TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

Fulya dalar , ama ikiis de ( karı- koca ) çok detaycılar , allahım iyi ki onlara rastlamışım diyorum . Uzak falan demeyip oraya devam edeceğim . Birazda pahalılar ama tüp bebek tedavileri için onca para döktükten sonra bunu da vereceğiz artık
Cok guzel detayli incelemiş masallah kesinlikle devam et benim dr ustten Allaha emanet.ne kdr ucreti cnm erbil beyi biliyorum takip ediyrm,)

Aç tok farketmiyormuş . Çok firma var bu testi yapan , 3 doktorda panaroma önerince ben panaroma firmasına yaptırdım. Evden gelip kan alıyorlar . Acıbadem hastaneleri de panaroma ile çalışıyor . Hastanede yaptırınca daha pahalı kendiniz arayıp yaptırınca 1200-1300 daha uygun oluyor fiyat . İsteyen olursa irtibat numarası paylasabilirim .
Canım bu panaroma nifty ile aynı test mi oluyo?Ben de Acıbadem de oluyorum kontrollerimi. Doktorum yaş dolayısıyla bana da önerdi henüz detaylı ultrasona girmedim.11.haftam bitmek üzere.1200 1300 de çok uygun geldi bana.

Herkese günaydın,
Ben de aranıza yeni katıldım (10 haftalık hamileyim). İnş hepimiz sağlıklıca yavrularımızı kucağımıza alırız.
Haftaya randevum var, her şey yolunda mı çok merak ediyorum. Şimdiye kadar hep alttan muayane etti doktor, acaba yine öyle mi yapacak diye merak ediyorum. Sizler nasıl muayene oldunuz bu haftalarda?

Herkese günaydın,
Ben de aranıza yeni katıldım (10 haftalık hamileyim). İnş hepimiz sağlıklıca yavrularımızı kucağımıza alırız.
Haftaya randevum var, her şey yolunda mı çok merak ediyorum. Şimdiye kadar hep alttan muayane etti doktor, acaba yine öyle mi yapacak diye merak ediyorum. Sizler nasıl muayene oldunuz bu haftalarda?
Belirli bir haftadan sonra karindan bakiyorlar benim son iki gidisim karından baktı artık sizinde karından bakar.10. Haftada.

Belirli bir haftadan sonra karindan bakiyorlar benim son iki gidisim karından baktı artık sizinde karından bakar.10. Haftada.
Cevabınız için teşekkür ederim. Açıkçası karından bakılacak olursa annem benimle girebilir mi diye düşünüyorum çünkü. Eşim maalesef kısıtlamadan dolayı gelemeyecek 😔

Canım bu panaroma nifty ile aynı test mi oluyo?Ben de Acıbadem de oluyorum kontrollerimi. Doktorum yaş dolayısıyla bana da önerdi henüz detaylı ultrasona girmedim.11.haftam bitmek üzere.1200 1300 de çok uygun geldi bana.
Merhaba canım , evet testi tapan firmanın ismi panaroma , yanlış anlaşıldı galiba 3400 e yaptırdım , hastanede aynı testi yaptırsam 4650 olacaktı , kendiniz disarıdan firma ilke irtibata geçip yaptırırsanız 1250 TL daha uygun oluyor , onu söylemek istedim

Cok guzel detayli incelemiş masallah kesinlikle devam et benim dr ustten Allaha emanet.ne kdr ucreti cnm erbil beyi biliyorum takip ediyrm,)
Evet canım ya baya detaylı inceledi , dedimya bir saatten fazla sürdü , hem karından baktı hem de alttan , muayene ücreti 650 TL , ama son yaptırdığım detaylı için 800 ödedim . Erbil bey tüp bebek yapıyor , gebelikten sonra ilk 2-3 kontrolden sonra da eşi Hande hanıma devrediyor , iste 11+5 de ilk muayenemi Hande hanım da detaylı yaptırmış oldum ,

Merhaba canım , evet testi tapan firmanın ismi panaroma , yanlış anlaşıldı galiba 3400 e yaptırdım , hastanede aynı testi yaptırsam 4650 olacaktı , kendiniz disarıdan firma ilke irtibata geçip yaptırırsanız 1250 TL daha uygun oluyor , onu söylemek istedim
Cevap için çok teşekkür ediyorum.Umarim doğru anlamışimdir.Doktor beni yönlendirdi vs diye değil de kendim firmayı arayıp bu testi yaptırmak istediğimi söylersem 1250 TL mi oluyor fiyat.Eger öyleyse ve mümkünse irtibat numarası rica edebilir miyim?

C Cide2019 canım bişey daha sormak istiyorum.Bu testin elimize gelen sonuçlarında High risk,low risk mi yazıyor yoksa direk bu hastalık var veya yok şeklinde mi oluyor?

