Son 3 ayın 1 haftası..

En büyük hata çok fazla üzerine düşmek olmuyorsa olmuyordur modunda olan çoğu insan daha fazla değer veriyor cepte hissedildin mi bu benden vazgeçemez moduna girdimi nasılsa geri dönünce beni bekliyor düşüncesinde olup istediği gibi davranabiliyor. Size geri döner kırk bahaneyle ama hemen kabul ederseniz bi sonrakinde daha fazla yıpranırsınız hırslısınıx üzgünsünüz biliyorum geri döner onu da biliyorum ama geri döndüğünde uzun bi süre sessiz kalın hiç bişey tek kelimelik mesaj bile atmayın sanki hiç yokmuş olmamış hayatınıza girmemiş gibi. Seviyorsunuz kabul edersinix onu da biliyorum ama sağlam durmassan değersizleşirsin
İnanın ki eskiden hep dönsün derdim. Benle denk olmasada bir duygu beslediğini sanardım ancak su an kalbimde o bagı kuramıyorum.
Allaha bile sesimi duyuramıyor gibiyim.
Arasam diyecek bir sözüm bike yok. Kendi hatam olsa bin kez deneyim ama yok, naparsam yapayım elimden hiç bisey gelmiyor. Sadece içim yanıyor üzgün degılım içimde bisy var o yanıyor resmen tarif edemiyorum bu ne ama; içim sızlıyor

Madem isiniz yok suan sizi mesgul eden bi durum yok,siz bi gün takip dtsenize belli ki baska biri var basin suc bende degil o ayrıldı yapmaya çalışıyor
Bunu bilsem gözümle görsem , üzülürüm ama bilirim . Kim olduguna dair bir fikrim yok sadece yani 3 aydır bahsettiğim gibi hayatına vaakıf degılım

İnanın ki eskiden hep dönsün derdim. Benle denk olmasada bir duygu beslediğini sanardım ancak su an kalbimde o bagı kuramıyorum.
Allaha bile sesimi duyuramıyor gibiyim.
Arasam diyecek bir sözüm bike yok. Kendi hatam olsa bin kez deneyim ama yok, naparsam yapayım elimden hiç bisey gelmiyor. Sadece içim yanıyor üzgün degılım içimde bisy var o yanıyor resmen tarif edemiyorum bu ne ama; içim sızlıyor
Emeklere sevginize geçen zamana üzülüyorsunuz. Siz yinede kesinlikle aramayın. Eşimle 3 yıl sevgiliydik ilk 1,5 yılda inanın neden devam ettim hiç bilmiyorum bigün biyerde bana tak dedi ama ben sessiz sedasıx ne dese tamam ne dese olur bideuzak mesafeliyiz ayda 1 geliyor 3-4 günlüğüne o kadar görüşebiliyoruz mesafede 6 saat günübirlik gidecek gibi değil. En son dedim yeter be ama cidden çıkardım kafamdan bu nE böyle seninlemi uğraşacam ben ayrılmak istiyorum dedim kapattım ki önce bi umursamadı sonra baktı ciddiyim bildiğin tutuştu öncesinde bi artislikler falan benim hayatımdan çıkarsan kendin veya ben fark etmez bende geri dönüşü yok falan diye hep korkumdan ses edememişim ayrıldım içim yanıyo ama istemiyorum da ne hali varsa görsün modundayım. Engelledim bide daha yrni gitmişti okuduğu şehiri mesaj falan atmış cevap vermedim öyle kafasına göre de gidip gelemiyo devam durumundan beklemiyorum ertesi gün staj yaptığım yerin önündeydi ne olur bi konuşalım diye tabiben hemen eridim bi kaç ay sonra aynı duruma geldik bende sabır tükendiği için yine aynı oldu sen beni kaybetmekten korkmuyorsan ben hiç korkmam dedim o zaman yaşadığım şehirdeydi ama dönecekti engellemedim de mesajla bana saydırıyo sen yaptın sen ettin diye cevap vermedim o kadar mesaj attı ki en son evet ben yaptım suçlu benim istemiyorum seni ayrıldık zattn mesaj atma dedim bi kaç hün daha yazmadım gitmeden görüşmedim de ama taktik falan diye değil adam beni kaybetmekten korkmuyo ben neden korkayım modundaydım resmen sonrasın 180 derece değişti 6-7 yıllık evliyiz evliliğin ilk yıllarında problemler oluyo ama Allaha şükür aşıkmayacak bişey olmadı binde bir. Arkadaşlar da hep der sizevlendiyseniz herkesin ihtimali var diye o kadar umutsuz vakaydı tabi ilk zamanlar yaş 21 çok çocukça şeylerdi.Hakkınızda hayırlısı çok sessiz olup tamam demekle de ilişki yürümüyor karşıdaki şımarıyo hop noluyo demek lazım gerekiyorsa. Bide siz kendinize saygı duyun en önemlisi o zaman karşınızdaki de daha dikkatli davranır

