Sizce bir çikolata için değer miydi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bi de kocasının bu hikayedeki yerini çok öğrenemedik. Karısı ve çocuğu ailesi tarafından hırpalanıp duruyorken napıyor bu adam? Git gel diye komut vermek dışında bir aksiyonunu göremedik.
Ona da asla cevap vermiyor işte. Bi alman çikolatasının satıldığı marketi, bi kocanın tepkisini bi de hastalığını asla söylemiyor. Çok gizli bilgiler bunlar 😂

Ona da asla cevap vermiyor işte. Bi alman çikolatasının satıldığı marketi, bi kocanın tepkisini bi de hastalığını asla söylemiyor. Çok gizli bilgiler bunlar 😂
Bunlar herkese söylenmez, nazar olur. Sen de mutsuz olduğun kadar bilgisizsin de.

Suç kimsede değil sende. Koacan götür diyince ne demeye görürüyorsun ? Diyemiyor musun ben götüremem diye. Bu kadar kocalarınızın kuklası olmayın ya. Hıncını çocuktan alman ne mana ? Kendi ezik büzük hallerinizi gücünüzün yettiğine kükreyek çıkartmayın. Yazık cidden sizin elinizde büyüyen çocuğa.
Birde konuya öyle bir giriş yapmış ki beni hasta ettiler, onlar yüzünden dermansız derde düştüm.
Sonra kocasının bir lafıyla kalkıp çocuk sevdirmeye ayaklarına gidiyor.
Sacmalardan seçmeler.

Mutsuz kadın gelmiş, git burdan mahallemizde işi gücü rast giden, mutlu evliliği olan gadınları istemiyoz :110:

Eşim işteydi. Söylediğimde gereken tepkiyi verdi. Çikolata migrosta satılıyor. Hastalığımı ifşa olmamak için burada açıkça yazamıyorum ayrıca mecbur da değilim. Hastalığım konunun odaklanacağınız kısmı değil zira. Son olarak çok gereksiz bir insansınız. Size cevap vermediğim halde üşenmeden saatlerdir cevap vermemi beklemiş konumu takip etmiş yazmışta yazmışsınız. Boşsunuz. Komik hiç değilsiniz.

Eşim işteydi. Söylediğimde gereken tepkiyi verdi. Çikolata migrosta satılıyor. Hastalığımı ifşa olmamak için burada açıkça yazamıyorum ayrıca mecbur da değilim. Hastalığım konunun odaklanacağınız kısmı değil zira. Son olarak çok gereksiz bir insansınız. Size cevap vermediğim halde üşenmeden saatlerdir cevap vermemi beklemiş konumu takip etmiş yazmışta yazmışsınız. Boşsunuz. Komik hiç değilsiniz.
Sadece sizde mi var bu hastalık? Otrera Otrera da sormuş, doktor kendisi. Bari özelden yazın kendisine.

Aboooov hastalığınız tüm TR’de tek mi de ifşa oluyosunuz? Bi de komiklik borcumuz mu var, Cem Yılmaz’ın tahtına mı adayız ikidir komik diilsiniz diyonuz bize :KK43:

Birde konuya öyle bir giriş yapmış ki beni hasta ettiler, onlar yüzünden dermansız derde düştüm.
Sonra kocasının bir lafıyla kalkıp çocuk sevdirmeye ayaklarına gidiyor.
Sacmalardan seçmeler.
Hayatımın her saniyesini buralara yazmamı mı beklemiştiniz? Kusura bakmayın o kadar boş zamanım yok. Odaklanacağınız kısmı yazdım zaten.

Hayatımın her saniyesini buralara yazmamı mı beklemiştiniz? Kusura bakmayın o kadar boş zamanım yok. Odaklanacağınız kısmı yazdım zaten.
Eşinizin tavrı önemli. O aile ile eşiniz sayesinde yüzgöz olmuşsunuz, her ne kadar eşinizden çok bahsetmeyip nerdeyse 2.dünya savaşının sebebini bile onlara bağlayacakken.

