim var, ne zaman Konuşmayi kessek ben yeni birilerini bulmusumdur . Belki o da, bilemiyorum.
Çok da önemli değil benim için, ayrilmasaydik yani.
Hem ayrıl, hem "ben sadakatle bekledim"
Beklemeseydin.
Madem o kadar kıymetli, ayrilmasaydin.
Benim görüşüm budur:)
Ayrıldığımız esnasında evlense,sonra bosansa bile sorun çıkarmam ben. Yani madem kıymetli, ayrılma. Madem ayrılınca başkalarının araya girmesi senin için kabus, barışma.. hayat bu kadar basit aslında

eğer barışırsan kendine saygın olmadığı göstermiş olursun. erkeğin bilinç altına onu yerleştirirsin , sen ezik o bulunmaz hint kumaşı olur. sonraki süreçtede bunları iliklerine kadar hissedersin

Benim de bir ayrıl bir barış bir ilişkim var, ne zaman Konuşmayi kessek ben yeni birilerini bulmusumdur . Belki o da, bilemiyorum.
Çok da önemli değil benim için, ayrilmasaydik yani.
Hem ayrıl, hem "ben sadakatle bekledim"
Beklemeseydin.
Madem o kadar kıymetli, ayrilmasaydin.
Benim görüşüm budur:)
Ayrıldığımız esnasında evlense,sonra bosansa bile sorun çıkarmam ben. Yani madem kıymetli, ayrılma. Madem ayrılınca başkalarının araya girmesi senin için kabus, barışma.. hayat bu kadar basit aslında
aynen ben de hali hazır da iki gün önce ayrıldım ama sosyal medyadan başkalarıyla konuşmaya başladım bile :KK70:
zaten bunu yapmasam ona mesaj atıcam. o yüzden en iyisi başkalarına sarmak diyip başkalarıyla yazışıyorum.
ama bu adamınki biraz o kızla tanışma değil de bildiğin baya bir hoşlanma olmuş. konu sahibi ona çok içerlemiş.
ama sorun o kızla bu kadar yakın yazışmasından ziyade konuşmaları okuması. eğer okumasaydı o da takmazdı bence bu durumu

Bırakın ne hali varsa görsün o sizi çoktan gözden çıkartmış ki böyle bir yola girmiş. Başkasıyla yeni bir sayfa açmaya yeltenmiş resmen. Yazık karşıdaki kıza da ümit vermiş.

bir küs bir barışık ilişkiyi tecrübe eden biri olarak çok ama çok zor oluyor. ayrıyken de birlikteyken de stres oluyor. çünkü birlikteyken yine ayrılırmıyız stresi ayrıyken de mesaj atar mı beklentisi oluyor. çünkü zaten sevgi bittiği için değil başka sebeplerle ayrılındığı için beklenti oluyor malesef.
bu kızla sizle ayrıyken konuşmuşki hangi erkek konuşmuyor. ama yine de yakalaman iyi olmamış.sen görmemiş olsaydın bu kadar etkilenmezdin. peki en son ayrılmanız ne kadar süre önce. yani ne kadar süredir ayrısınız.
bu arada şunu da söyliyim ayrıl barış ilk zamanlar anlamıyor ama aşırı derecede ilişkiyi yıpratıyor. kadınlar belki biraz daha çeker bu stresi ama erkekler hiç kaldıramıyor bu tarz şeyleri zamanla acayip soğuyorlar.
siz peki neden ayrılıyorsunuz sürekli
biz anlaşamıyorduk o yüzden ayrıl barış halindeydik

eğer barışırsan kendine saygın olmadığı göstermiş olursun. erkeğin bilinç altına onu yerleştirirsin , sen ezik o bulunmaz hint kumaşı olur. sonraki süreçtede bunları iliklerine kadar hissedersin
küsüp barışan çok insan var. herkes bu kalıba mı sokuyor kendilerini? ve ayrıyken başkasıyla konuşması çok da önem arz etmiyor aslında

aynen ben de hali hazır da iki gün önce ayrıldım ama sosyal medyadan başkalarıyla konuşmaya başladım bile :KK70:
zaten bunu yapmasam ona mesaj atıcam. o yüzden en iyisi başkalarına sarmak diyip başkalarıyla yazışıyorum.
ama bu adamınki biraz o kızla tanışma değil de bildiğin baya bir hoşlanma olmuş. konu sahibi ona çok içerlemiş.
ama sorun o kızla bu kadar yakın yazışmasından ziyade konuşmaları okuması. eğer okumasaydı o da takmazdı bence bu durumu
Çok üzüldüm konuşmaları görünce

Çok üzüldüm konuşmaları görünce
üzülmen çok doğal. ben sosyal medyada bir kızın tüm fotoğraflarını beğendiğini görünce de çok üzülmüştüm ki kız nişanlıylış ama bu salak bilmediği için kızın resimlerini beğenmiş. aralarında birşey olmamasına rağmen onu beğenmesi bile beni üzmüştü. dünyada tek kadın benim ya :))
burcu ne bu adamın

öncelikle kestane balinin diyarı Zonguldak'tan selamlar.

