Sizce aldatılmış mı oluyorum? (Ekran görüntülerini koydum)

Tüm sayfaları okudum. Yazmak istediklerimi yazmışlar. Ee konu sahibi?
Ne yapmaya karar verdiniz?
Ne düşünüyorsunuz?
Şuan kendisi ile ayrıyım.Bu olay zaten yeni olmadı ocak ayının sonunda olmuştu kendisini affetme sebebim duygusal boşluğuma geldi demişti kızla da konuşmuştum bana “kendimi metres gibi hissettim” dedi. Aşkın gözü gerçekten körmüş bu yüzden affettiğim için pişmanım… Biz 1 ay önce ayrıldık sonrasında durup dururken aklıma geldikçe bu olay kafama takılıyordu acaba beni aldattı mı diye oturup üzülüyordum.O yüzden buraya konu açmak istedim.İyi ki ayrıldım diyorum gözüm açıldı geç akıllandım ama akıllandım sonuçta.

Ay of düşün adamın yakasından bıkmış sizden işte. Sürekli ayrıl barış ilişkiler kadınları yormuyorsa da erkekleri yoruyor sıkılıyorlar. Sizinle barışma sebebi de karşı tarafın net olarak evet dememesi. Diğer kız gel olalım tamam dese sizi falan gözü görmez. Konfor alanı olmuşsunuz birilerini bulamayınca dönüp dolaşıp geliyor işte sizde sanıyorsunuz ki tutkulu aşk yaşıyoruz bırakamıyor beni.

Şuan kendisi ile ayrıyım.Bu olay zaten yeni olmadı ocak ayının sonunda olmuştu kendisini affetme sebebim duygusal boşluğuma geldi demişti kızla da konuşmuştum bana “kendimi metres gibi hissettim” dedi. Aşkın gözü gerçekten körmüş bu yüzden affettiğim için pişmanım… Biz 1 ay önce ayrıldık sonrasında durup dururken aklıma geldikçe bu olay kafama takılıyordu acaba beni aldattı mı diye oturup üzülüyordum.O yüzden buraya konu açmak istedim.İyi ki ayrıldım diyorum gözüm açıldı geç akıllandım ama akıllandım sonuçta.
Çok zaman geçmiş. İçiniz pişmanlıklar ülkesi olmuş ama lütfen bu yüzden kendinizi suçlamayın. Olması gerekiyormus, yasanması gerekiyormus. Bunca zaman ayrıl barıs iliskide duygusal reaksiyonlarınız cok alısmıs. Ve yoklugunda hem bedensel hem ruhsal anlamda uyum gücünüzde zayıflıyor. Lütfen acınızı derine kadar yaşayın yaşayın ki hızlı toparlanın. Acı iyidir, o acının dibini görmek kendine gelmek demek.

Aldatılmamıssınız ayrıymışsınız zaten. Bu önemli değil. Ama aldatmaktan en insana dokunanı ise “kendimi senin yanında mutlu hissediyorum” her adamın kendisini yanında mutlu huzurlu hissettiği kadın vardır. Bütün yollar o kadına çıkar. Akıl hep o kadındadır. Ama siz o kadın değilsiniz. Açık açık kıza iyi hissediyorum demiş. Siz sadece alışkanlıktan meydana gelmiş üzgünüm afedersiniz ama başçavuşun eşeğisiniz gözünde.

Yeni hayata adım atın. Bu zararlı insandan uzak durun.

Siz anası mısınız bir de her geldiğinde buyur ediyorsunuz? Bu aldatılmak gayet iyi farkındasınız ama hala beraber olmak için bahaneler arıyorsunuz. İnsanın böyle bir ilişkiyi kabul etmesi için ya aşırı yalnız ya da aşırı takıntılı olması lazım.

Çok zaman geçmiş. İçiniz pişmanlıklar ülkesi olmuş ama lütfen bu yüzden kendinizi suçlamayın. Olması gerekiyormus, yasanması gerekiyormus. Bunca zaman ayrıl barıs iliskide duygusal reaksiyonlarınız cok alısmıs. Ve yoklugunda hem bedensel hem ruhsal anlamda uyum gücünüzde zayıflıyor. Lütfen acınızı derine kadar yaşayın yaşayın ki hızlı toparlanın. Acı iyidir, o acının dibini görmek kendine gelmek demek.