Her anınızı yazın mi dedim?
Size çok kötü şeyler yaşattıklarını, hasta ettiklerini iddia ettiğiniz insanların, ayağına çocuk sevdirmeye gitmenizin saçmalığından bahsettim.
Eşiniz bilmiyor mu yasadıklarınızi, ne diye götür çocuğu halası sevsin diyor? Sonra tepki verse ne olur?

Siz bunları sorgulamak yerine sadece hala ve babaanneye atıp tutalım istiyorsunuz ama o işin kolay kısmı.

Hastalığını söylemen ifşa olmana neden sebep olsun ki

Yazmamız için konu açmadınız mı? Yazınca niye boş oluyoruz? Sadece ben değil 50 kişi sordu size aynı soruları hiç kimseye cevap vermediniz. Üzerime alınmam gerektiğini bilmiyordum. Komik olmak nereden çıktı. Ben değilim belki ama siz biraz gülseniz fena olmaz. Bu kadar gerginlik çok gizli hastalığınızı tetikler mazallah.

Eşinizin tavrı önemli. O aile ile eşiniz sayesinde yüzgöz olmuşsunuz, her ne kadar eşinizden çok bahsetmeyip nerdeyse 2.dünya savaşının sebebini bile onlara bağlayacakken.
Eşime de çok kızıyorum eşim de ailesine kızıyor zaten. Ama tamamen ilişkisini kesemiyor. Başlarında benden başka erkek yok. Annem hasta,yaşlı kardeşim tek başına vs. Onlarda duygu sömürüsü ile yaklaştıkları için. Durum bu.

Eşime de çok kızıyorum eşim de ailesine kızıyor zaten. Ama tamamen ilişkisini kesemiyor. Başlarında benden başka erkek yok. Annem hasta,yaşlı kardeşim tek başına vs. Onlarda duygu sömürüsü ile yaklaştıkları için. Durum bu.
kayınvalıdenızden dolayı hasta falan olmadınız degıl mı

E ama sizde onlar yüzünden çok tehlikeli bir hastalığa düşmüşsünüz ya o ne olacakmıs?

Yazmamız için konu açmadınız mı? Yazınca niye boş oluyoruz? Sadece ben değil 50 kişi sordu size aynı soruları hiç kimseye cevap vermediniz. Üzerime alınmam gerektiğini bilmiyordum. Komik olmak nereden çıktı. Ben değilim belki ama siz biraz gülseniz fena olmaz. Bu kadar gerginlik çok gizli hastalığınızı tetikler mazallah.
Dertleşmek için açtım. Beni daha da strese sokun diye değil. insanlarla dalga geçerek boş boş vakit geçirmekten başka ideolojiniz var mıdır? Sanmıyorum. Hastalıklarla bile dalga geçecek kadar ne yaşadınız da kalbiniz kirlenmiş. Doğru söylüyorsam ve size hakkımı helal etmezsem ne olacak? Umrunuzda olduğunu da sanmıyorum.

kayınvalıdenızden dolayı hasta falan olmadınız degıl mı
Ben evlenmeden önce hiç bir şeyi kafama takmayan haddinden fazla rahat bir insandım. Evlendikten sonra zaman içerisinde oldu her şey. İçime attıklarım, aşırı stresten ortaya çıkan hastalığım oldu. Bağışıklık sistemim çökmüş.

Dertleşmek için açtım. Beni daha da strese sokun diye değil. insanlarla dalga geçerek boş boş vakit geçirmekten başka ideolojiniz var mıdır? Sanmıyorum. Hastalıklarla bile dalga geçecek kadar ne yaşadınız da kalbiniz kirlenmiş. Doğru söylüyorsam ve size hakkımı helal etmezsem ne olacak? Umrunuzda olduğunu da sanmıyorum.

Hah insan kınadığını yaşamadan ölmez ve herks klbinin ikmiğini yir de geldi. Bence dağılalım çünkü bu kadar ağır romantizmi kaldıramıyorum ben.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X