Sosyal medya ve Sevgili

Eşiniz istese vermez misiniz
Vermem ne gerek var bu kadar güvensizliğe birbirini kontrole,özel alana müdahaleye?Kaldı ki o da istemez zaten ben de aynı sekilde.Zaten birbirimizin sifrelerini alarak kontrol altında tutacaksak ne gerek var bir arada olmamıza güven olmadan?
Sen de hayatı biraz akısına bırak bence..Aldatıyorsa elbet cıkar bir gün.Senin boğmalarınla,korkunla yapmıyorsa yine hayır gelmez.
Biraz su hayatı,insanları akışına bırakın…

Zaten şüphe olduğu için istedim yoksa bende şaçma ergence buluyorum bana saatlerce yazmayıp facede takılıyor ve istediğimde vermiyor
Başka biri olmasından ziyade seni umursamıyor bence.
İlla başka biri olmak zorunda değil ki.
Hem başkası olsa ne olur olmasa ne olur karşındaki kişi sana saygı duymuyorsa,seni umursamıyorsa.
Bu hafifletici bir sebep olmamalı bence.
Sevgilim beni takmadikan sonra umursamadiktan sonra varsın başkası olmasın.
Her türlü terk edilmeyi hak eder.

Güveniniz yoksa yol yakınken vazgeçin bence bu şekilde şüpheyle çok zor dediği gibi sadece şifresini verince güvencekseniz size şifresini de verir ama başka bir telefon alır öyle aldatır yapcak olan her şekilde yapar , evlendikten sonrada yapar şimdi şifreyi verse de bu içinde varsa zaten yapar yoksa da mutlu olursunuz
Yok bi sürü bahane buldu vermedi benim üzüldüğümü bile bile vermedi çok zoruma gitti nerden istedim ki ya pişman oldum vlla

Hayır orda yanlış yazmışım düzelttim sevgilimdi bunoleu sonrası bitirdim ondan sevgilim yazdım
Ama kimseye güven enjekte edemezsiniz ki. Bir insanın güvenilir olup olmadığını anlamanın tek yolu ona güvenmektir derim her zaman.
Güvenirsiniz ve sonuçları görürsünüz.
Böyle kişisel hesapların şifresini istemek hiç olgun insan davranışı değil. Bu da o kişiyi sizden uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramaz. Hata etmişsiniz bunu yapmakla.

Yok bi sürü bahane buldu vermedi benim üzüldüğümü bile bile vermedi çok zoruma gitti nerden istedim ki ya pişman oldum vlla
Pişman olma üzülme de bence bahaneler üreten biri zaten seni hak etmiyor şu durumda aklı kalbi sende olsa isim var diyip günlerce yazmamazlik yapmazdı, kendini geri çek biraz

Merhaba 6 aydır güzel gittiğini düşündüğüm bir birlikteliğim vardı o kadar kötü hissediyorum ki birileri bana bi şey desin istiyorum çünkü gerçekten beynim durdu düzgün düşünemiyorum sevgilimin yoğun denilebilecek bi işi var 1 hafta önce aradım müsait değilim dönücem deyip kapadı tamam dedim takılmadım o günde faceden bakacağım tuttu beni arayana dek defalarca facede aktif gördüm bana ise çok yoğundum arayamadım dedi ses etmedim akşamında normalde huyum değildir ama gerçekten tepkisini merak ettiğim için face şifresini istedim vermem dedi neden başka bi hesap değilde faceyi istiyorsun dedi sonrasında ise sen bana güvenmiyorsun o yüzden sana şifre filan vermem bana faceyle güvenemezsin yapmak isteyen her şekilde yapar bi sürü uygulama var dedi arkadaş listemi filan sana açarım dedi bende aramızda bi şeyler otursun sana güvenmek istiyorum dedim bi şeyler oturunca yani nişan filan olunca veririm dedi sen bana güvenmediğin için vermiyorum dedi. Hem güvenmemi isteyip böyle bi şey yapmasına anlam veremedim kafama ağrılar girdi keşke istemeseydim dedim Ama durum böyle olunca da içime kuşku düştü tabi. İnsan sevgilisine neden şifresini vermez ki. Bende ilişkimi bitirdim. Kuzeni arkadaşım oluyor. Kuzenine ben her yere face şifremle giriyorum veremem demiş. Yani kızlar böyle bi durumda siz napardınız
Bende vermem. Sırf gizli saklı olan bir şey için değil, ileride biliyorum ki bunu kötüye kullanacak. Gerçi face kullanan biri benim gözümde arayışçı abazadır. Bende çalışan bir insanım ve günün beş günü aşırı yoğun geçiyor iki günlük tatil günümde ölü gibi yatıyorum dinlenemiyorum. Bence çalışan bir insan hayatına birini sokmamalı. Hem iş yorgunluğu hemde insan yorgunluğu çok fazla.