Benımde cok içime dokunuyor, gecmiyor bu döngü bitmiyor. Eskiden de aynısını yasattı bana. Yemın ederim daha bile beteri olabilir. Yasamayım diye ne dualar ettim kabul olmuyor. Sanki Allah sesimi duymuyor
Sevgi dediğimiz şey dua etmekle olmaz. Allahın bir suçu yok yani. Kendi tercihlerimiz için onu suçlayamayız. Şahsen dua edip yakararak birinin beni sevmesini asla istemem. Biz karşıdakini dua etti diye mi seviyoruz? Yada başka insanlar? Gerçekten seven birine denk geldiğinde şuan kendine ne kadar haksızlık yaptığını farkedip üzüleceksin. Hayat o kadar kısa ki hastalıkta yanında bile olmayan adama üzülmek için değmez kaybettiğin vakite. Gezebiliyorken gez, yiyebiliyorsan ye, uyuyabiliyorken uyu. Ama asla sevmeyen biri için ne dua et ne de ilgi dile.

Neden ayrılmıyorsunuz? Bu ilişki sizin kendinize yaptığınız bir kötülük sadece.

Eski konunuza baktım. Karşıdakine bu kadar güvensiz bir adam bir haltlar karıştırıyordur. Bu konuya da bakarsak geçerken de öyle.
Sizin de aynı haltı yiyip yemediğinizden emin olmak için o telefon karıştırmalar, hesap kurcalamalar...

Uzamış, uzamış, son noktaya gelmiş artık. Kendisinin bitirecek cesareti yok.
Kendinize bu iyiliği siz yapın ve bitirin artık.

Kuzum uzulmeye bile degmez. Dis cektirmek gibi dusun, hep sıkıntı vermesindense kurtul gitsin.

Boyle yapmasinin bir suru sebebi olabilir. Sevgisi bitmis olabilir, baskasiyla birlikte olabilir ve hatta senden de ayrilmayip cepte tutuyo olabilir. Gercekten sevmeyi bilmeyen bir odun olabilir. Ama ihtimallerin hic onemi yok. Seni bu kadar uzun sure uzmus. Geri donse, af dilese bile uzak dur, bence. Cunku bugun yaptiklari ilerde daha da buyuyerek ortaya cikar.

Bir sure uzulursun, haksizliga ugramis hissedersin ama gecer. Buna benzer seyleri yasayan o kadar cok kisi var ki ve inan geciyor. Gecmez saniyorsun, bir bakiyorsun aklina bile gelmez olmus.

Bir de civi civiyi soker derler, soylemeden edemedim.😊

bunlardan birini yapsa bana biri hayatta daha isim olmaz ..😈
hatta ben bitirirdim birakmam ona son golu ben atardim...😤
aleni sana deger vermedigi apacik ortada sallaaaa posetii sana ondan hicbir sey olmaz..

