Sizin eşleriniz de alınır, küser mi?

Ona da diyorum ama abartıyorsun daha dikkatli davransan üşengeç olmasan her şey normal olur bende uyarmak zorunda kalmam diyor
Ok de ogretmenin degilki bu adam kocan. Cok mu pasaklisin hic mi yemek yapmiyosun ya da hic mi ev temizlemiyosunda bu kadar uyari yani

Ok de ogretmenin degilki bu adam kocan. Cok mu pasaklisin hic mi yemek yapmiyosun ya da hic mi ev temizlemiyosunda bu kadar uyari yani
Temizlik konusunda hiçbir şey diyemez bana ama yemek yapmayı evlendikten sonra öğrendim ve eşim çok iyi yapar yemekleri biraz da ben yaptım bunu her yapacağım yemeği ona sordum durum bu

Temizlik konusunda hiçbir şey diyemez bana ama yemek yapmayı evlendikten sonra öğrendim ve eşim çok iyi yapar yemekleri biraz da ben yaptım bunu her yapacağım yemeği ona sordum durum bu

Benim keske temizligi biri yapsa ben yemekleri yapsam o derece sevmiyorum temizlik ama mecbur yani.. daginikligi sevmem mesela ben.. pis kiyafet sevmem cocuklarda bile.. canim yemek siteleri var tam olculu tarifleri yapki elin alissin..elinde biraz lezzet varsa cok iyi yaparsin.. tam anlamiyla bende evlenince yemek yaptim.. suan 20 kisi agrlarim sorun degil pratiklesiyosinda zamanla.. bence daha cok yenisin ve bebegin var ustelik.

Benim keske temizligi biri yapsa ben yemekleri yapsam o derece sevmiyorum temizlik ama mecbur yani.. daginikligi sevmem mesela ben.. pis kiyafet sevmem cocuklarda bile.. canim yemek siteleri var tam olculu tarifleri yapki elin alissin..elinde biraz lezzet varsa cok iyi yaparsin.. tam anlamiyla bende evlenince yemek yaptim.. suan 20 kisi agrlarim sorun degil pratiklesiyosinda zamanla.. bence daha cok yenisin ve bebegin var ustelik.
Ben yanlış anlattım evliliğimizin ilk yılında durum buydu şimdi kendim sitelere bakmadan bile yapabilirim ama eşime beğendirmek zordur kendi annesinin yemeklerini bile eleştirebilir o kadar mesela ben çok düzenliyim eşime kıyafetlerini dolaptan alırken hep dikkat et vs derim ama sorun şu ki biz ufak bi ilçedeyiz burada pek çevresi yok eşimin köy gibi bir yer kendi de diyor kiminle uğraşayım sen vardın bir yel bende yetti diyorum ama yok adam devam ediyor

Bugün ki olayda ben hatalıyım çünkü ondan bir şey saklamayıp olduğu gibi her şeyi anlatmam konusunda çok tartışma yaşadık ama niçin öyle söyledim anlamış değişim aslında ailemin yanına gidip uzaklaşmak daha iyi sanki

Bugün ki olayda ben hatalıyım çünkü ondan bir şey saklamayıp olduğu gibi her şeyi anlatmam konusunda çok tartışma yaşadık ama niçin öyle söyledim anlamış değişim aslında ailemin yanına gidip uzaklaşmak daha iyi sanki
Esini savunma bence ben hataliydim diyerek.. acikladim sana.. bunu sana yaptiran bilinc altin. Yalan soledin cunku uzatmak istemedin kizmasini istemedin dirdir etceni dusundun vs. Bu burdan bile anlasiliyo yani.

Benim eşim kırılınca çay içmiyor:KK14:
Çay içmeyince çok sinirleneceğimi ve kavga çıkaracağımı çok iyi biliyor. O içmedikçe ben sinirleniyorum, sinirlendikçe kavga çıkarıyorum sonra haklıysam bile haksız oluyorum. Çay için değer:kahve:

Neden direk havalandırmadim demediniz ki? Mükemmel olmak zorunda değilsiniz.
Benimki de sinirlenince çay icmez:olamaz: önceden yemek de yemezdi bıraktı o huyu. Simdi sinirliyse suratsız suratsız yemeğini yer sessizce kalkar çayını içmez ben ne yaparım hiç umursamam alırım çayımı eşlikcilerini oğlumla yer icerim:rapci: umursamadigim için trip atmıyor artik:KK45:

Benimki de sinirlenince çay icmez:olamaz: önceden yemek de yemezdi bıraktı o huyu. Simdi sinirliyse suratsız suratsız yemeğini yer sessizce kalkar çayını içmez ben ne yaparım hiç umursamam alırım çayımı eşlikcilerini oğlumla yer icerim:rapci: umursamadigim için trip atmıyor artik:KK45:
Ay keşke yapabilsem. Birlikte çay içmeye fazla anlam yüklüyorum sanırsam. Hatta o öyle yaptığında bunun psikolojik şiddet olduğunu savunup çemkiriyorum:bicak: Kizim büyüsün de sizin yöntemi deneyeyim.