Merhaba 6 aydır güzel gittiğini düşündüğüm bir birlikteliğim vardı o kadar kötü hissediyorum ki birileri bana bi şey desin istiyorum çünkü gerçekten beynim durdu düzgün düşünemiyorum sevgilimin yoğun denilebilecek bi işi var 1 hafta önce aradım müsait değilim dönücem deyip kapadı tamam dedim takılmadım o günde faceden bakacağım tuttu beni arayana dek defalarca facede aktif gördüm bana ise çok yoğundum arayamadım dedi ses etmedim akşamında normalde huyum değildir ama gerçekten tepkisini merak ettiğim için face şifresini istedim vermem dedi neden başka bi hesap değilde faceyi istiyorsun dedi sonrasında ise sen bana güvenmiyorsun o yüzden sana şifre filan vermem bana faceyle güvenemezsin yapmak isteyen her şekilde yapar bi sürü uygulama var dedi arkadaş listemi filan sana açarım dedi bende aramızda bi şeyler otursun sana güvenmek istiyorum dedim bi şeyler oturunca yani nişan filan olunca veririm dedi sen bana güvenmediğin için vermiyorum dedi. Hem güvenmemi isteyip böyle bi şey yapmasına anlam veremedim kafama ağrılar girdi keşke istemeseydim dedim Ama durum böyle olunca da içime kuşku düştü tabi. İnsan sevgilisine neden şifresini vermez ki. Bende ilişkimi bitirdim. Kuzeni arkadaşım oluyor. Kuzenine ben her yere face şifremle giriyorum veremem demiş. Yani kızlar böyle bi durumda siz napardınız
Ahshaha benimki de böyle diyordu evinden kız çıktı.
Bir yandan şöyle düşünüyorum arkadaşlarıyla yaptığı saçma sapan muhabbetleri neden okuyasın ki o da bir özel sonuçta. Ama bir kere şüphe ettin mi altından genelde bir şeyler çıkıyor. Ömür boyunca onların sosyal medyalarını kovalayamayiz maalesef. Bitmesi gereken şey bitir beni diye bağırıyor

Başka biri olmasından ziyade seni umursamıyor bence.
İlla başka biri olmak zorunda değil ki.
Hem başkası olsa ne olur olmasa ne olur karşındaki kişi sana saygı duymuyorsa,seni umursamıyorsa.
Bu hafifletici bir sebep olmamalı bence.
Sevgilim beni takmadikan sonra umursamadiktan sonra varsın başkası olmasın.
Her türlü terk edilmeyi hak eder.
Haklısın bi insan sürekli Nden facede olur peki yani bu çağda genç biri neden facede olur

Yani kızlar böyle bi durumda siz napardınız
Wp da çevrimici sorununa gizleme özelliği ile nokta konulunca simdi faceten bu aktiflik kontrolleri cok fena haller.İnsanin kafasını kemirir ama bunun yontemi sifreni ver demekten degil de gördüm diyelim o an arar söylerim.Sifreyi verse ne olacak ayrıca? Yapacak insan fake hesap acar yeniden yapar.Güven yok bence bitmesi iyi olmus.