Anlamışsındır diye otomatik düzeltme olmuş anlamisimdir yazmıştım karışıklık için özür dilerim 🙂@Cide2019

Cevap için çok teşekkür ediyorum.Umarim doğru anlamışsındır.Doktor beni yönlendirdi vs diye değil de kendim firmayı arayıp bu testi yaptırmak istediğimi söylersem 1250 TL mi oluyor fiyat.Eger öyleyse ve mümkünse irtibat numarası rica edebilir miyim?
Evet evet öyle oldu. Bana irtibat numarasını veren acibadem Kozyatağı hastanesinden Jale hanım idi , sonra kendi doktorum Hande hanım da panaroma iyidir orda yaptırabilirsin deyince Jale hanım ın verdiği broşürden Burçin hanımı aradım direk . Broşürde onun cep numarası yazılı idi . Jale hanım yönlendirdi beni dedim , tamam 3400 e yaparız dedi. Ama bence öyle demeyip direk irtibat kursam da aynı fiyatı verecekti , Jale hanım benim yönlendirdiğimi söylersen cinsiyeti bana söylerler normalde cinsiyeti söylemiyorlar dedi . +90 542 209 15 50 Burçin buğdaycı , persembe günü arkadaşım evrim sizde yaptırmış ondan aldım numaranızı diyebilirsiniz isterseniz , 3400 den fazla söylerse bana söyleyin ben de yazışayım isterseniz benimle aynı fiyatı verim diye , çok tatlı bir bayan zaten

Evet evet öyle oldu. Bana irtibat numarasını veren acibadem Kozyatağı hastanesinden Jale hanım idi , sonra kendi doktorum Hande hanım da panaroma iyidir orda yaptırabilirsin deyince Jale hanım ın verdiği broşürden Burçin hanımı aradım direk . Broşürde onun cep numarası yazılı idi . Jale hanım yönlendirdi beni dedim , tamam 3400 e yaparız dedi. Ama bence öyle demeyip direk irtibat kursam da aynı fiyatı verecekti , Jale hanım benim yönlendirdiğimi söylersen cinsiyeti bana söylerler normalde cinsiyeti söylemiyorlar dedi . +90 542 209 15 50 Burçin buğdaycı , persembe günü arkadaşım evrim sizde yaptırmış ondan aldım numaranızı diyebilirsiniz isterseniz , 3400 den fazla söylerse bana söyleyin ben de yazışayım isterseniz benimle aynı fiyatı verim diye , çok tatlı bir bayan zaten
Çok teşekkür ediyorum yardım için.Bi de sonuclarda
Hiç fikrim yok canım ya , sonuçlar gelince göreceğiz bakalım haftaya Cuma’ya kadar gelir belki benimki bakalım hayırlısı
Canım çok teşekkür ediyorum bilgilendirmen için.Eger High risk,low risk diye geliosa ve detaylımda sorun gormezse ben yaptırmayı düşünmüyorum.Tani testi mi değil mi cumartesi kontrolüm var bı sorim doktoruma.Tani testiyse yaptiricam.

Cevap için çok teşekkür ediyorum.Umarim doğru anlamışimdir.Doktor beni yönlendirdi vs diye değil de kendim firmayı arayıp bu testi yaptırmak istediğimi söylersem 1250 TL mi oluyor fiyat.Eger öyleyse ve mümkünse irtibat numarası rica edebilir miyim?
Hastanede yaptırırsan fiyat 4650 kendi yaptırırsan 3400 , 1250 TL daha indirimli yani , farklı bir iki firmadan 3100, 2900 fiyat da aldım ama kendi doktorum Hande hanım da panaroma önerince oraya karar verdim , bazıları daha çok hastalık tarayıp daha az yoğunlukta tarıyorlar , bazıları daha az daha kritik olan hastalıkları tarayıp daha yoğun tarıyorlarmış. Panaroma öyle imiş. Doktorum bunun daha önemli olduğunu söyledi

Çok teşekkür ediyorum yardım için.Bi de sonuclarda

Canım çok teşekkür ediyorum bilgilendirmen için.Eger High risk,low risk diye geliosa ve detaylımda sorun gormezse ben yaptırmayı düşünmüyorum.Tani testi mi değil mi cumartesi kontrolüm var bı sorim doktoruma.Tani testiyse yaptiricam.
Sorayım Burçin hanım a sonuçlar nasıl geliyor diye , bakalım ne diyecek , haber veririm size

Eklentiler

• 94B1F5D0-4671-41B3-92BF-0F6874A35FD2.jpeg
    94B1F5D0-4671-41B3-92BF-0F6874A35FD2.jpeg
    246 KB · Görüntüleme: 68
X