Sosyal medya ve Sevgili

Güvenmek istiyorum kendini güvendirsin istiyorum bi ara bi bozuştuk küstük bi kaç güne sadece bi kızı ekledi instadan sorduğumda ise o ekledi dedi yalan söyledi bana sonra bi bankaya gitti orada çalışan evli bi kadınla takipleşmiş muhabbetimiz oldu filan dedi Yaptığın doğru mu dedi geç doğru hem değil dedi neyse dedim uzatmadım ama bunlar şüpheye soktu beni
Yani yaptıkları zaten şüpheli, o ayrı. Ama şüphe giderilebilir bir şey değil benim gözümde çok fazla. Hele 6 ay gibi henüz oturmamış bir ilişkideyse hiç değil. O yüzden gerek yok yıpratmaya yıpratılmaya.

Zor ve uzun. Birde tahminlerle güvenlik seyleriyle çözmüştüm. Hiç pişman değilim yine olsa yine yaparım. Dünyanın yalanları bir bir döküldü. Benim içimde bir şüphe yoktu ama şeytan dürttü. Dedigim gibi asla yapacağım şeyler değildi çünkü.
Zor ve uzun. Birde tahminlerle güvenlik seyleriyle çözmüştüm. Hiç pişman değilim yine olsa yine yaparım. Dünyanın yalanları bir bir döküldü. Benim içimde bir şüphe yoktu ama şeytan dürttü. Dedigim gibi asla yapacağım şeyler değildi çünkü
Zor ve uzun. Birde tahminlerle güvenlik seyleriyle çözmüştüm. Hiç pişman değilim yine olsa yine yaparım. Dünyanın yalanları bir bir döküldü. Benim içimde bir şüphe yoktu ama şeytan dürttü. Dedigim gibi asla yapacağım şeyler değildi çünkü.
Peki bi şey sorucam kendisi iş insanı bankalara da sık sık gidiyor para ödeme için. Bi kaç aydır gittiği bankaya ödeme için, ayda bi konuştuğu kadınla takipleşmesi normal mi sizce? Benim beynim durdu idrak edemiyorum

Yani yaptıkları zaten şüpheli, o ayrı. Ama şüphe giderilebilir bir şey değil benim gözümde çok fazla. Hele 6 ay gibi henüz oturmamış bir ilişkideyse hiç değil. O yüzden gerek yok yıpratmaya yıpratılmaytakip
Yani yaptıkları zaten şüpheli, o ayrı. Ama şüphe giderilebilir bir şey değil benim gözümde çok fazla. Hele 6 ay gibi henüz oturmamış bir ilişkideyse hiç değil. O yüzden gerek yok yıpratmaya yıpratılmaya.
Çevrende bazı insanlara anlatıyorum takipleşebilir ne var diyorlar yani günümüzde bazı şeyler çok esnetilmiş bende mi sıkıntı var diyorum anlamıyorum. Yani insan ayda bi ödeme için bankaya gittiğinde orda çalışan birini neden takip eder ki Nden takip etsin ki anlam veremiyorum bnde mi sıkıntı var bilmiyorum bunlsr takılacak şeyler değil mi

Peki bi şey sorucam kendisi iş insanı bankalara da sık sık gidiyor para ödeme için. Bi kaç aydır gittiği bankaya ödeme için, ayda bi konuştuğu kadınla takipleşmesi normal mi sizce? Benim beynim durdu idrak edemiyorum
Ayda bir konusmuyorlardır onlar. İşi pişirmişlerdir. Durduk yere neden ayda bi konustugu kadını eklesin ki bir erkek? Sohbet ediyorlardır epey zaten.

Merhaba 6 aydır güzel gittiğini düşündüğüm bir birlikteliğim vardı o kadar kötü hissediyorum ki birileri bana bi şey desin istiyorum çünkü gerçekten beynim durdu düzgün düşünemiyorum sevgilimin yoğun denilebilecek bi işi var 1 hafta önce aradım müsait değilim dönücem deyip kapadı tamam dedim takılmadım o günde faceden bakacağım tuttu beni arayana dek defalarca facede aktif gördüm bana ise çok yoğundum arayamadım dedi ses etmedim akşamında normalde huyum değildir ama gerçekten tepkisini merak ettiğim için face şifresini istedim vermem dedi neden başka bi hesap değilde faceyi istiyorsun dedi sonrasında ise sen bana güvenmiyorsun o yüzden sana şifre filan vermem bana faceyle güvenemezsin yapmak isteyen her şekilde yapar bi sürü uygulama var dedi arkadaş listemi filan sana açarım dedi bende aramızda bi şeyler otursun sana güvenmek istiyorum dedim bi şeyler oturunca yani nişan filan olunca veririm dedi sen bana güvenmediğin için vermiyorum dedi. Hem güvenmemi isteyip böyle bi şey yapmasına anlam veremedim kafama ağrılar girdi keşke istemeseydim dedim Ama durum böyle olunca da içime kuşku düştü tabi. İnsan sevgilisine neden şifresini vermez ki. Bende ilişkimi bitirdim. Kuzeni arkadaşım oluyor. Kuzenine ben her yere face şifremle giriyorum veremem demiş. Yani kızlar böyle bi durumda siz napardınız
Bence sakladığı bir şey vardı.

Ovvv konu tam benlik. Öncelikle şifremi kimseye vermem ve kimseden de şifre istemem. Şimdi bir kere kızlar olarak aramızda her haltı konuşuyoruz. Niye görsün?

