Sosyal medyadan erotik çağrışımlı şarkı paylaşan

İnstagram güncellemesini sohbet edelim yapması peki
Daha yüzyüze gorusmemissiniz. Yani adamı Instagram'dan buldun di mi?
Sana yazan aynı mesajı 36 kadına daha atmıştır, artık hangi balık oltaya gelirse. Sana dmden yürüyen insandan sadakat mi bekliyorsun? Başka insanlar da yürüsün diye yazmış yazısını,atmış oltasini.
Daha normal yollardan erkeklerle tanışmaya çalış,derim ben

Bende ilk kez dinledim gayet sakin şarkı

Mesela Tarkan in kir zincirleri daha erotik
Bu şarkı da erotik bir şey gelmedi bana

Ama konu sahibi çok anlam yüklemiş
Şarki da teninin kıvrımları diyor ya
Konu sahibi diyor ki benim.kivrimlarimi görmedi ne alaka diyor
:KK48:
Yüzyüze baktığımız bir yerdeyiz. Konuşmayı kestikten sonra her yerden silmem mi lazım.

Daha yüzyüze gorusmemissiniz. Yani adamı Instagram'dan buldun di mi?
Sana yazan aynı mesajı 36 kadına daha atmıştır, artık hangi balık oltaya gelirse. Sana dmden yürüyen insandan sadakat mi bekliyorsun? Başka insanlar da yürüsün diye yazmış yazısını,atmış oltasini.
Daha normal yollardan erkeklerle tanışmaya çalış,derim ben
Hayır yüz yüze olduğumuz bir yerdeyiz ikimizde

Bana olan bir atıf yok üstelik durumunu sohbet edelim olarak ayarlaması kro abaza gibi
Tamam kardeş öyleyse niye alındın niye bu kadar büyüttün
Kendin yazdin arka sayfalar da benim.tenimin kıvrımlarını bilecek bir şeyde.olmadi diye
Neyse madem kıro abaza uzak dur gitsin

Bu kişiyle aramızda hiçbir adı konulmamış, yavaştan birbirimiz tanıma gibi olan bir durum var. Geçen gün her halin aklımda her kıvrımın seni bir tek ben anlarım diye devam eden kısmını paylaşmış sadece. Özellikle şarkının bu kısmını paylaşması birine atıf gibi geldi bana. Ve sosyal medyan paylaşılması da biraz da sapkınca. Bu gün de instagrama yeni gelen durum güncellemesini sohbet edelim olarak ayarlarlamış. Adam herhangi birinden gelecek adıma mı koşuyor, koşacak. İaekının klibi de tamamı da garip, izledim. Tamamen cinsellik çağrışımlı kısmını özellikle paylaşması da garip değil mi ? Bu sıralarda görüşelim deyip duruyor. Hiç oralı olmamak en iyisi mi
MSN varken ne güzeldi en fazla titreşim

beğeniyorsan bir kere buluş niyetini anlarsın başka bir yöntem aklıma gelmiyor müzik paylaşımı kadınlara bakması bekar yani normal ama sana karşı niyetini anlaman dediğim gibi olur
İnstagram durumunu sohbet edelim olarak ayarlaması normal değil

Hayır tabii ki. Sessiz sedası bitmesini onun için istiyorum
31 yaşındasın şu yaptığını bence lise talebesi yapmaz
Gayet olgun yaştasın ama ergen gibisin

Hem ortak tanıdıklara yayılmasın diyorsun
Hem haberlleri yok diyorsun

31 yaşında biri çoktan bu işi bitirecekse bitirirdi
Yani tuhaf

X