Ay keşke yapabilsem. Birlikte çay içmeye fazla anlam yüklüyorum sanırsam. Hatta o öyle yaptığında bunun psikolojik şiddet olduğunu savunup çemkiriyorum:bicak: Kizim büyüsün de sizin yöntemi deneyeyim.
Kızınız ne kadarlik bilmiyorum da bir yasin ustundeyse benim sistemi uygulayın çay diye oğlana pekmezli su veriyorum ben :dondurma: ben de çay ve kahve faslını çok severim Türk kahvesini yalnız içmem mesela eşimle icerim mutlaka eşim menemeni çok sever mesela onsuz kahvaltilarda menemen yapmam tat almam yani bizim için özel şeyler ama trip atıyorsa da restine rest derim taviz vermem keyfi bilir ben işime bakarim:halay:

Kızınız ne kadarlik bilmiyorum da bir yasin ustundeyse benim sistemi uygulayın çay diye oğlana pekmezli su veriyorum ben :dondurma: ben de çay ve kahve faslını çok severim Türk kahvesini yalnız içmem mesela eşimle icerim mutlaka eşim menemeni çok sever mesela onsuz kahvaltilarda menemen yapmam tat almam yani bizim için özel şeyler ama trip atıyorsa da restine rest derim taviz vermem keyfi bilir ben işime bakarim:halay:

Keşke bende şu trip atma işini becerebilsem adam o kadar inatçı ki pes ediyorum evlenmeden önce benim gözüm kördü resmen o zaman da inattı karışırdı ama şimdi dank etti kafaya

Son durum için 7. Sayfaya bir bakın lütfen

Günaydın herkese
Biz 3 yıllık evliyiz eşimi hala anlayabilmiş değilim. Öyle birisi ki aramız iyi olduğu zaman dünyalar iyisi bir eş baba
Bana çok hoş şeyler söyler eve gelmeden önce arar sanki flört ediyormuşuz gibi tatlı tatlı konuşur diyorum ya Harika bir eş oluyor. Ama gelin görün ki bir şeyler onun istediği gibi olmasın bir anda değişiyor kendisine yaklaştırmıyor kızıyor bunu söyleyerek dile getirmese bile yüzünde bi sinirlilik ifadesi oluşuyor bir ya da birkaç gün sürebiliyor bu durum.
Son olay da şu oldu dün bütün gün evdeydim 5 buçuk aylık bir bebeğim var haliyle anca evi toparlayabildim yemek yapamadım eşim gelince çocuğu bana ver sen yemeği yap dedi yine iyiydi her şey ama yemek onun istediği gibi aslında bende beğenmedim yemeği tam pişmeden kapatmışım dikkat etmedim pek, masayı yemek yemeden önce hazırlamaya da yardım etti ta ki yemeği görene kadar kabul ediyorum içine bir kase yağ koymuşum pişmemiş fırında yumuşamış yemek kaparmışım işte bir sürü söylendi bi öğrenemedim yemek yapmayı vs şimdi bazılarınız der kendi yapsın diye yapar bir önceki gün o yapmıştı yemeği neyse adam akıllı yemedi kalktı sofradan surat 5 karış bir şey demez doğru düzgün koltukta uyumuş uyandırdım yatağa git diye gidince bi ara odaya girdim öptüm bir şeyler sordum kızdı uykumu mahvettin vs yani genel olarak sorunumuz bu onun istediği gibi olunca bir şeyler çok iyi birisi oluyor ama istemediği şeyleri üst üste görünce başta surat yapıyor sonra bağırıp kendinden uzaklaştırıyor ortası yok bu adamın konum çok saçma gelebilir ama 3 yıldan fazladır böyle olunca bende afalladım artık bazen hiç takılmadığı şeylere bazen çok tepki verir bazen çocuk gibi küser,
Sizin eşleriniz de böyle mi küser mi?
Benim esimdr aynı böyle. Iyi olunca çok iyi manyaklasincs da tam manyak. Kusme huyuda çok fazla hiç yardım etmez çocuğum 11 aylık

Keşke bende şu trip atma işini becerebilsem adam o kadar inatçı ki pes ediyorum evlenmeden önce benim gözüm kördü resmen o zaman da inattı karışırdı ama şimdi dank etti kafaya
Ben de trip yapamıyorum ki direk "Çıkışta görüşelim" e bağlıyorum. Yalnız sizde dikkatimi çeken şey çok basit şeylere tepko gösteriyor olması.
Acaba çok iyi olmak için kasıyor musunuz kendinizi?

Ayyy keşke küsse darılsa..
Benim adam arsız; kavga kıyamet kopsun 5 dk sonra yine birşey yokmuş gibi hayatına devam eder.
Ama senin eşininki de abartı canım,
baya bi kompleksli herhalde.

Ben de trip yapamıyorum ki direk "Çıkışta görüşelim" e bağlıyorum. Yalnız sizde dikkatimi çeken şey çok basit şeylere tepko gösteriyor olması.
Acaba çok iyi olmak için kasıyor musunuz kendinizi?
Kasıyorum galiba aman kızmasın şimdi bir şey demesin diye bazen tepki bile vermiyorum büyük bir problemimiz hiç olamıyor ki bu küçük şeylere takılmaktan adam uyuyor kaç saattir benimse başım ağrıyor bebeğimle ilgileniyorum bazen düşünüyorum da ben ne zaman bu hale getirdim kendimi

Ayyy keşke küsse darılsa..
Benim adam arsız; kavga kıyamet kopsun 5 dk sonra yine birşey yokmuş gibi hayatına devam eder.
Ama senin eşininki de abartı canım,
baya bi kompleksli herhalde.
Ne mutlu size ya şükredin ben aman adam ona kızmasın şunu demesin diye diken üzerinde duruyorum

Ne mutlu size ya şükredin ben aman adam ona kızmasın şunu demesin diye diken üzerinde duruyorum
Senin eşin oldukça kompleksli canım. Mesela o evi havalandırma vs konusunda söylediğin yalanı, kimimiz işyerinde kimimiz evde hepimiz hergün söylüyoruz. Yalan bile sayılmaz ki..
Sen kendini hiç kötü hissetme yani.
Ben senlik hiçbir sıkıntı göremedim.
Eşin ya gerçekten çok takıntılı ya da bilerek böyle davranıyor.

X