Sizce ne yapmalıyım

Bak canım anliyorum şans vermek istemissin ama hatasi bir değil iki değil. Sen bu sonu kendine kendi elinle hazırlamıştı kusura bakma

Ben birgün o Yokken evden kaçarım seninki evlilik değil resmen işkence gözün açılmadan seni kandırmış kaçırmış ve eziyet ediyor kaç kurtar kendini

Çocuk olursa düzelmez tedavi görmedikçe bırakmaz aklın varsa bosarsin,ailesi adam edememiş sen mi edeceksin gençliğini harcama.

Canım ne yaptı bu kadınlar sana? Dövdüler mi, aldattılar mı? Elinde avucunda ne varsa aldılar mı? Zamanını, emeğini mi sömürdüler? Olumsuz yorum yahut eleştiri kaldıramayacaksan yazmayacaksın buraya. Ne demesini bekliyordun insanların, kaynanan gibi çocuk yap düzelir demelerini mi? Güzel geçen iki günün hatrına böyle bir adama katlan demelerini mi?

Madde bağımlılığı, fiziksel psikolojik şiddet aldatma hepsi var siz bu kadar değersiz misiniz? Bu adamla çocuk yapınca ne olcak? Size uyguladıklarınızı yavrunuza da uygulayacak. Lütfen iyi karar verin düzelmeden çocuk yapmayın.

Ben 5yıllık evliyim. eşim de madde kullanmaya başlamıştı. 6ay kadar kullandı. 2çocugum vardı. Şiddet hakaret hiç olmamasına rağmen ya bi gün çocuklarıma bişe yapar yada onların gözü önünde bana bişe yaparsa ne yaparım ben diye düşündüm. Net bi şekilde ya profosyonel desteklr bırakırsın yada boşanıyoruz dedim. Eşim bırakmayı tercih etti. Destek alarak bıraktık çok şükür şu an ağzına sürmüyor

Yapmayın kurtulmak varken çocuk ile bağlanacaksınız iyice bu şartlarda mutlu olamayacak gibisiniz Allah yardımcınız olsun ama benim fikrim vazgeçin artık düzeltmekten düzelecek gibi değil zira

Belirteyim sonuna kadar okudum.

1. Madde bağımlılığını bilmiyor olabilirsiniz kimse annesinin karnından madde bağımlılarını anlama gibi bir içgüdüyle doğmuyor araştırabilirdiniz çünkü o hallerini anlamamak için kör olmak gerekir.

2. Sürekli size psikolojik ve fiziksel şiddet uygulayan insan size bir gün iyi davransa ne oldu her şey sıfırlandı mı?

3. Madde bağımlılığı öyle laylaylom hadi bıraktım demekle bırakılmaz, burada size yardım etmeye çalışan insanları tersleyene kadar madde bağımlılığı ve bırakılması ya da bırakılamamasını okusaydınız.

4. Eşinizin madde bağımlılığı ne kadar süredir var? Eğer uzun süredir varsa ve e.... kullanıyorsa bunun sperm genetiğini bozduğunu ve sperm sayısını azalttığını bilmelisiniz. Diğer uyarıcı maddelerin bu konudaki etkisine bakmadım. Ona da siz bakın. Öyle ha deyince olmuyor çocuk.

5. Siz de dahil olmak üzere kadınların ‘çocuğa hasretim’ kafasını asla anlayamayacağım. İnsan yaşamadığı bir duyguya nasıl hasret kalabilir muamma.

6. Kolayı seçmedim direndim evliliğim için demişsiniz sizinkisi seçilmiş kölelik.

Beyin maddeyi 3 ayda unutur, 3 ay amatemde yatma şartını kabul etmeden asla çoçuk düşünmeyin, hatta yatmaz ise ayrılın.

Bir ertesi gün hapı al ve kadın sığınmaya başvur
Hem ailenden hem kocandan kurtul, temiz bir sayfa aç

yapmak istedigim tamda bu Emoji allah akil fikir versin

Biraz düşünceleriniz tuhaf geldi. Çok dertlisiniz ki dert etmekte haklisiniz. Birincisi kaçtığıniz için evinize dönemiyorsunuz. Ikincisi buradan sadece ev hanımı oldugunuz ve çalışmadığınız anlaşılıyor. Üçüncüsü kocaniz epey problemli bir insan, size şiddet uyguluyor, kayinvalideniz pek iç açıcı biri degil... Dördüncüsü bir çocuk dusunuyorsunuz ve sorumluluk alamayan bir insanla bu cocugu büyütmeyi planliyorsunuz... kim diyor ki çocuk olunca duzeliyor kocalar diye... Bunun bir kitabi var da seneti var da biz mi bilmiyoruz. Cocuklarinizi kumar oynar gibi yapmayın. Sizden 10 yas büyük biri. Sizi kaybetme korkusu yok. Madde bağımlısı... Çocuğunuz sağlıklı olabilecek mi hadi fiziksel olarak saglikli doğdu saglikli bir ruha sahip olabilecek mi? Babasi olmadan da ona hem annelik hem babalik yapabilecek misiniz ki kocanızın böyle biri olduğunu bile bile niçin cocukta diretiyorsunuz. Bence esiniz duzelmeden ve aradan uzunbir zaman gecmeden cocuk düsünmeyin. O cocuga yazık. Tabi size de yazik.

Böyle demissin ama ben de ilk mesajı okuyunca sanki hala çocuk istiyormuşsun, çocuk için barışmak istiyorsun gibi algıladım. Çocuk en az 1 2 yıl herşey yolunda devam ederse düşün bence.

Dünyanin en cahilce düsüncesidir cocukla evliligi düzeltmek yazik o cocuga mutsuz sorunlu bir aileye düsecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…