Sosyal medyadan erotik çağrışımlı şarkı paylaşan

Hiçbir erkek anlamına dikkat etmez şarkının, çok çok nadirdir öyle dikkat eden..

31 yaşındasın şu yaptığını bence lise talebesi yapmaz
Gayet olgun yaştasın ama ergen gibisin

Hem ortak tanıdıklara yayılmasın diyorsun
Hem haberlleri yok diyorsun

31 yaşında biri çoktan bu işi bitirecekse bitirirdi
Yani tuhaf
Ben engelleyip hiçbir açıklama yapmazsam kendisi etrafa açıklar, sorar.

31 yaşındasın şu yaptığını bence lise talebesi yapmaz
Gayet olgun yaştasın ama ergen gibisin

Hem ortak tanıdıklara yayılmasın diyorsun
Hem haberlleri yok diyorsun

31 yaşında biri çoktan bu işi bitirecekse bitirirdi
Yani tuhaf
. Dün daha yeni yaptı instagram güncellemesini sohbet edelim diye. Şarkı da garipti zaten diye hepsi birleşti aklımda. Yani olay daha yeni

Bu çok uç bir ihtimal değil mi. Bunu hiçbir şekilde bilemeyiz

Adamla durumunuza ve adamın kişiliğine bağlı. Yani sizden hoşlandığını, size ilgisi olduğunu hissediyorsanız ama adam ilk adımı atmaya çekinecek bir yapıdaysa ilk mesajın sizden gelmesi için dikkat çekmeye çalışıyor olabilir. Mesela benden hoşlandığını bildiğim biri vardı her gün story paylaşırdı alakalı alakasız, ben gördükten hemen sonra kaldırırdı. beni bir sohbetin ilk adımını atmaya teşvik etmeye çalıştığını biliyordum :KK45: bunun gibi yani. Ama "adamın benimle alakası yok zaten kıvrımlı falan şarkılar paylaşacak kadar da rahat" diyorsanız adam aranıyor şıkkına geri dönebiliriz. belkide sadece vakit geçiriyordur sosyal medyada, herhangi bir niyeti yoktur.

Adamla durumunuza ve adamın kişiliğine bağlı. Yani sizden hoşlandığını, size ilgisi olduğunu hissediyorsanız ama adam ilk adımı atmaya çekinecek bir yapıdaysa ilk mesajın sizden gelmesi için dikkat çekmeye çalışıyor olabilir. Mesela benden hoşlandığını bildiğim biri vardı her gün story paylaşırdı alakalı alakasız, ben gördükten hemen sonra kaldırırdı. beni bir sohbetin ilk adımını atmaya teşvik etmeye çalıştığını biliyordum :KK45: bunun gibi yani. Ama "adamın benimle alakası yok zaten kıvrımlı falan şarkılar paylaşacak kadar da rahat" diyorsanız adam aranıyor şıkkına geri dönebiliriz. belkide sadece vakit geçiriyordur sosyal medyada, herhangi bir niyeti yoktur.
Ters bir hareketini görmedim. Adam eğlenceli esprili biri. Bu da hergün durum paylaşıyor. Bana ilgisinin olduğunu farkettim çünkü sürekli beni tanımaya yönelik soruları oluyordu. İletişiminde de gayet seviyeli kibar bir adamdı aslında. Benden adım için tüm kitleye hitap eder gibi sohbet edelim diye durum güncellemesi herkese mi ilgili sorusunu aklıma getirdi

İnstagramın yeni güncellemesi var ya durum paylaşılıyor mutlu üzgün çalışıyor gibi… bu da sohbet edelim olarak ayarlamış

İnstagramın yeni güncellemesi var ya durum paylaşılıyor mutlu üzgün çalışıyor gibi… bu da sohbet edelim olarak ayarlamış. Bir de bu var . Hepsi birleşince

İnstagramın yeni güncellemesi var ya durum paylaşılıyor mutlu üzgün çalışıyor gibi… bu da sohbet edelim olarak ayarlamış. Peki bu meden

stagramın yeni güncellemesi var ya durum paylaşılıyor mutlu üzgün çalışıyor gibi… bu da sohbet edelim olarak ayarlamış. Peki bu

stagramın yeni güncellemesi var ya durum paylaşılıyor mutlu üzgün çalışıyor gibi… bu da sohbet edelim olarak ayarlamış. Peki bu

İnstagram durumunu sohbet edelim diye de ayarlaması ve hepsinin birleşmesi beni düşündüren

Bana da direkt sohbet edelim diye ayarlaması garip geldi. Kro abaza gibi

İnstagram güncellemesini sohbet edelim yapması peki

Bana olan bir atıf yok üstelik durumunu sohbet edelim olarak ayarlaması kro abaza gibi

Abaza gibi izlenim verdi bana. İnsan utanır

Yüzyüze baktığımız bir yerdeyiz. Konuşmayı kestikten sonra her yerden silmem mi lazım.

Hayır yüz yüze olduğumuz bir yerdeyiz ikimizde

İnstagram durumunu sohbet edelim olarak ayarlaması kro abaza gibi değil mi

İnternetten tanışmadık yüz yüze olduğumuz bir yerdeyiz ikimiz de

İnstagram durumunu sohbet edelim olarak ayarlaması normal değil

Sohbet edelim diye instagram durumunu güncellemesi

Adam gerçekte nasıl biridir , tanımadan bir şey söylemek mümkün değil.

Ancak 31 yaşında bir kadın olan sizin , bot hesap gibi aynı mesajları tekrar tekrar kopyala yapıştır yapma nedeninizi anlayamadım.

Adamla daha samimi bir arkadaşlık içine girmek istemiyorsan ama aynı ortamda yüz yüze bakma durumunuz varsa yapacağın şey gayet basit. O yazmadan sen asla yazma. Herhangi bir yerden engelleme, silme. Ama uzaklaş. Yazdığı zaman geç cevap ver ve kısa kısa yaz. Geçiştirdiğini anlasın. Uzaklaştığını hisset zaten gider yani. Baktın tam tersi etki yaratıyor, üzerine daha çok düşmeye başladı ama sen soğudun, istemiyorsun. O zaman sohbetleri arkadaşlığa çevir. Kır direksiyonu friendzone'a. Salak değilse anlar gider.

Adamla daha samimi bir arkadaşlık içine girmek istemiyorsan ama aynı ortamda yüz yüze bakma durumunuz varsa yapacağın şey gayet basit. O yazmadan sen asla yazma. Herhangi bir yerden engelleme, silme. Ama uzaklaş. Yazdığı zaman geç cevap ver ve kısa kısa yaz. Geçiştirdiğini anlasın. Uzaklaştığını hisset zaten gider yani. Baktın tam tersi etki yaratıyor, üzerine daha çok düşmeye başladı ama sen soğudun, istemiyorsun. O zaman sohbetleri arkadaşlığa çevir. Kır direksiyonu friendzone'a. Salak değilse anlar gider.
En süper tavsiye🙏 Bir gariplik de var ama demi

Şarkıda bi şey yok ki, erotik çağrışım falan, abartmışsın.
Klibin bazi yerleri komik ama hdjsjd değişik bi kafadalar.

Adama güvenin yok belli ki, rahatsiz da olmussun, e gorusme?

Şarkı değil ama sohbet edelim yazması problem bence.
Siz niye şarkıya takıldınız onu anlamadım.
Birbirimizi tanıma aşamasındayız demişsiniz ama adam sizi tanımıyor. Instagramdan açıkça kim yazarsa konuşacağını ilan etmiş?

X