Tüp Bebek Merkezleri Tayfun Ba'n hastalar, burada deneyimlerimizi paylaalm

arkadaşlar bugün sonucu öğrendim tek imiş. Hatta kalp atışlarını gördüm. harika bir duyguydu. haber alan arkadaşlar lütfen haberdar edin çok merak ediyorum.

arkadaşım cok sevındım hayırlı ugurlu olsun :) benım de cumartesı transferım var galıba bana da dua edın

Bütün dualarım seninle arkadaşım, İnşallah transfer hayırlı bir şekilde sonuçlanır. Allah gönlüne göre versin. Sadece rahat ol, hayatına devam et, başka türlü sonuç alana kadar zaman geçmiyor.Hayırlı haberlerini bekliyorum.

selamlarrrr. ben de kuzumun kalp atışını gördüm. şu anda 6+1 haftalık hamileyim. cumartesi kontrolum var ama artık acıbadem'e gitmeyecegim zira özel sigortam yok ve ücretler beni aşıyor:)

denildiği gibi tayfun hoca'da mehmet hoca'da durum neyse hep onu soyluyor. benim yumurtam 3tane çıkınca mehmet hoca bneimle konuşmuştu sayının az olduğuna dair. yumurtalar sağlıklı bir şekilde döllenip 8 hücreli hale geldiğinde onun sevincini unutamam. transferim pazar günü gerçekleşmişti ve kendisi gelememişti. ancak benimle telefonda o kadar güzel bir konuşma yaptı ki:) bir de tayfun hocamın transfer esnasında nasıl pozitif olduğunu ve bana haydi sizde güzel şeyler düşünün şu an demesini unutamam.sağolsunlar, varolsunlar..

bu arada benim kuzu da tek:)

arkadaşım cok sevındım hayırlı ugurlu olsun :) benım de cumartesı transferım var galıba bana da dua edın

haydi osenay, hep güzel şeyler düşün tamam mı? sonucta hayat bu elbet her şey olabilir ama iyi düşünmekten zarar gelmez. olumlu düşünmenin beklediğimizden çok daha büyük bir etkisi var fizyolojimiz üzerinde:) güzel haberlerini almayi dört gözle bekliyorum.sağlıcakla

cok tesekkur ederım arkadasım hep pozıtıf dusunmeye calısıyorum ınallah ben de guzel haberler yazarım yarın yumurta toplama gunum bellı olacak heycanlıyım bıraz

cok tesekkur ederım arkadasım hep pozıtıf dusunmeye calısıyorum ınallah ben de guzel haberler yazarım yarın yumurta toplama gunum bellı olacak heycanlıyım bıraz

cumartesı transferım var demıstım ama uzadı bıraz bı kutu daha ılac almam gerektı

slm bitek ikimiziz bu hastanede sanırım hayırlısı tabi sağlıklı sıhattli olsunda 1-2 hiç fark etmez bizler için çok iyi biliyorum.öğrenince bildir burdangörüşmek üzere

Merhaba Beysu,

Kalacak yer problemini halletin mi? Bende tummuz ayı gibi tedaviye gitmeyi planliyorum Tayfun beYe. Eger iyi bir yer buldunsa beni de bilgielndirirsen cok sevinirim.

arkadaslar benım yumumrtlarım toplandı 10 tane bugun arayacaklar ve kac tane dollenme oldugunu soyleyecekler dua edın bana bır de kalacak yer arayan arkadaslarım ben toplaamda 4 kez hastaneye gıttım ve 14 gunluk bı surde hersey bıttı ev kıralamanıza falan gerek yok bence ogretmen evi ya da uygun bı otelde de kalabılırsınız

kızlar merhaba ben istanbulun altını üstüne getirmekten nete giremedim.yeni gelen arkadaslar hoşgeldiniz.yeni hamişimiz hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza inşallah:)tedavideki arkadaşlar hepimize hayırlı uğurlu olsun.benimde iğneler vuruluyor haftaya toplancak inşallah ama gün belli değil.banada dua edin lütfen

Arkadaşlar tedavimizin hayırlı olumlu sonuçlanması için allahın isimleri var "günlük" okunacak.sayıları yanında yazıyor sanırım ebced hesabına göre.iş yaparken bile okunabilir siz bilirsiniz

günlük okunacak

ya muhyi (68 kez)= can bağışlayan hayat veren.işlerin başarılı olması için
ya bedi (86 kez)= maddi manevi güzellik veren.allahın yardımına nail olmak için
ya mübdi (57kez) = varlıkları örneksiz yaratan.her işte muvaffak olmak için
ya vekil (66kez) =allahtan her türlü yardımı görmek için.
Ya latif (129kez) =dileklerin olması için
ya kayyum (156 kez) = allahın izniyle her isteği olur.
Ya semi (180kez) = işiten.duaların kabul olması için
ya bari (214 kez) = eşyayı herşeyin vucudunu birleşmesini uygun yaratan
ya rakib (312kez)= bütün varlığı gözeten,her işte allahın korumasında olmak için
ya hay (324kez) =diri.herşeye gücü yeten
ya halık(731kez) = varlığı yoktan vareden.üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmak,başarılı olmak için
ya veliyy 2116 kez = her işte allahın yardımı için
ya muti veren ihsan eden.bunun sayısını bulamadım

allah kabul etsin

arkadaşlar tedavi sürecinin başından sonuna kadar tayfun hoca mı yapıyor bütün işlemi ?ayrıca acıbademin ücreti ne kadar ? orada tedavi olanlar bilgi verirse çooook sevinirim

arkadaşlar tedavi sürecinin başından sonuna kadar tayfun hoca mı yapıyor bütün işlemi ?ayrıca acıbademin ücreti ne kadar ? orada tedavi olanlar bilgi verirse çooook sevinirim

şehir dısında degılse o yapıyor benım ılk kontorolumde yurt dısındaydı ama transferı o yapıyor

arkadaşlar acıbademde ücretler konusunda bilgi verir misiniz rapor geçerli mi ? ayrıca biz istanbul dışından geleceğiz misafirhanesi var mı acaba veya il dışından gelen varsa nerede kalıyor?

arkadaşlar acıbademde ücretler konusunda bilgi verir misiniz rapor geçerli mi ? ayrıca biz istanbul dışından geleceğiz misafirhanesi var mı acaba veya il dışından gelen varsa nerede kalıyor?

merhaba canım ben de bunları merak ediyordum.ben de tayfun beye gitmeyi düşünüyorum.eşim ikna olursa tabi.adana başkent topiğinde de görmüştüm seni.siz de mi adanadan gideceksiniz.ilk tüp mü olacak.bizim ilk olacak ama kafamız çok karışık.genelde şehir dışından gidenler otal,öğretmen evi yada möbleli ev kiralıyorlar.siz de sanırım bunlardan birini tarcih edeceksiniz.şansınız bol olsun.ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz

canım biz mersinde oturuyoruz adana yakın olduğu için başkenti araştırdık önceden 3 defa yaptırdık olmadı.tayfun hocayı çok methettiler acıbadem tecrübeli doktorları bünyesine katmış.istanbul gelişmiş olduğu için orayı düşünüyoruz ama kalacak yer sorun.öğretmenevi ve oteller pahalı geliyor.aylık möbleli daire tutmak daha cazip.temmuz ayında nasipse gideceğiz.ağırlık acıbadem gibi...ücret konusunu daha öğrenemedim acıbademin..sizin sorun ne canım? Allah yardımcımız olsun....en yakın zamanda umutlarımıza kavuşmak dileğiyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…