şuan senın için yapması zor belki ama ,

senın yerınde olsam tlf hiçççç cevap vermem mesaj yazmam ,

o merak ta kalsın sen değil

Emeklere sevginize geçen zamana üzülüyorsunuz. Siz yinede kesinlikle aramayın. Eşimle 3 yıl sevgiliydik ilk 1,5 yılda inanın neden devam ettim hiç bilmiyorum bigün biyerde bana tak dedi ama ben sessiz sedasıx ne dese tamam ne dese olur bideuzak mesafeliyiz ayda 1 geliyor 3-4 günlüğüne o kadar görüşebiliyoruz mesafede 6 saat günübirlik gidecek gibi değil. En son dedim yeter be ama cidden çıkardım kafamdan bu nE böyle seninlemi uğraşacam ben ayrılmak istiyorum dedim kapattım ki önce bi umursamadı sonra baktı ciddiyim bildiğin tutuştu öncesinde bi artislikler falan benim hayatımdan çıkarsan kendin veya ben fark etmez bende geri dönüşü yok falan diye hep korkumdan ses edememişim ayrıldım içim yanıyo ama istemiyorum da ne hali varsa görsün modundayım. Engelledim bide daha yrni gitmişti okuduğu şehiri mesaj falan atmış cevap vermedim öyle kafasına göre de gidip gelemiyo devam durumundan beklemiyorum ertesi gün staj yaptığım yerin önündeydi ne olur bi konuşalım diye tabiben hemen eridim bi kaç ay sonra aynı duruma geldik bende sabır tükendiği için yine aynı oldu sen beni kaybetmekten korkmuyorsan ben hiç korkmam dedim o zaman yaşadığım şehirdeydi ama dönecekti engellemedim de mesajla bana saydırıyo sen yaptın sen ettin diye cevap vermedim o kadar mesaj attı ki en son evet ben yaptım suçlu benim istemiyorum seni ayrıldık zattn mesaj atma dedim bi kaç hün daha yazmadım gitmeden görüşmedim de ama taktik falan diye değil adam beni kaybetmekten korkmuyo ben neden korkayım modundaydım resmen sonrasın 180 derece değişti 6-7 yıllık evliyiz evliliğin ilk yıllarında problemler oluyo ama Allaha şükür aşıkmayacak bişey olmadı binde bir. Arkadaşlar da hep der sizevlendiyseniz herkesin ihtimali var diye o kadar umutsuz vakaydı tabi ilk zamanlar yaş 21 çok çocukça şeylerdi.Hakkınızda hayırlısı çok sessiz olup tamam demekle de ilişki yürümüyor karşıdaki şımarıyo hop noluyo demek lazım gerekiyorsa. Bide siz kendinize saygı duyun en önemlisi o zaman karşınızdaki de daha dikkatli davranır
Su an zaten arayan soranda yok gecti bir hafta. İnansam böyle dönüp gittiğimde beni arayacagına soracagına dusuncem farklı olurdu. Onuda denerdim inanmıyorum.
Su an içimde sızı var böyle , anlamsız bisey var. Ve cok yoruldum iyi hissetmiyorum pek . Sevilmediğimi bilip , hala benım onu dusunmem cok acı veriyor bana. İnanın duygusu oldugunu dusunsem bir dk durmam.
Cepte tutuyor su an bence olay sadece bu

Neden ayrılmıyorsunuz? Bu ilişki sizin kendinize yaptığınız bir kötülük sadece.

Eski konunuza baktım. Karşıdakine bu kadar güvensiz bir adam bir haltlar karıştırıyordur. Bu konuya da bakarsak geçerken de öyle.
Sizin de aynı haltı yiyip yemediğinizden emin olmak için o telefon karıştırmalar, hesap kurcalamalar...

Uzamış, uzamış, son noktaya gelmiş artık. Kendisinin bitirecek cesareti yok.
Kendinize bu iyiliği siz yapın ve bitirin artık.
Bende bunu anlamıyorum kendimde mutlu degılım gercekten cabasını göremiyorum,hıc nazım bile yok. Hep gittim hep özür diledim sonucu ise hep hüsran. Hiç seni seviyorum cümlesi duymadım, askım , sevgilim bir kez demedi. Yani anlatamıyorum ben neden burdayım neden böyleyim bılmıyorum

Evet buhranlı davranmışsınız ama buna o sebep olmuş üstelik size kendinizi kötü hissettirip üste çıkmış 😑
Hastane olayı benim için son damla olurdu siz fazla bile uğraşmışsınız.
Yoğun olmak yorgun olmak ihmal gerektirmiyor. Bu öyle bir şey değil

X