Aldatılmamıssınız ayrıymışsınız zaten. Bu önemli değil. Ama aldatmaktan en insana dokunanı ise “kendimi senin yanında mutlu hissediyorum” her adamın kendisini yanında mutlu huzurlu hissettiği kadın vardır. Bütün yollar o kadına çıkar. Akıl hep o kadındadır. Ama siz o kadın değilsiniz. Açık açık kıza iyi hissediyorum demiş. Siz sadece alışkanlıktan meydana gelmiş üzgünüm afedersiniz ama başçavuşun eşeğisiniz gözünde.

Yeni hayata adım atın. Bu zararlı insandan uzak durun.
bu acıyı yaşıyorum evet her gece bi hüzün geliyor ağlıyorum üzülüyorum ama işte bunu nasıl atlatacağımı bilmiyorum ilk sevgilimdi şimdi ilk ciddi ayrılığımı yaşıyorum çünkü tamamen bitti önceden ayrıl barıştı bu kadar üzmüyordu ama şuan cidden bitti

bu acıyı yaşıyorum evet her gece bi hüzün geliyor ağlıyorum üzülüyorum ama işte bunu nasıl atlatacağımı bilmiyorum ilk sevgilimdi şimdi ilk ciddi ayrılığımı yaşıyorum çünkü tamamen bitti önceden ayrıl barıştı bu kadar üzmüyordu ama şuan cidden bitti
“Bitti” demek önemli değil. Asıl önemli olan şey “kafada bitirmek” orda bitirince zaten istesenizde başlayamazsınız. Ve ilk sevgiliniz oldugu için bu kadar baglanmanız normal. Acınızın dibini görünce yeni hayatınıza baslayın farklı insanlarla tanışın.
Eğer bu adamla tekrar kasedi basa sararsanız ömrünüzün sonuna kadar aglar üzülürsünüz. Ruh sagılıgınız, yasam kaliteniz için başlamayın.

“Bitti” demek önemli değil. Asıl önemli olan şey “kafada bitirmek” orda bitirince zaten istesenizde başlayamazsınız. Ve ilk sevgiliniz oldugu için bu kadar baglanmanız normal. Acınızın dibini görünce yeni hayatınıza baslayın farklı insanlarla tanışın.
Eğer bu adamla tekrar kasedi basa sararsanız ömrünüzün sonuna kadar aglar üzülürsünüz. Ruh sagılıgınız, yasam kaliteniz için başlamayın.
işte bir yengeç kadını olarak kolay kolay atlatamıyorum :KK43: bu arada koyduğum ekran görüntülerini geri kaldırabilirim değil mi normalde yazıların silinemeyeceğini biliyorum ama resimler kaldırılabilir diye biliyordum

Ben sosyal medyadan kimseyle tanışmiyroum ki, bir ortamda bulunup, gerçekten etkilenip flört ediyorum. Kolkola yurumeler, şarkı söylemeler, piknikler, romantik öpücükler falan ...
Yani 'baskasina sarmazsam ona yazarim,dur biraz egom oksansin' gibi bir durum değil. Ayrildiysam zaten ayrılmisimdir. Artık hayatıma devam edebilirim .
Bahsettiğim kişi birkaç sene önce benim ülkeme taşınmıştı (birkaç aylığına) çok da harika zaman geçirmiştik,ama döndükten sonra hoşuma gitmeyen bir cümlesi oldu (sonradan iddia ettiğine göre çeviri hatasi olmuş). Ben de o sırada tatildeyim. 'şu an ne kadar güzel bir yerdeyim,neden böyle duyarsiz cümle kurabilen birinin canımi sikmasina izin vereyim ki' deyip Cocugu engelledim, birkaç gün sonra çok çok tatlı bir gitarciyla tanıştım,beraber güneşin doğuşunu izledik, sokak müziği yaptık... Daha sonra benim çocuk beni ikna etti, yeniden konuşmaya başladık. Bu tarz şeyler de aramızda sorun olmadı. Onun hayatına biri girdiyse de benim için sorun olmazdı.
Her zaman dediğim gibi, çok kıymetliyse ilişkin,ayrılma.
Ya bir şey soracağım bu kadar sosyal ortamı nereden buluyorsun? Yorumlarını okurken hep gıpta ediyorum. Ben hadi kalkın bir ege turu yapalım desem gelecek 1 kişi ya buluyorum ya bulamıyorum. Arkadaşım olmadığından değil ama birine uysa birine uymuyor benim planlarım. Merak ettim aydınlanmak istiyorum...

