Bölgesel İncelme squat inceltirmi kalınlaştırımı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

tolin

PITIRCIK MUNE!:D
Pro Üye
23 Ekim 2011
19.264
23.624
selam gençler:KK3:
ben 1.60 boyunda 48 kıloyum alt kısmım sadece toparlansın ıstiyorum ve bunun içinde bır haftadır squat yapıyorum ama toparlanmak yerıne dahada kalınlaştım sankı ya netten araştırdım ama kesın bısey bulamadım bılenler yazabılırmı acaba eger kaslanıp dahada kalınlaştırıyosa başka egzersize başlıycam:KK5:

selam gençler:KK3:
ben 1.60 boyunda 48 kıloyum alt kısmım sadece toparlansın ıstiyorum ve bunun içinde bır haftadır squat yapıyorum ama toparlanmak yerıne dahada kalınlaştım sankı ya netten araştırdım ama kesın bısey bulamadım bılenler yazabılırmı acaba eger kaslanıp dahada kalınlaştırıyosa başka egzersize başlıycam:KK5:

Bir kac ay önce fitnesse yazilmistim. Spor hocasi ilk önce kas yapip daha sonra toparlaniyor demisti :KK70:

Son düzenleme:
hımmm ama oyle olunca kaslar daha cok buyumezmı?:44:

Yok bende ilk öyle sanmistim meger o daha cok erkekler icin gecerliymis. Kadinlarin kaslari bi yere kadar büyürmüs :KK70::KK70::KK70:

üst ön baldırları kalınlaştırıyor arkadaşım
squat öncesi ve sonrası fotolara bakınca anlarsın ama öyle aşırı rahatsız edici bir kalınlaştırması yok

ben 4 aydir yapiyorum squat.
ilk 1ayda ronaldo gibi bacaklarim olacak sandim,ama daha sonra oyle bir toparliyor ve popoyu zenci poposu yapiyor ki inanamassin.
atayim istersen bi popomu:KK70::KK70:

Benim basenlerim coktu..eritmek icin yapmistim..sallaniyodu bacaklarimda..ne basen kaldi ne sarkma..sıkılastiriyo topluyo super bisi

üst ön baldırları kalınlaştırıyor arkadaşım
squat öncesi ve sonrası fotolara bakınca anlarsın ama öyle aşırı rahatsız edici bir kalınlaştırması yok

offf bendede oyle oldu yapmam o zaman ben ıncelsın ıstıyorum cunku:KK43:

ben 4 aydir yapiyorum squat.
ilk 1ayda ronaldo gibi bacaklarim olacak sandim,ama daha sonra oyle bir toparliyor ve popoyu zenci poposu yapiyor ki inanamassin.
atayim istersen bi popomu:KK70::KK70:

valla after before varsa atarsan sevınırım ama ıncelme oldumu o lazım bana:KK1:

bade sen cık aradan bade önce ben yapıcam:21::21::21::KK37:

basen mi :KK30: gercekten toparlandı mı basenlerin? öyleyse hemen başlamalıyım :KK53:
Şöyle diyimm arkadaslar dalga gecerdi yolda gorunce arkadan tanioz basenden diye simdi dal gibisin kilo al bacaklar kirilcak diyolar.gecen 26 beden pantolon bol geldi.163 boyum 55 ten 47 dustum..set halinde aralikli yapin fazla yuklenmeyin zamanla arttirin

:KK1::KK1: devammı etsem ki o zaman ya netten baktımda sankı kalınlaşmıs popo buyumuş gibii:44:

benim zaten yeterince kalın bundan sonra kalınlaşma olmaz bende:KK1::KK1::KK1: yok cnm yap sen faydasını görcen..ben yarın başlıcam yanında bide yürüyüş tamamdır

bade sen cık aradan bade önce ben yapıcam:21::21::21::KK37:

agalar önden :KK53:

Şöyle diyimm arkadaslar dalga gecerdi yolda gorunce arkadan tanioz basenden diye simdi dal gibisin kilo al bacaklar kirilcak diyolar.gecen 26 beden pantolon bol geldi.163 boyum 55 ten 47 dustum..set halinde aralikli yapin fazla yuklenmeyin zamanla arttirin

teşekkürler yarın iyice bir araştırayım şunu :KK8:

X