Saç Rengi ve Saç Boyama sombre yaptıranlar bakabilir mi

icimidokuyorum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2021
15
10
25
arkadaşlar benim saçlarım uzun ve hiç boya yok + sağlıklı. ten rengim ise bembeyaz değil ama beyaz tenliyim, esmerim. şehir dışında yurtta kalıyorum ve kendimde çok değişiklik yapmak istediğim için yaptırsam mı diye kararsızım.. tabi beni görmeden yaptır ya da yaptırma demeniz zor ama daha önce yaptıranlardan tavsiye almak istedim, bakımı zor mu ya da çok uğraştırır mı? sürekli para harcamam gerekir mi? çünkü altından kalkamayacağım bir şeye girişmek istemiyorum. kaç ayda bir cila gerekir, turunculaşmalar ne zaman oluyor.. neler önerirsiniz?

arkadaşlar benim saçlarım uzun ve hiç boya yok + sağlıklı. ten rengim ise bembeyaz değil ama beyaz tenliyim, esmerim. şehir dışında yurtta kalıyorum ve kendimde çok değişiklik yapmak istediğim için yaptırsam mı diye kararsızım.. tabi beni görmeden yaptır ya da yaptırma demeniz zor ama daha önce yaptıranlardan tavsiye almak istedim, bakımı zor mu ya da çok uğraştırır mı? sürekli para harcamam gerekir mi? çünkü altından kalkamayacağım bir şeye girişmek istemiyorum. kaç ayda bir cila gerekir, turunculaşmalar ne zaman oluyor.. neler önerirsiniz?
Bakımı zor değil zaten tüm saça uygulanmadıgı için sürekli boyatma gibi bir derdi yok kendi kendine saç uzadıkca yok oluyor. Benimde sacımda hiç boya yoktu 3 sene önce bir gafletle yaptırdım aynı senin gibi saçlarım koyu renkti turunculuk olmasın lütfen dedim cokta iyi bir kuafördü. Fakat saçlarımı açıcıyla sap sarı yaptıktan sonra cila ile koyulaştırdılar ama iki yıkamada aktı. Hiç yakıştıramadım kendime ve üç kere üst üste kendi rengime boyattım o sarıdan kurtulabilmek için . Ona rağmen aktı tabi boyalar. 3 sene sonunda daha yeni komple kendi rengime kavuştum. Saçlarım düz ve bakımı cok kolay. Yıkayıp cıkıyordum. Yaptırma diyemem ama yaptırıcaksan cok cok cok iyi bir yer seç .

Face light falan yaptır en fazla,komple boyama inan çok gereksiz

Ayh sombre demişsin zaten dikkat etmemişim başlığa
Cok iyi bir kuaför bulman lazım turunculuk dorelik oluşursa kötü oluyor hic yapma daha iyi

Son düzenleme:
İlk önce gerçekten iyi bir kuaför bulman lazım. Güzel boya kullanmayan ve işini bilmeyen kuaförler ortaya felaket sonuç çıkarıyorlar. Sana tavsiyem gitmeden kuaförün önceden yaptığı işlere bak. Ben de yaptırdım sonuçtan memnunum. Sadece bende altta boya olduğu için bazı yerlerde turuncu yerler çıkmıştı. 2 sefer cila atıldı şu an renginden çok memnunum. Haftada bir mor şampuan kullanmamı önerdi kuaför ama saçımı çok sertleştirdiği için iki haftada bir falan kullanıyorum ben öyle hiç turunculaşma görmedim. Eğer beyaz tenkitsen daha da bir yakışır bence. Ama dediğim gibi kuaförünü iyi seçmelisin

X