Ben ne ekran görüntüleri ne de yazdığınızda hiç bisey anlamadim.

size değer vermeyeni yok sayın geriye de bakmayın. İlerde beraber olsanız bile bu konuşmalar hep gün yüzüne çıkacak gibi duruyor huzur olmaz bence....

Ben sosyal medyadan kimseyle tanışmiyroum ki, bir ortamda bulunup, gerçekten etkilenip flört ediyorum. Kolkola yurumeler, şarkı söylemeler, piknikler, romantik öpücükler falan ...
Yani 'baskasina sarmazsam ona yazarim,dur biraz egom oksansin' gibi bir durum değil. Ayrildiysam zaten ayrılmisimdir. Artık hayatıma devam edebilirim .
Bahsettiğim kişi birkaç sene önce benim ülkeme taşınmıştı (birkaç aylığına) çok da harika zaman geçirmiştik,ama döndükten sonra hoşuma gitmeyen bir cümlesi oldu (sonradan iddia ettiğine göre çeviri hatasi olmuş). Ben de o sırada tatildeyim. 'şu an ne kadar güzel bir yerdeyim,neden böyle duyarsiz cümle kurabilen birinin canımi sikmasina izin vereyim ki' deyip Cocugu engelledim, birkaç gün sonra çok çok tatlı bir gitarciyla tanıştım,beraber güneşin doğuşunu izledik, sokak müziği yaptık... Daha sonra benim çocuk beni ikna etti, yeniden konuşmaya başladık. Bu tarz şeyler de aramızda sorun olmadı. Onun hayatına biri girdiyse de benim için sorun olmazdı.
Her zaman dediğim gibi, çok kıymetliyse ilişkin,ayrılma.

küsüp barışan çok insan var. herkes bu kalıba mı sokuyor kendilerini? ve ayrıyken başkasıyla konuşması çok da önem arz etmiyor aslında
türk erkekeleri öyle bence , bak ben başka kadınlarla konuştum bıraktım ama beni bırakamadı. beni çok seviyor . ne yaparsam yapayım bırakmaz. sevgiliyken bırakmaya 2 ççocuktan sonra hiç bırakmaz diyor bence . tabbi tüm erkekeler için geçerli değildir. benim çevremde öyle. birde kavga edilir , para yüzüznden tekrara barışırısın. burada erkeke başka kıza yalvarıyor, eski kız arkadaşına takıntılı diyor. bunla önemli .

üzülmen çok doğal. ben sosyal medyada bir kızın tüm fotoğraflarını beğendiğini görünce de çok üzülmüştüm ki kız nişanlıylış ama bu salak bilmediği için kızın resimlerini beğenmiş. aralarında birşey olmamasına rağmen onu beğenmesi bile beni üzmüştü. dünyada tek kadın benim ya :))
burcu ne bu adamın
yengeç