Burada asıl mesele size geri dönmemesi. Ben de ilişkimi tam da bu nedenle bitirdim. Bana "Yoğunum" diyen adam Whatsapp ve Facebook'ta sürekli çevrimiçiydi. Çünkü sadece bana yoğundu. Bunu anlar anlamaz ayrıldım. Hiç pişman değilim. Çok aşıktım, deli gibi seviyordum ama ayrılmak istediğini adam gibi söylemek yerine böyle ucuz soğutma numaraları yapan birini asla hayatımda tutmam. Ona olan aşkımı anlattığım, onu göklere çıkardığım bir gün beynimde bir ampul yandı ve onu bulutların üzerinden yere çarptım. Ayrılık mesajı gönderdim. Uzak mesafe ilişkisiydi bizimki.

Bunu yapmak zorundaydım. Çok aşık da olsam kimseden sevgi dilenmem. Acısı hâlâ bitmedi. Ağustos ayında ayrıldım. Bana "Arkadaş kalalım" diye bir ton zırvaladı, oralı olmadım. İnsanın kendine olan saygısı her şeyden önemlidir. Ona çılgınca aşık olduğum için onsuz yaşayabildiğime inanmıyor. Numaramı da silmemiş işin garibi. Böyle narsist tipleri aniden yerin dibine sokup hayatınıza devam edin.

Merhaba 6 aydır güzel gittiğini düşündüğüm bir birlikteliğim vardı o kadar kötü hissediyorum ki birileri bana bi şey desin istiyorum çünkü gerçekten beynim durdu düzgün düşünemiyorum sevgilimin yoğun denilebilecek bi işi var 1 hafta önce aradım müsait değilim dönücem deyip kapadı tamam dedim takılmadım o günde faceden bakacağım tuttu beni arayana dek defalarca facede aktif gördüm bana ise çok yoğundum arayamadım dedi ses etmedim akşamında normalde huyum değildir ama gerçekten tepkisini merak ettiğim için face şifresini istedim vermem dedi neden başka bi hesap değilde faceyi istiyorsun dedi sonrasında ise sen bana güvenmiyorsun o yüzden sana şifre filan vermem bana faceyle güvenemezsin yapmak isteyen her şekilde yapar bi sürü uygulama var dedi arkadaş listemi filan sana açarım dedi bende aramızda bi şeyler otursun sana güvenmek istiyorum dedim bi şeyler oturunca yani nişan filan olunca veririm dedi sen bana güvenmediğin için vermiyorum dedi. Hem güvenmemi isteyip böyle bi şey yapmasına anlam veremedim kafama ağrılar girdi keşke istemeseydim dedim Ama durum böyle olunca da içime kuşku düştü tabi. İnsan sevgilisine neden şifresini vermez ki. Bende ilişkimi bitirdim. Kuzeni arkadaşım oluyor. Kuzenine ben her yere face şifremle giriyorum veremem demiş. Yani kızlar böyle bi durumda siz napardınız
Şimdi siz şifre istediniz diye burada linçlenirsiniz :KK70: ama ben bu hesaplara bakma olayını sonuna kadar savunuyorum arkadaş. Tabi ki şüphelendiğimiz durumlarda… öyle durduk yere değil. Çünkğ hiçkimse evet biriyle konuşuyorum demez. İnkar eder. Salak yerine konmayı kimse istemez şimdi doğruya doğru. Hesabında başka kızlarla konuşuyorsa neden haberim olmasın ki ? Onun özel alanı diye karışmayayım, o da beni aldatsın. Yok öyle dünya. İyi yapmışsın kız. Seni hakedenlerle beraber olman dileğimle♥️

Bu bana şüphe uyandirdi. Sizi manipüle etmeye çalışıyor çünkü aynısını yasadim ve sonucunda aldatildigimi ogrendim. İliskinizi bitirmeniz iyi olmus kafaniz rahatlayacaktir. Kelimenin tam anlamiyla yeni gemilerr yelken acmaniz sizin icin cok dogru olacaktir :)

Tamam vermesin şifre, açsın o zaman faceni sen yanindayken. Beraber bakın.
Bence birşeyler karistiriyordu bu kadar aktifse.

Sorun sosyal medya değil bence. Sizin güveniniz yok sevgilinize.belki de öncesinde güveninizi kiracak bir şey yaptı. İnsanın içine şüphe düşünce , faceden ,Instagram'dan ordan burdan kontrol etmek istiyor. Ama geregi yok.sifre verilmesine ben de karsiyjm. Siz de vermeyin.sosyal medya yanlış anlaşılmaya çok müsait bir ortam.gereksiz yere aranıza soğukluk girer.
Güvenmeyi öğreneceksiniz.ama sizden briseyler gizliyorsa, illaki ortaya çıkar. O zaman bitirirsiniz. Ama devam edeceksiniz guvenmelisiniz. Güvenemiyorum diyorsanuz bitirin.cunku güvensizliğe rağmen devam etmek insanı bitiriyor..eski sevgilimi bir kere yakaladım.bir kızla samimi sohbet ediyordu.ama arkadaşça degildi,.o dönem ayrildik.sonra barışmak istedi , kabul ettim çünkü aldatma yoktu, sadece ben samimi bulmuztum.ama içimde bir güvensizlik kaldı hep. Beni Instagram'da takip etmiyor, kendisi de etmiyordu bunu hak ettiğimi güvenmem gerektiğini söylüyordu bana.
İcmde şüphe olduğu için butirdim. Buna rağmen baskı yapsaydım, yok sifreni ver.,yok beni takip et, zaten aramiz bozukacakti.belki gerçekten kimseyle konuşmuyordu ,ama güven kolay yerine gelmiyor, bitirdim.

X