Haklısın bi insan sürekli Nden facede olur peki yani bu çağda genç biri neden facede olur
Yahu genci yaşlısı mi olur bunun ?
"Sen çok gençsin,face'ye giremezsin"diyerek sevgilini itekleyecek kaslı bir abi mi duruyor kapısında..
Yani senin söylediğin mantikli hiçbir dayanağı yok.
Neti varsa,bilgisayari yahut telefonu da varsa,üstüne bir de kullanmak istiyorsa ; yasa bakmaz.

Yahu genci yaşlısı mi olur bunun ?
"Sen çok gençsin,face'ye giremezsin"diyerek sevgilini itekleyecek kaslı bir abi mi duruyor kapısında..
Yani senin söylediğin mantikli hiçbir dayanağı yok.
Neti varsa,bilgisayari yahut telefonu da varsa,üstüne bir de kullanmak istiyorsa ; yasa bakmaz.
Hayır yani sürekli facede napıyor anlam veremiyorum o yüzden biriyle mi konuşuyor acaba diyorum

Siz ne yaparsınız bilmem de; adamın yerinde olsam ayrılırdım.

Şifre ile korunan tüm uygulamalarda, hesap sahibinin sorumlulukları mevcut. Kimse kimseyle şifresini paylaşmamalı. Hesaplardan yapılacak herhangi bir paylaşım veya işlemde hesap sahibi direkt sorumlu.

Bunun güven verme ile alakası olduğunu da düşünmüyorum. Bir yerde ispat ihtiyacı doğmuşsa, o ilişkiye devam etmek çok mantıksız.

Son düzenleme:
Şimdi şöyle şifre alma verme mi kaldı artık lisede miyiz? Kimse kimsenin şifresini isteyemez ama online olması içine şüphe düşürmesi çok haklısın manipüle etmiş seni bı haltlar yediğine o kadar eminim ki, inandırmak yerine bu şekilde aradan çekilen birisi bı haltlr yiyodur emin ol

Asıl bir insan neden sosyal medya hesabının şifresini sevgilisine verir ki? En basiti orda belki arkadaşıyla özel konuşması var ne alaka siz girip okuyasınız? Arkadaşı bi özelini anlattı belki de. İki insan sevgili oldu diye birey olmaktan vazgeçmemeli. Ben sizi hatalı buldum. Face kullanmayalı yıllar oldu ama çoğu zaman bilgisayarda açık kaldığı benim o arada başka işlerle ilgilendiğim olurdu. Belki de gerçekten bir şeyler karıştırdı bilemem ama şifre istemekte haksızsınız

Şüphelenmekte haklı ama şifre istemekte haksızsınız. Ne olursa olsun telefon, sosyal medya bunlar özel alanlar. Karıştırılması şifre istenmesi yanlış. Bende vermem böyle bir durumda bana güvenmiyorsan benimle ne işin var derim. Kaldı ki sizde aynı şekilde şüphelenmeye başladıysanız zaten olmaz bu iş.

Şüphelenmekte haklı ama şifre istemekte haksızsınız. Ne olursa olsun telefon, sosyal medya bunlar özel alanlar. Karıştırılması şifre istenmesi yanlış. Bende vermem böyle bir durumda bana güvenmiyorsan benimle ne işin var derim. Kaldı ki sizde aynı şekilde şüphelenmeye başladıysanız zaten olmaz bu iş.
Ben verdiği cevaplara takıldım ilk internet hep açık zaten değil onla alakası olsa hep açık görünürdü sadece girdiğinde aktif görünüyor. Sonra şifremi hatırlamıyorum direkt giriş yapıyorum dedi sonra nişanlandığımızda veririm dedi en sonda kuzenime her yere face şifresiyle giriyorum veremem demiş yani türlü türlü bahaneler söyleyince midem bulandı

Ben haksız buldum benim de telefonla konuşamayacak ama instada gezebilceğim zamanlar oluyor biri şifremi istese vermem kim olduğu önemli değil hoşlanmam böyle şeylerden istemem de

X