Öncelikle şuan ayrıyız ve üzerinden aylar geçmesine rağmen hâlâ üzülüyorum ve kafama sürekli takılıyor o yüzden sormak istedim.
Biz sürekli ayrılıp barışan bi çifttik.Yani ayrılsak bile birbirimize geri döneceğimizi bilirdik ve ben hep ayrı olduğumuzda onu beklerdim ona sadık kalırdım.
Fakat erkek arkadaşım bir kere ayrıldığımız zaman biriyle görüşmüştü. Ama biz tamamen bitirmemiştik onu belirtmek istiyorum.Wp durumunda ilişkimize dair bir kelime vardı ve hâlâ durumunda duruyordu başka biri ile görüşürken ve onun bir panosu var evinde orada hâlâ ilişkimize ait resimler,süprizler detaylar asılı işte.Bunlara rağmen biriyle görüştü.Dediğim gibi ayrı olsak bile geri barışan bir çifttik.
Ve telefonunda bu ekran görüntülerini gördüm.Kızla olan konuşmalarını ss almış( Yeşilli sohbet erkek arkadaşım) ve ben görüştüğünü bana söylediğinde öğrendim.Ayrıydık ama ben içine doğmuş gibi sormuştum görüştüğü biri olduğunu söylemişti ve daha sonra kız da öğrendi öğrendiğimi araları bozuldu ve bana engelledim demesine rağmen engellememiş ve biz sabah tartıştık ve engelledim diyor bana ama akşam 22 civarı konuşmaları çıktı ortaya ve bana yalan söylediğini öğrendim. Benim yüzümden ama kıza gidip benim hakkımda “ takıntılı “ demiş kızda takıntılı mutlu olamayız demiş.Ve ona rağmen kıza yalvarmış okuyunca anlarsınız.
Sonra ben affettim.
Ve buluşmamızda mesajlarını gördüm sildim diyip silmediği mesajlar .İşte kıza yalvarmış ben öğrendiğim zaman engelledim diyip engellem miş.Kıza demiş ki “seni beklerken bile mutlu oluyordum” demiş.
Ve ben kendimi aldatılmış gibi hissediyorum.Bana yalan söyledi engelledim diye ama aptal yerine kondum. Bu aldatmak mı oluyor? Şuan ayrıyız birlikte değiliz ama yine de kafama takılıyor
Sürekli ayrılıp barışan bi çift olsaydınız bu durum başınıza gelseydi ne düşünürdünüz aldatılmış gibi hisseder miydiniz? Kendimi çok kötü hissediyorum:KK43:
Şunuda eklemek istiyorum bana duygusal boşluğa düştüm dedi o ara çok kavga ediyorduk seninle boşluğuma geldi dedi şimdi olsa onun yüzüne bakmam dedi bir de ben ona karşı hatalar yapmıştım bu yüzden ödeştik dedi ama ben başkası ile görüşmedim etmedim.
Ikili oynayan insanlardan nefret ederim. Ayrilinca başkasina abanmak için hoş sozler soyleyen, barişinca da abandiği kizi insan yerine koymayan şerefsizleri baş taci etmeyin. Anlamiyorum ki aşk olduğunu mu saniyorsunuz bunun?

benim de başıma gelmişti. biz ayrıyken benimle barışmak istiyordu sürekli. bu arada 4 ay kızla sevgili olmuş. yazışmalarını okudum. aşkım sevgilim filan. arkamdan patlak gözlü(gözlerim biraz büyüktür), cimri filan demiş(kendisi cimri:)). kız ikimizden birini seç demiş. benim seçimim belli demiş. 1 hafta sonra kızla tatile gideceği gün bana geldi. biri oldu boşluktan dedi bende affettim. tabi ben bilmiyorum 4 ayı, takılmalık yada önemsiz bi ilişkileri oldu sanıyorum. kıza yarın gelemiyorum diye mesaj attı gece. kız ertesi gün olunca ortalığı yaktı geçti. aralarındaki herşeyi bana anlattı. kız pisliklerini anlatmaya başlayınca sevgilim kıza gerizekalı dedi :) kızı hem mağdur etmiş, hem pisliği ortaya çıkınca sinirleniyor. erkekler gerçekten bu zekalarıyla dünyayı nasıl yönetiyorlar aklım almıyor.

bu kadar olur. demekki bu yengeçler böyle bir küs bir barışık ilişki yaşıyorlar. ama acı bir gerçek söyliyim yengeç erkeği bir kadını severse gözü başkasını görmezmiş. o yüzden ben sosyal medyadan başka kızları beğenince kabul etmiştim zaten aslında tam anlamıyla bende olmadığını. ama bu küslük olayını bitirmek için ne yapmak lazım onu bilmiyorum. sanırım yengeç erkeğini elinde oynatan kadınlara sormak lazım :)

benim de başıma gelmişti. biz ayrıyken benimle barışmak istiyordu sürekli. bu arada 4 ay kızla sevgili olmuş. yazışmalarını okudum. aşkım sevgilim filan. arkamdan patlak gözlü(gözlerim biraz büyüktür), cimri filan demiş(kendisi cimri:)). kız ikimizden birini seç demiş. benim seçimim belli demiş. 1 hafta sonra kızla tatile gideceği gün bana geldi. biri oldu boşluktan dedi bende affettim. tabi ben bilmiyorum 4 ayı, takılmalık yada önemsiz bi ilişkileri oldu sanıyorum. kıza yarın gelemiyorum diye mesaj attı gece. kız ertesi gün olunca ortalığı yaktı geçti. aralarındaki herşeyi bana anlattı. kız pisliklerini anlatmaya başlayınca sevgilim kıza gerizekalı dedi :) kızı hem mağdur etmiş, hem pisliği ortaya çıkınca sinirleniyor. erkekler gerçekten bu zekalarıyla dünyayı nasıl yönetiyorlar aklım almıyor.
Bir tek kadınları yönetemiyorlar. :) Neden bu kadar çok fiziksel şiddete başvuruyorlar, bu yüzden işte.

X