işte bir yengeç kadını olarak kolay kolay atlatamıyorum :KK43: bu arada koyduğum ekran görüntülerini geri kaldırabilirim değil mi normalde yazıların silinemeyeceğini biliyorum ama resimler kaldırılabilir diye biliyordum
Evet kaldırabilirsiniz düzenleme kısmından. Fakat kaldırmak yasak mı değil mi onu hiç bilmiyorum. Mune Mune abla yardımcı olabilir bu konuda.

Ya bir şey soracağım bu kadar sosyal ortamı nereden buluyorsun? Yorumlarını okurken hep gıpta ediyorum. Ben hadi kalkın bir ege turu yapalım desem gelecek 1 kişi ya buluyorum ya bulamıyorum. Arkadaşım olmadığından değil ama birine uysa birine uymuyor benim planlarım. Merak ettim aydınlanmak istiyorum...
Kimseye teklif etmiyorum, ege turuna tek gidiyorum 😂 insan tek çıkınca her şey dhaa kolay.
Hatta KK'dan tanıştıgim bir kız var. Yalnız seyehate cikmak için gaza ihtiyacı vardı,bana yazdı. Şehrime tatile geldi...falan filan. Sonuçta öyle harika insanlarla öyle güzel anılar yaşadı ki iş teklifi aldı. Şimdi temelli gelecek:)
Yani yollar ve yolda yeni insanlarla tanismak insana çeşit çeşit sürprizler getirebiliyor

Bağımlılık oluşmuş sende bu adama karşı heralde hani sağlıklı bir sevgiye dayalı dengeli bi iliski degil gibi. Muhtemelen o ayriliyodu çoğunlukla. Seni durak olarak görüyor arada nefes almaya geliyor çünkü biliyor hep ordasin kapin acik ona sadiksin zaten barisiriz yiaa diye düşünüyor. Ayriyken bile ceptelik. Başka kızlarlada konuşmadığını nereden biliyorsun? Muhtemelen gorseydin oylesine diye aciklama yapardi. Kaybetme korkusu yok. Mesela bu kizla olumsuz olmasaydi durumu hersey yolunda ilerleseydi yine sana ayni cümleleri kuracak mıydı? Erkekler durumlarina göre hep bir açıklama buluyorlar zaten..

sureklı küsüp barısıp küsüp barısıp ılıskıyı cocuk oyuncagı halıne getırdıgınızde ılıskı zaten tum cıddıyetını kaybetmıs oluyor e bız ayrıyken konustuk aldatmadım deme fırsatınıda bırbırınıze sunmus oluyorsunuz
habıre küsüp barısarak ılıskı yurutenlerı ben sevgılı olarak bıle gormuyorum arada sırada takılan ınsanlar olarak goruyorum cunku tam olarak oyle oluyor

benım buna bır aldatma dıyebılmem ıcın suregelen bır ılıskınız olması gerek. eger ılıskınız olsaydı evet aldatmıs derdım
her ayrıldıgınızda bu kez bıttı deyıp sonra gerı barısıyorsunuz ya ondan oluyor gercekten bıtırsenız bunları yasamazsınız.
Ilk paragrafinizdaki şu cümle var ya "e bız ayrıyken konustuk aldatmadım deme fırsatınıda bırbırınıze sunmus oluyorsunuz" o kadar dogruki hatta cepte olarak gören kaybetme korkusu olmayan erkekler bunun icin bile ayrilir.. Çünkü biliyor o her türlü orda ona sadık bekliyor..

X