Sizce aldatılmış mı oluyorum? (Ekran görüntülerini koydum)

İlişkiniz zaten laçka olmuş. Yoyo gibi her seferinde bir ileri bir geri gitmesi gerekmiyor. Bu sefer 2 geri gitmiş. İnsanlar ayrıldığında bir müddet yalnız kalalım ama birbirimize sadık kalalım demez. Ayrılır, önlerine bakarlar.
Ex erkek arkadaşınız sizi demek ki o kadar önemsemiyor ki, alternatif üretebiliyor. Sizde artık bu meseleyle kendinizi yiyip bitireceğinize hayatınıza yeni sayfa açın.

Yıllara meydan okuyan güzel Türkçemiz , mesajlaşma çağına yenik düştü sanırım . O kadar yaşlı da değilim ama hiçbir şey anlamadım . Eşim yarın kelimesini yaarın diye söyler bazen o bile beni sinir eder . Bence sevgililik işlerine ara versin o adam ve biraz kitap okusun .
Konu ekran görüntülü diye açtım ama ne var anlamadım .
Olayı anlayıp yorum yapan herkese 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Adam sizi yedekte tutuyor. Allahaskina kendinize gelin zerre önemsemiyor diğer kadının peşindeymiş çok net!

Aldatilmanin dik alasi adamin akli o kızdayken ayrisiniz degilsiniz neyi degistirir kutu oyunu mu bu futbol mu mantikla düşüncez ceza sahasinda degilken sayilir mi sayılmaz mi diye. Basbaya senin psikolojinin içine etmiş, ilişki zaten coktan bitmis adını sen koy işte.

Böyle gülüş şeklinde bulunan bir kadından hoşlanan erkeğin aklından şüpheye düşerim.
Sonra biz dilimizi doğru düzgün kullanalım deyince kızıyor millet , şu yazismanin saçmalığına bak , yazık ya
Kirk yildir random gülerim ben bile anlamadim asdfahsgsjl söyle olmaz miydi o people falan yazio sandim bir kelime bir işlem gibi bakiorum bu kelime ne acaba diye.

Aslinda onun sana vermedigi degerden ziyade senin kendine vermedigin deger uzdu beni. O baskasina gittiyse sen niye hala uzulup icten ice onu bekliyosun. Biz ergenken 2000li yillarin basinda garipserdik kizlarin bu tarz hallerini aradan gecti nerdeyse 20 yil yetisen kizlar hala ayni. Yapman guzum

Aslinda onun sana vermedigi degerden ziyade senin kendine vermedigin deger uzdu beni. O baskasina gittiyse sen niye hala uzulup icten ice onu bekliyosun. Biz ergenken 2000li yillarin basinda garipserdik kizlarin bu tarz hallerini aradan gecti nerdeyse 20 yil yetisen kizlar hala ayni. Yapman guzum
Zamanında evet kendime değer vermemişim aşk insanın gözünü kör edermiş körmüşüm ve anlayamamışım ama şuan çok iyi anlıyorum her şey bitti geri dönüşü yok akıllandım.Kendime değer veriyorum ve ondan uzak duruyorum.

Zamanında evet kendime değer vermemişim aşk insanın gözünü kör edermiş körmüşüm ve anlayamamışım ama şuan çok iyi anlıyorum her şey bitti geri dönüşü yok akıllandım.Kendime değer veriyorum ve ondan uzak duruyorum.
Fiziken uzak durman yeterli degil. Ruhen de ayri durman gerek. Yeni asklara yelken ac. Hepimizin yerine🤪♥️

Fiziken uzak durman yeterli degil. Ruhen de ayri durman gerek. Yeni asklara yelken ac. Hepimizin yerine🤪♥️
Uzun bir süre düşünmüyorum.Hatta hiç düşünmüyorum daha ayrılıktan sonra kalan hediyeleri fotoğrafları bile atamadım 😢

Ayrıyken veya degil, adi aldatilmak veya degil...
Cok mu önemli, gönlü baskasina dogru yola cikabilmis bir adam var ortada. Ipini gevsek tutma, tam sal.

X